امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوارض قطع سینووکس
نه.
هربار میگفتن این بار عیب نداره ولی دفعه دیگه نمیشه!
یکبار هم توی سایت مطرح کردم اما هیچکس حواله داشتن رو تایید نکرد.
تکذیب هم نکرد.
اما دوسه روز پیش زنگ زدم به داروخانه ایثار، گفت: حواله دیگه چیه؟ تاییدیه بیمه داشته باشی کافیه.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : neda.n , رامنا
حواله رو میدن که سهمیه ات تو داروخانه ای که دارو رو می گیری محفوظ باشه . هر ماه موقع گرفتن دارو حواله توسط داروخانه مهر و امضا میشه . وقتی بیمه ات هم خاص باشه دیگه خیالت راحته . یه بار این پروسه رو انجام بده تا خیالت راحت باشه
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : SSA , رامنا , FBF
دوستان عزیز

هر دارویی مصرف می کنید بکنید اما به هیچ عنوان دارویتان را قطع نکنید
اگر توضیح بیشتر می خواهید در خدمتم
 تشکر شده توسط : neda.n , FBF , fireboud , SSA , OMG! , ابراهیم , yummy , MFhealth , arezooo82 , آنا
اگه توضیح بیشتر بدین که عالیه ولی در هرصورتبا مشورت پزشک که حتما میتونیم قطع کنیم؟Blush
تو رو خدا داروتونو به هیچ عنوان قطع نکنین در صورت پیشنهاد پزشکتون با چند پزشک دیگه هم مشورت کنین
یه سئوال از حامدی فر عزیز :
بهترین دارو برای ام اس نوع Secondary-Progressive ، کدومه؟
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : حامدی فر
دوستان عزیز

در خصوص توضیحات بیشتر در مورد قطع دارو: داروهای اینترفرون یک اثر بخشی طولانی مدت و کند دارند. چرا؟ چون در حقیقت مشغول تنظیم یک سیستم پیچیده بنام سیستم ایمنی هستند. پس بنابراین توقع آنتی بیوتیک یا مسکن یا حتی داروهای فشار خون و دیابت را نباید داشته باشیم. داروها عمدتا یک گیرنده دارند که اتصال با آن گیرنده مستقیما در ارتباط با تظاهرات بیماری است اما در خصوص ام اس چنین نیست و گیرنده ی دارو در ارتباط با یک سیستم آبشاری و پیجیده ی ایمنی است که می بایست به مرور زمان تنظیم شود. (واقعا نمی دانم چقدر توانستم مطلب را برسانم)
به همین دلیل شما به جز عوارض حانبی دارو که ناشی از اتصال دارو به همان گیرنده های سیستم ایمنی است در ابتدای مصرف و آن چیزی از اثرات دارو نمی بینید. و به همین دلیل هم هست که من چند بار تکرار کرده ام که عوارض جانبی به همین دلیل فرد به فرد در خصوص یک دارو متفاوت است چون حالت سیستم ایمنی افراد با هم و حتی سیستم ایمنی یک فرد در حالت های مختلف خودش هم واکنش های متفاوت نشان می دهد.

اما ابراهیم جان در خصوص بهترین دارو برای secondsry progressive خدمت شما و دوستان عرض کنم که این حوزه ی پزشک است و من به عنوان یک داروساز دخالت نمی کنم. اما کلا اصطلاح بهترین دارو یک مقدار مشکل دارد جون عوامل مختلفی در این امر بخصوص برای بیماران ام اس دخالت دارد. بیمار ام اس را تا می توانیم می بایست از استرس و تنش بدور نگهداریم. پس راحتی بیمار در کنار آمدن با دارو گاهی در درمان اثرش از دارویی که برای متال ۱۰٪ هم بر اساس تحقیقات اثربخشی بیشتری را انتطار داریم بیشتر خودنمایی می کند و این مشکل و صعوبت ناشی از نوع مصرف یا ... آن ۱۰٪ را نه تنها خنثی می کند بلکه اثر بخشی نهایی دارو را نسبت به دارویی که بیمار با آن راحت تر است پایین تر می آورد

با آرزوی سلامتی
 تشکر شده توسط : yummy , simin , y.saeedi , MFhealth , ابراهیم , ساسان , arezooo82 , رامنا , آنا
حامدی فر عزیز:
معمولاً چه داروهائی پیشنهاد میشه؟
چون یکی از دوستان که اتفاقاً نورولوژیست هم هست موافق تجویز اسویمر نبود ولی چند نورولوژیست دیگه متفق القول بر اوسویمر اصرار داشتندبعضی ها هم روی قرصها تاکید میکردند و بتافرون و ...
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

(2013/09/24, 08:59 PM)ابراهیم نوشته است: حامدی فر عزیز:
چون یکی از دوستان که اتفاقاً نورولوژیست هم هست موافق تجویز اسویمر نبود ولی چند نورولوژیست دیگه متفق القول بر اوسویمر اصرار داشتندبعضی ها هم روی قرصها تاکید میکردند و بتافرون و ...
ابراهیم جان
خانم دکتر حامدی فر مدیر عامل شرکت سینارژن هستند
این شرکت هم فقط داروهای ایرانیه سینووکس و رسیژن را تولید می کنه
که خودتم می دانی این داروها در مورد نوع عود كننده_ فروكش كننده ام اس استفاده می شه و کمتر در مورد نوع پيشرونده_ ثانويه استفاده می کنند
تازه برخی پزشکان بر اساس تجربه شون هم ترجیح می دهند نمونه اصلی دارو های نام برده شده را تجویز کنند
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
(2013/09/24, 09:15 PM)hessam نوشته است:
(2013/09/24, 08:59 PM)ابراهیم نوشته است: حامدی فر عزیز:
ابراهیم جان
خانم دکتر حامدی فر مدیر عامل شرکت سینارژن هستند
این شرکت هم فقط داروهای ایرانیه سینووکس و رسیژن را تولید می کنه
که خودتم می دانی این داروها در مورد نوع عود كننده_ فروكش كننده ام اس استفاده می شه و کمتر در مورد نوع پيشرونده_ ثانويه استفاده می کنند
تازه برخی پزشکان بر اساس تجربه شون هم ترجیح می دهند نمونه اصلی دارو های نام برده شده را تجویز کنند
حسام عزیز
فکر می کنم قبل از هر توضیحی از هرگونه دخالت در حوزه ی پزشکی اجتناب کرده بودم علی رغم اینکه متاسفانه در کشور ما همه در هر امری اظهار نظر می کنند و کسی برای تخصص ارزش قایل نیست و این ارتباطی به اینکه شغل من چیست ندارد. از نظر خودم سعی کردم شعور حرفه ایم را حفظ کنم.
 تشکر شده توسط : hessam , OMG! , arezooo82
ممنون خانم دکتر! icon_question
 تشکر شده توسط : حامدی فر

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس Trust 438 290,177 2023/08/25, 07:45 PM
آخرین ارسال: saman.sy
  آیا تزریق سینووکس در شما هم باعث دندون درد میشه؟ naser_m 29 16,985 2023/01/02, 11:14 PM
آخرین ارسال: شیواذر
  سینووکس و افزایش آنزیم های کبد min00 16 11,720 2020/10/07, 08:57 AM
آخرین ارسال: طلوع..
  سینووکس با درد درقلب و قفسه سینه ارتباط دارد ؟ شیرین 20 10,836 2017/11/04, 11:31 PM
آخرین ارسال: yas8866
  سرنگ آماده تزریق سینووکس mohamad88 45 17,559 2017/06/14, 05:10 PM
آخرین ارسال: yas8866
  فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس saffari_mo 17 20,225 2017/04/19, 06:02 PM
آخرین ارسال: n70
  دمای نگهداری سینووکس وآونکس nahid 72 32,282 2016/10/12, 06:52 PM
آخرین ارسال: mehdi77
  درخواست یک واحد سینووکس mohamad88 6 4,532 2015/06/26, 11:24 AM
آخرین ارسال: mohamad88
  سینووکس و آکنه Aynaz 26 19,713 2015/05/04, 07:26 PM
آخرین ارسال: paeeze
  آیا داروهای ام اس مثل سینووکس و اکتووکس کورتون دارند؟؟؟ mandana18 9 11,629 2015/04/19, 05:54 PM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست