امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی دهان و اختلال چشایی
خود دکترها هم میگن کورتون فقط سرعت بهبودی رو بیشتر میکنه . منم چند سال پیش ذهنم خیلی درگیر این بود که بالاخره عدم مصرف کورتون خوبه یا بد ، آخرشم درست حسابی درجریان قرار نگرفتم. البته دکتر فلوشیپ ام اس هم در مورد تاری چشم گفت که اگه زودتر هم اقدام میکردی اثری نداشت جز سرعت رفع شدن !
حالا نمیدونم منظور شما از توجه کردن چیه چون اینجا تنها توجهی که ممکنه بشه مصرف کورتونه !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : earth , سمیرا67
والا من بر اساس تجربه شخصی از دکترهای ایران و دکترهای اینجا مسائل رو عرض کردم. اینجا هم کوتون میدن در صورت عود بیماری. در حقیقت فکر نمیکنم در جای دیگه دنیا جایگزینی برای کورتون در این حالت داشته باشند.
 تشکر شده توسط : earth , سمیرا67 , nahid
دوستان از همگی بابت در اختیار گذاشتن تجاربتون سپاسگزارم.icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
من امروز رفتم پیش دکترم با یه سری معاینات گفتند چیز خاصی نیست حمله نیست اما چون دو سالی از آخرین ام آرآی که داده بودم می گذشت یه آم آرای نوشتند و یه چکاپ.
دو تا بتامتازون دادند که به فاصله یکهفته بزنم و بعد از عکس و چواب آزمایش داروهای لازم داده بشه.
البته قدیمی ها می دونند که دکتر سال 1387 داروی آونکسی که من خیلی مرتب و به موقع می زدم رو بعد از آم آر آی قطع کردند و از اون موقع تا الان هم بطور مرتب چند ماه یکبار پیششون ویزیت می شم و همچنان داروی تزریقی برای من تجویز نکردند. امیدوارم جواب آم آر آی همچون گذشته چیز خاصی نباشه و داروی تزریقی نیاز نداشته باشه.
بازم ممنونم. icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : alireza1111 , سمیرا67 , nahid

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آفت دهان و ام اس marmar 36 48,736 2018/02/26, 12:53 AM
آخرین ارسال: فاطره
  ریزش بی اختیار آب دهان samiraa 13 30,042 2011/06/07, 09:24 AM
آخرین ارسال: AVID2000

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: