امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوانترون ( میتوکسانترون )
سلام بچه ها دكتر به شوهرم گفته بايد نوانترون بزني ولي خودش دوست نداره عوارضم زياد داره همه اين تاپيك رو خوندم اگر كسي اطلاعاتي داره يا استفاده كرده لطفا بگه من از الان واسه شنبه كه مي خواد بزنه استرس دارم نكنه حالش بد شه.sad2sad2sadsad
 تشکر شده توسط : دربند , همسر یک قهرمان
سلام سارا جان ....

اين دارو شايد رو من يا بعضي از بچه ها عوارض بدداشته ..confused

ولي شايد رو همسرتون خوب جواب بده ...agreement2

چون من چند نفرو ديدم كه تونستن از رو ويلچر بلند بشن برا اين ميگم بدون ناراحتي شروع كنه ...agreement2

بذار اولين پالسو بگيره اگه بهش ساخت كه خيلي عالي ولي اگه بهش نساخت عوارضي مثل حالت تهوع ..معده درد

..حالت سستي بدن داشت به نظر من نزنه بهتره ...بازم اين عوارضم رو بعضيا كمه رو بعضيا شديده

اگه تونست با عوارضش كنار بياد ادامه بده شايد تونست جواب خوبي بگيره ...

اميدوارم با پالسه اولي كاملا خوب بشه ...wink2

بازم اينا نظر شخصي خودم بود ...Shy
 تشکر شده توسط : دربند , sara2 , همسر یک قهرمان
سلام بچه ها من دو تا پالس تو شش ماه گرفتم هیچ عوارضی نداشت ولی خوب هیچ تغییری هم تو وضعیتم نداشتم ولی می خوام تا آخر استفاده کنم چاره دیگه ای ندارم.
بچه ها قراره منم سه دوره نوانترون بگیرم ولی تمام حرفایی که در موردش شنیدم یا اینجا خوندم باعث شده خیلی بترسم. sad2confused2
الآن چندتا سوال برام پیش اومده که خواهش می کنم کساییکه از این دارو استفاده کردن جواب بدن:
عوارضش تا چند روز بعد از تزریق هست؟
ریزش مویی که داره چه جوریه؟ یعنی با نگاه کردن معلوم میشه سرت خالی شده؟ قاطی میریزه یا دسته ای؟
روی توانایی آدم تاثیر داره یعنی با این دارو، راه رفتنم میتونه بهتر بشه؟

ممنونمicon_questionicon_question
ارزش ماورایی هرکس، به اندازه حرفهاییست که برای نگفتن دارد...
سلام شوهر من 5دوره استفاده كرد به نظر من كه خوب بود چون مريضيش دائما داشت پيشرفت ميكرد. حالت تهوع كه همه ميگن رو چون آمپول كترل قبلش ميزد نداشت اگرم داشت جزئي بود و فقط 24 ساعت اول. ريزش موهاش هم كم بود طوري كه اطرافيان متوجه نميشن.
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , مینا ح
سلام الان کی از این دارو استفاده میکنه ؟ من میخوام شروع کنم خیلی میترسم و استرس دارم . لطفا اگه تجربه دارین کمکم کنین ممنون
(2012/04/24, 01:05 PM)zohrevand نوشته است: سلام
من 6 بار به فاصله هر 3 ماه داروی نواترون تزریق کردم که بار اول ریزش موهایم شدیدتر بودو چون بیماری من پیشرونده ثانویه است مجبورم که تزریق کنم تازه این کار راحتتر از تهیه اینترفرون ماهانه است هر سه ماه با زدن امپول نواترون در سرم از تزریق هفتگی اونکس بهتر است اگر کسی حال تهوع داشته باشد با داروی حالش خوب میشود البته من حال تهوع نداشتم به امید ان روز که داروی قطعی پیدا شود

سلام.الان حالتون چطوره.
دارو روتچی شما چه اثراتی داشته.
سلام من ميتوسانكترون. هم زدم. تقريبا 8 سال پيش ماهي يكي
بهمدت ٨ماه
من حس خوبي بهش نداشتم
يسري عوارضم داشت
ولي خوب در مجموع بد نبود
ولي اگه الان دوباره دكتر تجويز كنه نميزنم
ارزش تحمل عوارضش را نداره
حالا كه خيلي گذشته. ولي من از لحاظ روحي
به خاطر مشكلي كه پيش امد. صدمه ديدم
انگه كه توانستم بشد دانستم نشد