امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجي فعاليت سايت تاكنون
به نظر من
1- پیشنهاد خوبیه و در حد استقبال اعضا عملیه هر چقدر بیتشر استقبال کنن عملی تر میشه
2- این کار هم وقت می گیره هم هزینه و حمایت مالی زیادی می خواد شاید اعضا بتونن وقت بذارن ولی هزینه سنگین رو بعید میدونم. در ضمن این کار یه جور موازی کاری با انجمن ام اس هست. این انجمن تو خیلی جاها صندوق های خیریه گذاشته حالا اون پول هایی که بدست میاد خرج کجا میشه و ایا به دارو هم تعلق میگیره نمیدونم. اما ظاهرا دولت گفته همه بیماران خاص رو بیمه میکنه این طرح هم چقدر عملی بشه نمی دونم اگه این طرح عملی شه اون هزینه سنگین دارو به یک دهم تقلیل پیدا میکنه
3- این سومی دقیقا وظیفه ماست نه کس دیگه. من که به نوبت خودم دارم این کار رو انجام میدم.
4- یعنی هر کس توانایی های خودش رو فهرست کنه تا دیگران ازش استفاده کنن؟
5- به نظرم این اصلا عملی نیست. من تو یه موسسه خیریه کار میکردم زمینش مال شهرداری بود تا تقی به توقی می خورد شهرداری میگفت خالی کنید. چون انجمن ام اس وجود داره پس نمی تونیم به این نام یه جا از شهرداری بگیریم هزینه تشکیل چنین جایی خیلی زیاد میشه همون انجمن ام اس که چندین ساله قدمت داره نتونسته چندان موفق باشه با اینکه همه هزینه هاش یا از دولت یا از خیرین تامین میشه. به نظرم اگه وقت بذاریم بتونیم یه تیم درست کنیم که تو همون انجمن ام اس تهران یه اتاقی چیزی برای فعالیت هامون بگیریم خیلی شاهکار کردیم
6- اینم شدنی نیست چون حمایت نمیکنن میگن کارتون موازی با انجمن ام اس هست.
7- ظاهرا این کار رو بچه ها با هزینه شخصی انجام دادن چنین سفر هایی به نظر میاد با استقبال مواجه شه.

پیام های داخل این موضوع
RE: نظر سنجي فعاليت سايت تاكنون - توسط mehdi.abdn - 2011/01/17, 02:44 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درج آدرس سايت انجمن استانها parisa2011 3 3,345 2013/01/23, 12:32 PM
آخرین ارسال: Pooya.N
  اهداف سايت hamid 40 21,877 2011/12/04, 01:05 PM
آخرین ارسال: nahid
  يك سال پس از آغاز فعاليت ام اس سنتر hamid 29 17,071 2011/02/06, 11:27 AM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان