امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايجاد چت روم اختصاصي ام اس در ياهو مسنجر
(2010/06/14, 11:08 PM)hamid نوشته است: بهنام جان اين امكاناتي كه شما ميفرمايي براي سايت خيلي زياده . چون هيچ وقت لازم نيست كه 2 كاربر به صورت خصوصي باهم چت كنند عواقبش رو به صورت مختصر تر چشيديم

ارسال فايل و اشتراك وبكم ( در كنفرانس چت ) در هيچ كدوم از سرويس هاي چت وجود نداره حتي همين ياهو مسنجري كه شما گفتي .

ظاهرا شما در سايت دنبال چيز ديگه اي ميگرديد كه خواهان چت خصوصي و وب دادن و ... هستيد .
ولي همون طور كه قبلا هم گفتم اينجا انجمن ام اس هست نه سايت دوستيابي . ميتوني به سايت هاي : فارسي چت ، پرشين چت و ... مراجعه كني .

حمید جان، همانطور که عرض کردم، حرف من در مورد نرم افزار چت بود.

میشه لطف کنی بگی من تو این سایت دنبال چی میگردم که خواهان چت خصوصی و وب هستم؟!!!! angryangryangryangry

در ضمن خودم در سایتهای دوست یابی عضو هستم و اسم هاشونم بلدم و میدونم که ام اس سنتر در چه مورد هست. angry3angry3angryangryangryangryangry

عرض کردم که راجع به امکانات یه نرم افزار چت صحبت میکردم.

آقا من کلا حرفم رو در مورد چت پس میگیرم. اصلا به من چه!angryangryangry

فقط بهتره این مورد رو در نظر داشته باشی که هدف من، بهبود سایت بود. نه تبدیل ام اس سنتر به سایت دوست یابیangryangryangryangryangry هر چتی که میخواید راه بندازید

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...
ای بابا.صلوات بفرستین.حمید جان لطفا زود قضاوت نکنین.بهنام عزیز یا هر کس دیگه اگه میخواست دوستیابی کنه که دیگه چرا میومد اینجا که هزینه اینترنت هم بده؟میرفت تو کوچه و خیابون که دوست واسه یابیدن فراوونه.من یکی که فکر نمیکنم.کسی اینجا واسه دوستیابی اومده باشه.بهنام میخواد واسه پیشرفت سایت یه کمکایی کنه.لطفا سخت نگیر.دوست دارم.love51 love51 love51 love51 love51 love51 love51 love51 love51 love51
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
 تشکر شده توسط : anaram
(2010/06/14, 11:17 PM)tanha نوشته است: فقط بهتره این مورد رو در نظر داشته باشی که هدف من، بهبود سایت بود. نه تبدیل ام اس سنتر به سایت دوست یابیangryangryangryangryangry هر چتی که میخواید راه بندازید

بهنام جان بهبود سايت از نظر هر كس يه چيزه .
از نظر من بهبود سايت اينه كه وقتي وارد سايت ميشم ببينم از 10 ارسال آخر سايت 5 تاش مربوط به ام اس هست .
بهبود سايت اينه كه من يك روز هيچ ارسالي رو حذف نكنم .
بهبود سايت اينه كه درصد زيادي از بيماران ام اس در ايران در سايت حضور داشته باشند .
و و و
اين بهبود هايي هم كه مد نظر من هست ، وجود چت گرافيكي يا عدم وجود چت يا ورژن اول جولا يا ورژن 3.8.5 ويبولتين هيچ تاثيري در محقق شدنش ندارن .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : Sina , mehdi.j
(2010/06/14, 09:44 PM)tanha نوشته است: دیتابیس سرور sql بود و ارسال هم با پروتکل tcp/ip بود.

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
آهاااااااان فهمیدم
البته اینا هیچکدوم ربطی به سوال من نداشت که
من پرسیدم تکنولوژیت یا روشی که برای ترنسفر داده ها استفاده میکنی چیه ؟ ولی بالاخره فهمیدم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2010/06/14, 11:17 PM)tanha نوشته است: حمید جان، همانطور که عرض کردم، حرف من در مورد نرم افزار چت بود.

میشه لطف کنی بگی من تو این سایت دنبال چی میگردم که خواهان چت خصوصی و وب هستم؟!!!! angryangryangryangry

در ضمن خودم در سایتهای دوست یابی عضو هستم و اسم هاشونم بلدم و میدونم که ام اس سنتر در چه مورد هست. angry3angry3angryangryangryangryangry

عرض کردم که راجع به امکانات یه نرم افزار چت صحبت میکردم.

آقا من کلا حرفم رو در مورد چت پس میگیرم. اصلا به من چه!angryangryangry

فقط بهتره این مورد رو در نظر داشته باشی که هدف من، بهبود سایت بود. نه تبدیل ام اس سنتر به سایت دوست یابیangryangryangryangryangry هر چتی که میخواید راه بندازید
(2010/06/14, 11:31 PM)hamid نوشته است: بهنام جان بهبود سايت از نظر هر كس يه چيزه .
از نظر من بهبود سايت اينه كه وقتي وارد سايت ميشم ببينم از 10 ارسال آخر سايت 5 تاش مربوط به ام اس هست .
بهبود سايت اينه كه من يك روز هيچ ارسالي رو حذف نكنم .
بهبود سايت اينه كه درصد زيادي از بيماران ام اس در ايران در سايت حضور داشته باشند .
و و و
اين بهبود هايي هم كه مد نظر من هست ، وجود چت گرافيكي يا عدم وجود چت يا ورژن اول جولا يا ورژن 3.8.5 ويبولتين هيچ تاثيري در محقق شدنش ندارن .
بابا کوتا بیاین . چرا دعوا میکنین؟
بهنام جان حمید که قصدی نداره . میگه چت روم سایت لازم نیست تا اون ح ÷یشرفته باشه . چون هدف اصلی چیز دیگه ایه
حمید جا بابا کمی آروم باش . بهنامم هدفش فقط کمکه . خب دعوا نداره که confused
تو رو خدا انقدر تو سرو کوله هم نزنین
آخه چرا باید توی سایت همه اش چند نفر باهم دعوا کنن؟
بجای این اگه حرفی دارین بطور خصوصی و دوستانه اینجور انتقادات و ÷یشنهادات رو بیان کنین
آنارام باشید
چرا ميگيد دعوا ؟
مگه ما دعوا كرديم ؟‌ واااا !!!

ما فقط يه بار جدي حرف زديم ولي اصلا دعوا نكرديم !! من مخلص داش بهناممونم هستم .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : anaram , mirali , mehdi.j
(2010/06/16, 12:57 PM)hamid نوشته است: چرا ميگيد دعوا ؟
مگه ما دعوا كرديم ؟‌ واااا !!!

ما فقط يه بار جدي حرف زديم ولي اصلا دعوا نكرديم !! من مخلص داش بهناممونم هستم .

آخیش
خیالمو راحت کردی confused
بخدا دیگه خسته شدم از بس هر وقت میام تو سایت دو نفر باهم مشکل پیدا کرده ان یا سره سوء تفاهمایه الکی باهم دعوا کرده ان
خلی وقتا خودمونم متوجه نیستیم ولی بابته چیزایی که اصلن اهمیت ندارن یا اصلن اشتباه برداشت کرده ایم جوری واکنش نشون میدیم و با بقیه بحث میکنیم که آخرش به دعوا و ناراحتی و دلخوری منجر میشه
بعد فک میکنیم فقط خودمون و طرف مقابلمون تحت تاثیر این ماجران
درحالیکه خیلی از بچه های دیگه ی سایت هم این وسط اعصاباشون ریز ریز میشه
پ.ن : ببخشید که بحث رو به انحراف کشیدم .
فقط میخواستم جلوی دعوا ( که البته ظاهرا دعوا نبوده و خودتون با هم حلش کرده این ) رو بگیرم
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : سحــــــــر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست