امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت)
قبلا گفتم زمین خوردنم موجب شدپام در آتل باشه امابعدش زانوم ورم میکردبراساس علائم خودم تشخیص ام اس دادم اما وقتی به دکترگفتم برام خندیدوگفت از بیکاری برای خودت بیماری دست وپامی کنی،ام اس این علائم رانداره (فکرکنم درنظر دکترهم بیمارام اسی یه فرد ناتوان وفلج و...بود)نه ماه دربدری کشیدم ازاین دکتربه آن دکتروناراحتی زیاد خانواده به خصوص مادرم متاسفانه ازاین میان یه دکترباتشخیص اشتباه باعث تشدیدبیماری من ودرگیر شدن تمام اعصاب بدنم شد.به طوری که درحرکتم واستفاده از تمامی اعضای بدنم مشکل پیدا نمودم خدارو شکربا توکل به خدا واهل بیت مسیر درمانم تغییر یافت ودکترجدیدم با معرفی یک متخصص دیگر دراطمینان از تشخیص بیماریم کمک زیادی به من کرد.پس از بستری شدنم در بیمارستان وقتی از بیماریم سوال کردم دکترگفت وقتی مرخصت کردم میگم چطوری!!!!روز آخرگفت مشکل خاصی نداری بیماری ام اس از خیلی از بیماریهای حاددیگر خطر کمتری داره.
حقیقتش من با خودبیماری مشکلی نداشتم راضی به رضای خداوندبودم اما دوست نداشتم با بیماریم مشکلی برای خونواده ام ایجادکنم؛اما مامانم هنوز هم از بیماریم ناراحتند هرچندبه روم نمیارندconfused2confused2confused2confused2 آخه برای یک مادر قبولش خیلی سخته دختری که تا دیروز پرستار،همدم،وهمه کاره اش بوده حالا در راه رفتنش عدم تعادل داشته باشه وبا پله هامشکل داشته باشه یا اینکه دختر خستگی ناپذیرش حالا به درانجام کارهاش احساس خستگی کنه(ولی اگرروزاولی که خودم بیماری راتشخیص دادم دارو دریافت کرده بودم هیچکدوم ازاین مشکلات رونداشتمangryangryangryangry2angry2angry2)
اول خودم تشخیص دادم بعددکترم گفت اما راضی به رضای خدابودم
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : maedeh , farkhonde , eglantine

پیام های داخل این موضوع
RE: وقتی فهمیدین ام اس دارین چه احساسی پیدا کردین؟(و کی بهتون گفت) - توسط پویش - 2011/10/30, 11:19 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان