امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوانترون ( میتوکسانترون )
منظورتون از ميتو سانترو همون متوکسانترون یا نوانترون هستش؟ اینجا تاپیکش هست
خب از داروهای شیمی درمانیه و عوارض خاص خودش رو داره اما داروی قوی و خوبیه. کاش برای من هم عارضه نمیداد و میتونستم ازش استفاده کنم.
من فقط یکبار نصف یک دوز رو گرفتم.بالا آوردم و..
یکی از بچه ها بعد از نوانترون دکترش بهش کوپامر داد و خیلی از کوپامر راضی بود
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : nahal , Hasty , گيتي
(2013/10/05, 06:31 PM)paeazan نوشته است: منظورتون از ميتو سانترو همون متوکسانترون یا نوانترون هستش؟ اینجا تاپیکش هست
خب از داروهای شیمی درمانیه و عوارض خاص خودش رو داره اما داروی قوی و خوبیه. کاش برای من هم عارضه نمیداد و میتونستم ازش استفاده کنم.
من فقط یکبار نصف یک دوز رو گرفتم.بالا آوردم و..
یکی از بچه ها بعد از نوانترون دکترش بهش کوپامر داد و خیلی از کوپامر راضی بود

نه فكر نكنم اونا باشن ...

(2013/10/05, 06:15 PM)nahal نوشته است: من این دارو رو دارم تزریق میکنم...هر سه ماه یه بار...دوبارتزریق کردم اثرش تاحدودی خوب بوده البته تو6بارتزریق اثرش کاملا مشخص میشه...پزشک من میگفت حدود 80درصد علایم بیماری ازبین میره واحتمال بازگشت بیماری فقط 20 درصده...کسانی روهم دیدم که ازاین دارواستفاده کردن وراضی بودن...البته اثرات وتاثیرش بستگی به وضعیت وشرایط فرد تزریق کننده هم داره...راستی این دارو عوارض خاص خودش رو هم داره...

خيلي عاليه كه رو شما جواب داده....
ولي به من نساخت ومنو از زندگي سير كرد.....confused2
 تشکر شده توسط : nahal
گیتی جان واسه منم انچنان هم تاثیرش جالب نبوده البته فعلا...حالا چرا از زندگی سیرت کرد.؟.. یکی از عوارض این دارواینه که حس بی میلی به همه چی تو زندگی رو به وجود میاره البته بستگی به خود فرد وروحیاتش هم داره که چگونه با این عوارض بسازه وکنار بیاد وخودش رونبازه...این حرفهارو از خودم درنمیارم ها پزشکم گفته خودم هم دارم تجربش میکنم دوست عزیز..
خدایا:اخرش نفهمیدم.....اینجایی که من هستم تقدیرمن است یاتقصیرمن!!!!
 تشکر شده توسط : گيتي
(2013/10/06, 02:08 AM)nahal نوشته است: گیتی جان واسه منم انچنان هم تاثیرش جالب نبوده البته فعلا...حالا چرا از زندگی سیرت کرد.؟.. یکی از عوارض این دارواینه که حس بی میلی به همه چی تو زندگی رو به وجود میاره البته بستگی به خود فرد وروحیاتش هم داره که چگونه با این عوارض بسازه وکنار بیاد وخودش رونبازه...این حرفهارو از خودم درنمیارم ها پزشکم گفته خودم هم دارم تجربش میکنم دوست عزیز..

نهال جان مرسي كه بهم اميد ميدي...icon_question

ولي نميدونم چرا ديگه خسته شدم از همه چي ...

با اينكه با اين وضع ده ساله دارم زندگي ميكنم .ولي نتونستم ..Huh

خيلي سعي كردم بهتر بشم ..نشد ..
باور ميكني بخاطر اينكه اطرافيان حالمو نفهمن الكي خوشم ..تا جايي كه بخواي الكيم ميرقصم party0048.gif
ولي فايده برا من نداره همونجوري تو فكرم Confused
 تشکر شده توسط : nahal , Hasty
گیتی جان فقط تو اینطوری نیستی...منم مثل خودتم...
گیتی جان دوست خوبم من 12 سال پیش دوبار به فاصله یک ماه زدم
به حال مرگ افتادمrolleyessad2sadsadsad
چون از رده داروهای شیمی درمانیه موهام بیشترش ریخت وکلا حالم خیلی بد شد که دکترم گفت به دارو حساسیت داری دیگه هرگز استفاده نکن
یعدش داوهای دیگه ای استفاده کردم الان 20 وخوده ساله مه این بیماری مهمون منه هیچ مشکلی جز خستگی ندارمN_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , FBF , گيتي , paeazan , nahal , mari
(2013/10/06, 01:12 PM)Hasty نوشته است: گیتی جان دوست خوبم من 12 سال پیش دوبار به فاصله یک ماه زدم
به حال مرگ افتادمrolleyessad2sadsadsad
چون از رده داروهای شیمی درمانیه موهام بیشترش ریخت وکلا حالم خیلی بد شد که دکترم گفت به دارو حساسیت داری دیگه هرگز استفاده نکن
یعدش داوهای دیگه ای استفاده کردم الان 20 وخوده ساله مه این بیماری مهمون منه هیچ مشکلی جز خستگی ندارمN_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)

هستي عزيز ...اگه نميذاشت منم دوسال اينو بزنم شايد اينقدر بدنم ضعيف نميشد...
ميگم ضعيف نه اينكه خيلي لاغر باشم ..برعكس من هيكلم درشته ولي هي مريضم ... تو بدنم حس وجود نداره ..برا همين همه به هيكلم نگاه ميكنن ميگن چرا اينجوريي پس؟angry2
 تشکر شده توسط : nahal , Hasty
گیتی جان درست مثل خودمی من تو بدنم هیچ حسی نمونده اصلا حال راه رفتن ندارم دوست ندارم از جام تکون بخورم...حال وحوصله هیچی رو ندارم...ولی حالت تهوع ندارم...فقط همون بار اول حالم خیلی به هم میخورد...موهام هم کمی میریزه ونازک شده...حالا با این چیزایی که گفتم ایا منم به این دارو حساسیت دارم یا نه؟چون خستگیم خیلی خیلی زیاد شده. واز همه بدتر دوقدم راه که میرم البته اونم به زور نفس نفس میزنم قلبم ازجاکنده میشه حس میکنم همین الانه که بمیرم. ولی برخی علایم بیماریم بهتر شده...حالا من چی کار کنم ...confused2
نهال عزيز ... اگه نظر شخصي منو ميخواي بايد بگم نزن ديگه ...چون ميشي مثل الان من ...angry2

اگه بتوني با آمپولاي روزانه كنار بياي خيلي عاليه ...مشكل اصلي من اين بود با آمپولا كنار نيومدم ...confused2

الانم روزي صدبار ميگم كاش كنار ميومدم بچه بازي درنميوردم ....Undecided

بازم با دكترت يا بقيه ي بچه ها مشورت كن بعد تصميم بگير....Huh

agreement2agreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : nahal
اخه گیتی جان راحت شده بودم از تزریق یه روز درمیون امپول...قیمت خیلی زیادش...پیدانشدن وگیرنیومدن داروها...کبود وسوراخ سوراخ شدن بدنم...وای یعنی باید دوباره اون امپول هاروبزنم....ممنونم عزیزم...love51میترسم پزشکم بگه دوباره اون امپولا روتزریق کن...angry2

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان