امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی دهان و اختلال چشایی
Information 
سلام
مادر من بعضی وقتها برای قورت دادن آب گلو با مشکل مواج میشه وبه سختی اینکارو انجام میده ,مجبور میشه سقف دهنشو فشار بده تا بتونه آب دهنشو قورت بدهconfused2confused2confused2
میتونید منو راهنمایی کنید
ممنون
سلام دوستان ببخشید من یه سوال داشتم تو بیماری ام اس موقع حمله ممکنه دهن هم بی حس بشه؟ چون من چند روزه اینجوری شدم و مزه هاو سردی و گرمی درست حس نمیکنم
خیلی ممنون میشم کمکم کنین
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , zenith
سلام صبا جانicon_question
من یه سمت صورتم که یه سمت دهنمم جزئش میشه سر شد کهmsمن تشخیص داده شد احساس میکردم با اون سمت زبونم مزه هارو خیلی درک نمیکنم وهمش یه سمت زبونم حالت کرختی وگزگز کردن داشت باکورتون درمانی چهارروزه خوب شدم واز اون به بعد خدارو شکر هیچ مشکلی ندارم
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : saba.
(2014/01/16, 10:05 PM)سمیرا67 نوشته است: سلام صبا جانicon_question
من یه سمت صورتم که یه سمت دهنمم جزئش میشه سر شد کهmsمن تشخیص داده شد احساس میکردم با اون سمت زبونم مزه هارو خیلی درک نمیکنم وهمش یه سمت زبونم حالت کرختی وگزگز کردن داشت باکورتون درمانی چهارروزه خوب شدم واز اون به بعد خدارو شکر هیچ مشکلی ندارم

اره اره دقیقا منم همینطوری شدم یه طرف دهنم همینجوری شده تا حالا همچین مشکلی نداشتم واسه همین نمیدونستم از ام اسه یا نه
ممنون که جواب دادیicon_question
 تشکر شده توسط : سمیرا67
خواهش میکنمlove51 من یه سمت صورتم درگیر بود بدون اختلال دید یاهر مشکل دیگه شما فقط زبونت سر شده؟اولین حمله چطوری بود؟الان خوبی انشاالله؟
من که اول بار بیماریم از پام شروع شد بعد از اونم هر موقع تو امتحانام که به خودم به خاطر درسا فشار میاوردم دستم یا پام بی حس میشد الانم که دارم برای کنکور میخونم باز حس میکنم حالم داره بد میشه ولی اندفعه از دهنم هم زبونم هم نصف دهنم کرخت شدهsmiling
ولی اینم میره چون دفعه قبلیا خودشون بعد یه مدت علائم رفت فقط دو بار مجبور شدم کورتون بزنم
امیدوارم خوبه خوب بشیlove51به خودت فشار نیار همه کنکور قبول میشن حالا یکی دولتی ویکی آزاد و......موفق باشیicon_question
خیلی ممنونicon_question ایشاالله شمام همیشه موفق سالم باشینicon_question
 تشکر شده توسط : سمیرا67
من یه بار نصف صورتم بیحس شد سه ماه طول کشید خوب شدم ولی همه کارهای خودمو حتی ورزش هم می کردم
بیخیال حمله برو کارهای روزمره رندگیتو انجام بدهicon_biggrin
اره بابا بیخیال حمله کنکور مهمترهagreement2

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آفت دهان و ام اس marmar 36 48,736 2018/02/26, 12:53 AM
آخرین ارسال: فاطره
  ریزش بی اختیار آب دهان samiraa 13 30,042 2011/06/07, 09:24 AM
آخرین ارسال: AVID2000

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست