امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پر از استرس برای ام آر آی
مرسی میلو جون ولی نه به اصرار خودم توی نسخه ننوشته شده مالتیپل بلکه چیز دیگه ای نوشته که ذهن هر کسی رو بحجای دیگه ای میبره ولی نمیشه بگم سردرد یا میگردن چون اولا چهار تا عکس داره حاال سردرد چه ربطی به گردن داره ولی خب خودمم میخوام همینکارو بکنم که چیزی نگم چون به کسی ربطی نداره

و بعدشم علیرضا اگه میشد برم شهر دیگه ای ام ار ای کنم غصه ای نداشتم ولی خود بیمارستانت میفرسته ما رو برای ام ار ای برای همین بایسد فرم درخواست ام ار ای رو دکتر امضا کنه و بری اونجا confused
یک چیزی من پری روز پرسیدم اگر بخواهی ریپورت را نگیری و همونجا نگاتیو را ببری اگر پارتی نداری واست آزاد حساب می کنن MRI را .
من خواستم واسه خودم رو بگیرمش بدون ریپورت گفتش نمیشه چون برگه بیمه ات رو میزارن روی گزارش پزشک MRI بعد فرانشیز بیمه بهش می دن که اگه بخواهی گزارش رو نگیری بایس هزینه آزاد رو بدی .
اگر آشنا داشته باشی که بتونه بدون گزارش و هزینه آزاد برات همونجا نگاتیو ها رو بگیره خیلی خوب میشه.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
مرسی میلو جون نه ما چون از طرف بیمارستان میریم به بخش ام آر آیکه که خودشون مشخص کردن اگه نخوام بگیرم مشکلی نیست ربطی به پارتیم نداره فوقش اگه ام آر آی رو آوردم و گفتن گزارش بیار برش میگردونم ولی چند سال پیشم بدون گزارش ورش داشتم آوردمش Smile (16)

برا ما که از طرف بیمارستاینم مشکلی ایجاد نمیکنه مرسی عزیز icon_question اینجا اینطوریه دیگه مث شهرهای بزرگ نیست و اما پارتی ما شکر خدا تو این دنیا یه پارتیم نداریم وگرنه من الان بجا 6 سال بیکاری باید 10 بود رییس یه شرکتی میشدم ولی کو پارتی پارتی ما فقط خداست evilgrin0039.gif حالا ببینم چطور میشه هنوز مشخص نیست برای ام ار ایم که چیکار کنم حالا تا یه ماه دیگه فکر میکنم ببینم باید چیکار کنم ؟angry3
HuhHuhHuhHuhHuh
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
یاسی جون تو که دست منو بستی.چقدر حساسی!!!!!!!!!!!!

بیخیال تزریق و این چیزا.من که پارسال رفتم موقع تزریق ازم پرسیدن مگه چت شده,گفتم هیچی خودمم نمیدونمlaughing3laughing3

علی چپ را به یاد داشته باش!!!!!!!!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

یاسی جون برا این تو دفترچت مینویسن ام اس که رادیلوژیست کارش راحت تر باشه برا تشخیص آخه همه رادیولوژیست ها که یک نظر ندارن. به نظرم باید ننویسه تا ببینی تشخیص رادیولوژیستهای دیگه چیه...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان