امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت)
حقیقتن مورد من با همه فرق میکنه!!!!
عید 89 که عمم فوت کرد، بعد از یکی دوماه طرف چپ بدنم بی حس شد...
به هیچ کس نگفتم،حتی خواهر کوچولوم که هیچ چیز پنهانی ازش ندارمangry2
نمیدونم چه مدت طول کشید تا این حالت برطرف شد، ولی میدونم کامل برطرف نشده بود که حمله ی دوم رخ داد.confused
این بار نصف صورتم کامل بی حس شد.خدا قسمت هیچ کس نکنه تمام مدت احساس میکردم زبونم از دهنم بیرونه یا اینکه آب دهنم داره میره و چون همیشه داشتم به صورت دست میکشیدم
اطرافیان میگفتن چی شده، این چه تیکیه پیدا کردی؟؟؟angel
خدارو شکر این دوتا هم رفع شد تا اردیبهشت سال 90.دوباره نصف بدنم بی حس شده بود که تصادف کردم.laughing3
اون روز رو خوب یادمه، سه شنبه بود داشتم از دانشگاه برمیگشتم خونه که یه ماشین خلاف خیابون میومد و من متوجهش نشدم
تا قبل از تصادف یک متر قبل از ماشین خودمون بودم ولی بعد از تصادف 4-5 متر بعد ازماشینevilgrin0039.gif
نمیدونم خدا چه حکمتی دید که از اون تصادف جون سالم به در بردم تنها مشکلی که پیش اومد این بود که نخاعم ورم کردlaughing3laughing3laughing3
یعنی یه چیزی شبیه به همین ام اس البته از نوع پیشرفتش...وقتی تو خونه میرفتم رو حیاط دمش دمپایی می پوشیدم ولی وقتی میرسیدم اون سر حیاط میدیدم دمپاییم نیستconfused
جالب اینجاست که تمام مدت هم علائم ام اس برطرف نشده بود و هنوز طرف چپ بدنم بی حس بود.اون سال هم به خوبی گذشت. و ام اس بهم دوسال مرخصی داد.
ماه رمضون سال 92 بعد از یک ماه مبارک خیلی سخت،بعد از اینکه دوباره سمت چپ بدنم بی حس شد رفتم دکتر. برام ام آر آی نوشت و گفت چه مدت اینجوری شدی گفتم شاید یک ماه و نیمه.گفت کاش زودتر اومده بودی ولی خب هیچوقت دیر نیست. وقتی جواب ام آر آی رو دید گفت چیزی نیس خوب میشی برام 6 تا سرم کورتون نوشت (الآن میدونم کورتون بوده) بهش گفتم آقای دکتر حاشیه نرو!angry
مشکل چیه؟
مشکلی نیس ایشالا خوب میشی...
بهش گفتم آقای دکتر ام اسه و اگه ام اس باشه شما بهتر از من میدونی که خوب شدنی توش نیست...angry2angry2angry2angry2
و اینطوری بود که من به دکترم گفتم که ام اس دارم.....
هههههههههههه خخخخخخخ
همراهی خـــــدا با انسان مثل نفس کشیدن است: آرام ، بیصــدا و همیشگی...
 تشکر شده توسط : hadisss , مرجان مولایی نژاد , nahid , مژگان68 , مُنا_منتظر المهدی

پیام های داخل این موضوع
RE: وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت) - توسط مسافر خسته - 2015/02/03, 11:22 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان