امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت)
خب وقتی آدم یه نیمچه فضول باشه و با دیدن یه سری علائم تو خودش اینترنت رو زیر و رو کنه ، نتیجه اش این میشه که صاف میره دکتر مغز و اعصاب و می گه گزگز دست و پا دارم .smiling بعد اون دکتر مغز و اعصاب اگه یه ذره زیادی ریلکس باشه میگه : پاشو برو دیگه هم نیا سراغش تو این سن و سال دنبال هیچ چیز عجیب غریبی نگرد. ماله استفاده زیاد از موس و کامپیوتره Dodgy بعد وقتی چند تا دکتر دیگه هم تشخیص اشتباه بدن خب طبیعتا ولش می کنی .بعد سه سال بعد یهو یه چشمت تار میشه و اینبار یه سری دکتر دعوات می کنن که چرا وقتی گزگز دست و پا داشتی جدی نگرفتی icon_cry ای بابا !!!confused
خلاصه که اینبار دکتر جون اصرار داشت که من مریضیم رو نفهمم به همین خاطر برام توضیح داد که نتیجه ام آر آی چیزی نیست و یه التهاب خفیفه که باید مراقبش باشیم . خب ... زبون درازی و سرچ زیاد به درد این مواقع میخوره evilgrin0039.gif براش توضیح دادم که نتیجه ام آر آی نوشته مولتیپل اسکلوریز و من این بیماری رو به خوبی میشناسم و براش با دیتیل توضیح دادم اونم خندید و گفت میخوای بیای جای من بشینی Smile (16)
اعتراف می کنم چند روز اول بد گذشت و مثه خیلیا این سوال بود که چرا من ؟؟!! اما ..... یه روز صبح زندگی دوباره رنگی و پر هیجان شد . تلنگره خورد و یادم افتاد چقدر کار و تجربه تو دنیا هست که دلم میخواد برم سراغش و انجامش بدم . و این شد که من و ام اس شروع کردیم به زندگیه رنگی کردن icon_biggrin
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : maryamgoli , یه غریبه , شيدا رها , saeid , نازلی , FBF , simin , بی تـــا , mari , maedeh , yummy , minoshka , hadisss

پیام های داخل این موضوع
RE: وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت) - توسط neda.n - 2013/06/16, 11:19 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان