امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت)
من خودم تا یکسال و نیم از بیماریم اطلاعی نداشتم میدیدم فقط هفته ای یکبار مادر شوهر گرامی آمپول سینوکس تزریق می کنهangry2angry2
هر وقت میرفتیم مطب دکتر اول مامانم یا شوهرم میرفتن داخل مطب بعد منconfused2confused2confused2
دیگه از این قایم موشک بازی ها خسته شده بودم HuhHuhهی پچ پچ هی یواشکی حرف زدنHuhHuh
هر شش ماه حمله داشتم اونم از نوع بدو(به قول ما شیرازی ها)confusedconfused
تا اینکه یکروز به دکترم گفتم من ام اس دارم؟ اونم گفت مگه تو فلج شدی یا چشمات مشکلی داره؟(اینم از دکتر مملکتمون)confused2confused2البته بعد از یکسال و نیم من دکترم را عوض کردم و الان 4 ساله دکتر نیک سرشت که مثل ماه میمونه love28love28love28به من کمک کردن تا من بتونم دوباره به زندگی عادی برگردم زمانی که وارد مطب دکتر نیک سرشت شدم گفتم دکتر من ام اس دارم ولی اینا (مامانم و شوهرم) بهم نمیگنConfusedConfused فکر کن قیافه مامان و شوهرمsad2sad2sad2 دکتر گفت با این روحیه خوبی که این داره چرا ازش پنهان کردین.
خلاصه دردسرتون ندم از اون روز تا الان توپ توپم پر انرژی و شاد به لطف خدا و همت دکتر و کمک خودمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
گاهی نه گریه آرامت میکند و نه خنده

نه فریاد آرامت میکند و نه سکوت

آنجاست که با چشمانی خیس

رو به آسمان میکنی و میگویی

خدایا تنها تو را دارم

تنهایم مگذار love28
 تشکر شده توسط : ashrafi , شکوفه اویارحسینی , mehdisalimi , omidaneh , مریم۷۲

پیام های داخل این موضوع
RE: وفتی بهت گفتن ام اس داری اولین فکری که کردی چی بود؟ - توسط دل آرام - 2014/01/13, 11:42 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان