امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت)
(2014/05/20, 01:14 AM)nasimomidi نوشته است: ممنونم دوستای خوبم

فقط من الان کلی سوال دارم تو کدوم انجمن یا تاپیک عضو بشم؟
نسیم گلم اصلا نگران نباش درباره هر موضوعی که سوال داری با استفاده از سیستم جستجو سایت میتونی تاپیک مربوطشا پیدا کنیlove51

ماه آبان بود که احساس کردم دستم گزگز میکنه پیش دکتر داخلی رفتم گفتم شاید کم خون باشم واسم ی سری ویتامین نوشت به علاوه ی نوار عصب عضله و گفت جوابشا ببرین پیش ارتوپد وقتی جوابا بردم پیش ارتوپد ی عکس ازگردنم گرفت و گفت گردنت استخون اضافه داره اگه تا عید خوب نشه باید گردنتا عمل کنیم گذشت تا امتحانای اول چهارشنبه آخرین امتحانا دادم و از شنبه هرکاری کردم نتونستم بنویسم در ب در دنبال دکتر گشتیم هیچ دکتری نوبت نداشت پیش ی دکتر ارتوپد رفتم واسم ی ام ار ای گردن نوشت و گفت جوابشا پهلوی من نیارید اوایل بهمن بود جوابشا بردم بیمارستان دکتر ارتوپد ی سری دارو نوشت و گفت دو هفته دیگه فیزیوتراپیا شروع میکنیم به علاوه ی نامه دادن و گفتن همین الان بین پهلو مغز و اعصاب ایشون گفتن باید بستری شی اما نگفتن چرا یک هفته بیمارستان بودم اما نمیدونستم واسه چی بعد از اون دکترما عوض کردم ایشون گفتن ام اس هست اون موقع بود که من هرچی سعی کردم جلو اشکما بگیرم rolleyesنتونستم آخهذ اصلن درباره ام اس اطلاعی نداشتم!!!Sadangry2Sad
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : nahid , حنانه74 , i_sh , BABA

پیام های داخل این موضوع
RE: وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت) - توسط glassheart - 2014/05/21, 10:13 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان