امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت)
چهار پنج سال طول کشید ام اسمو تشخیص بدن
خلاصه هر دکتری مشکلاتمو به یه چیزی چسبوند . confused2 اخریش جراح مغز و اعصاب بود که بخاطر اینکه تو یه حادثه با ماشین سرم ضربه خورداحتمال تنگی کانال نخاع داد و فرستاد ام ار ای از مهره های گردن و ستون فقرات ام ار ای بگیرن . اونروز برف سنگینی باریده بود. اونائی که نوبت داشتن نیومده بودن خلاصه اپراتور لوتی گری کرد و ام ار ای کامل ازم گرفت . خواست خدا بود البته.innocent0001.gif
نتیجه ام ار ای رو بردم دکتر دید گفت مهرهای گردنت جابجا شده و اصطلاحا تو گردنت دیسک داری ولی مشکل الانت ربطی به دیسک گردنت نداره . البته دستش درد نکنه دکتر خوب و معروفیه خیلی محبت داره به من . Huh
معرفیم کرد به یه نورولوژیست که الان دوست خوبیه برام خدا حفظش کنه.
یه سری معاینه اون کرد و گفت باید یه هفته بیمارستان بستری بشی و تا دو سال هفته ای یه امپول بزنی. گفت چیز مهمی نیست خوب میشی. confused0006.gif
خلاصه رفتم با یکی دوتا از دوستام که نورولوژیستن مشورت کردم اونا هم تشخیصشو تائید کردن . گفتم شما چرا تشخیص ندادین ؟angry اونا گفتن ما اصلن فکرمونو به اون طرف نذاشتیم بره این تصمیمی شد برام که هر وقت مریض بشم برای درمان پیش دوستام نرم!!!!!!! evilgrin0039.gif
خلاصه برگشتیم پیش همون نورولوژیست غریبه. نامه بستری شدنمو گرفتم رفتم بیمارستان ..... fighting0030.gif
الهی به امید تو.......
پرسنل بیمارستان هم اکثرا باهم آشنا بودیم و میگفتیم و میخدیدیم. icon_smile
دکتر به من گفت :میدونی بیماریت چیه؟ منم با جسارت تمام گفتم اره . party0048.gif
گفت پس چرا اینقدر خوشحالی؟ گفتم فرض کنیم یه هفته دیگه زنده ام چرا این یه هفته رو ناامید و دپرس باشم خب میگم و میخندم و خوشحال باقی میمونم هنوز که نمردم تا زنده ام زندگی میکنم. icon_cry
همین باعث شد که با دکترم دوست صمیمی بشم. الان که از این استان رفته باز هم با هم در ارتباطیم. icon_biggrin
خدا حفظش کنه.
این بود انشای من!!! wink2
اقا اجازه بریم بشینیم؟؟؟؟؟؟ ashamed0006.gif
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : nazii , شیرین , amirfarhag , نگار1353 , simin , nahid , Pooya.N , maedeh , eglantine , گيتي

پیام های داخل این موضوع
RE: وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت) - توسط ابراهیم - 2012/08/16, 01:07 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان