امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت)
من از سال 90 تو ی تصادف احتمال ام اس رو خودم دادم چون طرف چپ بدنم بی حس شده بود برا همین توی اون تصادف اجازه ندادم ام آر آی بگیرن چون نمی خواستم خانواده ام متوج بشنangry2آخه تازه یک سال بود که عمه ام بعد از 20 سال تحمل ام اس از دنیا رفته بودsad و بابام هنوز تو شوک از دست دادن خواهر عزیزش بود sad2.من که نمی خواستم به این داغ دامن بزنمangry3 تا سال 92 با حمله های گاه و بیگاهی که داشتم دست پنجه نرم کردمfighting0030.gif و بالاخره شهریور 92بعد از یک ماه رمضان جانکاه رفتم دکتر happy0065.gif و ایشون با ام آر آی بیماریم رو تأیید کردنhappy0065.gif البته نکته جالب اینه که ایشون هم نمی گفت بیماری چیه (برای تضعیف نشدن روحیه ی بیمار)confused2 و من خودم به ایشون گفتم که من این بیماری رو دارمparty0048.gif مگه نه؟ و با تأیید دکتر مطمئن شدم که منم یه بیمار خاصم و نمی دونستمparty0048.gif راستی تا این لحظه پدرم و خیلی از اعضای خانوادم نمی دونن که من به خاطر این بیماری هفته ای یک بار آمپول می زنمsad2sadangry3
همراهی خـــــدا با انسان مثل نفس کشیدن است: آرام ، بیصــدا و همیشگی...
 تشکر شده توسط : Exhautless , اميدوار , hadisss , Kamyar , afsaneh , glassheart , 111reza

پیام های داخل این موضوع
RE: وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت) - توسط مسافر خسته - 2014/05/19, 04:12 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان