امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوارض قطع سینووکس
داروی سینووکس تزریق می کردم تمام بدنم درد میکرد حالا قطع کردم
میشه مجددا تزریق کرد یا عوارض داره
(2011/08/06, 11:22 AM)7714 نوشته است: داروی سینووکس تزریق می کردم تمام بدنم درد میکرد حالا قطع کردم
میشه مجددا تزریق کرد یا عوارض داره

شما به صورت خود سر نمی تونید داروتون رو قطع یا مجدد شروع کنید.

با دکتر مشورت کنید.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : 7714
من موندم یه موضوع به این مهمی رو چرا ماها گاهی اینهمه سر سری میگیریم و خودمون واسه خودمون حک صادر میکنیم که یه رزو دارو استفاده کنیم یه روز نکنیم خیلی بده که خودمون هوای خودمون رو نداشته باشیم و به هر دلیلی طبابت کنیم واسه خودمون 7714ی عزیز خواهش میکنم با پزشکت مشورت کن و این مشورت رو جدی بگیر عزیز من یکم اعتماد به پزشکامون ممکنه خیلی به سلامتیمون کمک کنه

"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : 7714 , یوسفی نازنین
سلام عزیزانم به دکترم گفتم اون این اجازه رو داد تا قطع کنم
بعد از مشکلی که داشتم و عوارضی که داشت الان بدون مشورت دکترم قرص یا داروی را کم یا زیاد نمی کنم مگر عوارض داروی داشته باشه؟
 تشکر شده توسط : Prime , sanaz.
سلام
آره عزیز جون،اعتماد به پزشک خیلی مهمه زیرا باور داشتن پزشک در بهبود بیماری موثره؛سعی کن بدون نظر پزشکت دارویی مصرف نکنی ویاقطع نکنی.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : Prime
وقتی آدم از همه برید جز خدا دیگه نمیتونه به کسی اعتماد کنه حتی به دکترش.وقتی به دکترم گفتم از داروم خسته شدم و قطع کردم،اصلا دقیقا برام توضیح نداد اینکار خوبه یا بده.گفت نمیدونم چی بگم.این دارو فقط حمله هاتو کم می کنه.
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
سلام به همه ی عزیزان . من وقتی به دکترم گفتم از سیناوکس خسته شدم و دیگه نمی زنم -من را منع کرد . اما وقتی با چندین پزشک دیگه مشورت کردم گفتند تصمیم با خودته بعد از دو سال مصرف کردن!! بعد از یک رژیم غذایی بسیار سنگین با مشورت یک گیاه پزشک بسیار قوی ویک دکترمحقق از تابستان88 دیگه مصرف نکردم !!!! اما عزیزان چند روز اول شاید افراد اگر بی مقدمه قطع کنند درد مفصل و سر درد های شدید بیاره !!! از زمان قطعم تا به حال دو بار MRIرفتم و گفتند هیچ پیشرفتی در بیماریت نبوده!! انزیم های کبدم بسیار پایین امده و طبیعی شده - چندین بار هم نوار چشم گرفتم خیلی بهتر شده بود !!!
دوستان توجه کنید بدون مشورت با متخصص نباید هیچ کاری کرد چون ضرر های غیر قابل جبرانی شاید داشته باشه !!! مثل یکی از اشنایانم که چندین بار بدون مشورت قطع کرد و حمله داشت . تا اینکه به اون متخصص معرفیش کردم.
نظریه های متفاوتی در مورد ام اس وجود داره حتی روش های بسیار قوی در طب اسلامی و طب سنتی امده برای جلوگیری از پیشرفتش!!
تازه بعضی محققان روی تغذیه کار کردند که من اجرا کردم و تا حالا که جواب داده !!!
با مشورت هر کاری را انجام دهید !!! این تجربیات من بود که دلم می خواست بگم که شاید به درد یک نفر بخوره !!
از نظر توانایی هم از زمانی که مصرف میکردم خیلی قوی ترم.البته با رژیم غذایی !!! فقط خدا خواست - همین !! البته اگر زیاد خسته بشم یا عصبانی بشم طبیعتا درد دارم Shy
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : warrior , masumeh , yummy , رزمینا , هانیه , arezooo82 , یوسفی نازنین
ببخشید علی آقا میشه بگید چه رژیم غذایی دارید ممنون میشمSmile
(2011/08/26, 04:34 PM)Ali 324 نوشته است: سلام به همه ی عزیزان . من وقتی به دکترم گفتم از سیناوکس خسته شدم و دیگه نمی زنم -من را منع کرد . اما وقتی با چندین پزشک دیگه مشورت کردم گفتند تصمیم با خودته بعد از دو سال مصرف کردن!! بعد از یک رژیم غذایی بسیار سنگین با مشورت یک گیاه پزشک بسیار قوی ویک دکترمحقق از تابستان88 دیگه مصرف نکردم !!!! اما عزیزان چند روز اول شاید افراد اگر بی مقدمه قطع کنند درد مفصل و سر درد های شدید بیاره !!! از زمان قطعم تا به حال دو بار MRIرفتم و گفتند هیچ پیشرفتی در بیماریت نبوده!! انزیم های کبدم بسیار پایین امده و طبیعی شده - چندین بار هم نوار چشم گرفتم خیلی بهتر شده بود !!!
دوستان توجه کنید بدون مشورت با متخصص نباید هیچ کاری کرد چون ضرر های غیر قابل جبرانی شاید داشته باشه !!! مثل یکی از اشنایانم که چندین بار بدون مشورت قطع کرد و حمله داشت . تا اینکه به اون متخصص معرفیش کردم.
نظریه های متفاوتی در مورد ام اس وجود داره حتی روش های بسیار قوی در طب اسلامی و طب سنتی امده برای جلوگیری از پیشرفتش!!
تازه بعضی محققان روی تغذیه کار کردند که من اجرا کردم و تا حالا که جواب داده !!!
با مشورت هر کاری را انجام دهید !!! این تجربیات من بود که دلم می خواست بگم که شاید به درد یک نفر بخوره !!
از نظر توانایی هم از زمانی که مصرف میکردم خیلی قوی ترم.البته با رژیم غذایی !!! فقط خدا خواست - همین !! البته اگر زیاد خسته بشم یا عصبانی بشم طبیعتا درد دارم Shy
سلام علی جان

مریضی الان تو حالت خاموشی به سر میبره
واس همینه که مشکلی پیش نیامد البته انشاالله که پیش نیاد

7714 عزیز خواهشن با این دوست ما سر خود کاریو نکن
آخه حساسه اگه لج کنه دردسر زیادی داره هاagreement2agreement2agreement2
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

تشکر شده توسط : Ali 324 , یوسفی نازنین
(2011/08/26, 06:55 PM)elahe نوشته است: ببخشید علی آقا میشه بگید چه رژیم غذایی دارید ممنون میشمSmile

من روی مطالعات یک محقق که چون دکترای پزشکی نداره افراد ردش می کنند کار کردم . منبع مطالعات ایشان کتاب مرجع فیزیولوژی گایتون و علم شیمی و طب سنتی ایرانه . ایشان اثبات می کنه که سیستم عصبی در بیماری ام اس دچار اسیدوز میشه یعنی ph تغذیه فرد و طبیعتا بدن وسیستم عصبی که بسیار به ph حساسه دچار اسیدی شدن و اسیب میبینه که قابل ترمیم تقریبا نیست . این حرف را ابن سینا هم زده !!!!!جالبه نه!!! با این اثبات مبنای ویروسی بودن این بیماری را رد میکند . البته چندین اثبات دیگر هم می اورد . ما نمی توانیم چون فردی تحصیلات رسمی ندارد منکر سواد و علمش شویم . مثلا من خودم استاد فلسفه ای را میشناسم که دکتری ندارد ولی بسیاری از اساتید فلسفه اسلامی و حتی فلسفه غرب شاگرد ایشان هستند . ایشان جزوه ای در حدود هفتاد صفحه در مورد ام اس دارند . اگر روی اسم اقای جمشید خدادادی + ام اس را سرچ کنید شاید جزوه کامل را پیدا کنید Smile
www.scribd.com یه سری به این صفحه بزنید احتمالا جزوه را دارد
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : رزمینا , هانیه , سمیرا67

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس Trust 438 289,018 2023/08/25, 07:45 PM
آخرین ارسال: saman.sy
  آیا تزریق سینووکس در شما هم باعث دندون درد میشه؟ naser_m 29 16,871 2023/01/02, 11:14 PM
آخرین ارسال: شیواذر
  سینووکس و افزایش آنزیم های کبد min00 16 11,645 2020/10/07, 08:57 AM
آخرین ارسال: طلوع..
  سینووکس با درد درقلب و قفسه سینه ارتباط دارد ؟ شیرین 20 10,759 2017/11/04, 11:31 PM
آخرین ارسال: yas8866
  سرنگ آماده تزریق سینووکس mohamad88 45 17,514 2017/06/14, 05:10 PM
آخرین ارسال: yas8866
  فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس saffari_mo 17 20,138 2017/04/19, 06:02 PM
آخرین ارسال: n70
  دمای نگهداری سینووکس وآونکس nahid 72 32,003 2016/10/12, 06:52 PM
آخرین ارسال: mehdi77
  درخواست یک واحد سینووکس mohamad88 6 4,525 2015/06/26, 11:24 AM
آخرین ارسال: mohamad88
  سینووکس و آکنه Aynaz 26 19,686 2015/05/04, 07:26 PM
آخرین ارسال: paeeze
  آیا داروهای ام اس مثل سینووکس و اکتووکس کورتون دارند؟؟؟ mandana18 9 11,608 2015/04/19, 05:54 PM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست