امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجي فعاليت سايت تاكنون
(2011/01/16, 06:39 PM)kaj نوشته است: سلام حضور دوستان عزیز وبا سپاس دوباره از مدیران سایت که بدون توقع ، نتیجه همه زحماتشون رو به اعضا ارائه میدن و سپاس از دوستان دیگه که مشتاقانه توی سایت مطلب می نویسن و سپاسی ویژه از سیمرغ سایت که یادی از من کردند.
من می خوام یک پیشنهاد بدم که ایشالله به صورت یک (سرفصل) تاپیک در سایت قرار بگیره که با همکاری دوستان کامل تر و بهتر بشه.
پیشنهاد من ایجاد سرفصلی هست بنام( همیاری)
که می تونیم موضوعات مختلف رو در زمینه های گوناگون در اون جای بدیم،مثلا:
1- اعضای سایت هر کس نامزد کرد یا ازدواج کرد،رسما" از طریق سایت و همه بچه ها به اون تبریک بگیم و هدیه ای در حد توانمون براش تهیه کنیم،و در یک دیدار که در سالن یا محیطی مطلوب صورت میگیره آغاز زندگی مشترک رو به هر دو نفرشون یعنی عروس و داماد تبریک بگیم و هدیه رو تقدیمشون کنیم-مدعوین ترجیها فقط از اعضای سایت باشن.
2-یک نهاد حمایتی ترتیب بدیم والبته می تونیم از کمک های افراد خییر هم استفاده کنیم جهت اهدا به اون دسته از اعضای سایت یا ام اسی هایی که به حمایت مالی نیاز دارن-البته این نهاد نیاز به هیئت امنا داره که باید از بین اعضای سایت انتخاب بشن.
3-با تلاش زیاد سعی کنیم ذهنیت جامعه رو نسبت به این بیماری ! اصلاح کنیم
4-بخشی از سایت رو اختصاص بدیم به ثبت اطلاعات تحصیلی اعضا،تا در مواقع لزوم از نظرات اونا استفاده کنیم.
5-اختصاص مکانی برای این انجمن غیر انتفاعی غیر دولتی در سطح شهر
6- فراخوان جهت اطلاع رسانی در این زمینه به همه نهادهای دولتی و غیر دولتی جهت جذب همکاری آنها
7-راه اندازی اردوی تفریحی جهت بازدید از مراکز همه استانها و سر زدن به انجمن های ام اس آنها (اولین اردو هم مشهد باشه برا بازدید از انجمن مشهد و بویژه دیدار با فرشته مهربان که یکی از فعال ترین و پرکارترین اعضای سایت بوده)

دوستان پیشنهادات من رو بررسی کنن و نطرات خودشون رو بگن
جواب سوالات به ترتیب:
1-شاید هر دقیقه من نامزد کنم اما اخلاقمون بهم نخوره موضوع منتفی بشه بعد خوبیش اینه من هی کادو بگیرم از همهagreement2agreement2
2-کمککردن خوبه اما تشخیص اولویت برای کمک رسانی به فرد اولی تر کار بسیار سختیه چون در شروع کار شاید از نظر مالی به مشکل بر بخوریمConfused
3-حاضرم هر کاری از دستم بر میاد انجام بدمlove51
4-خیلی موافقم اما مشکل اینجاست ما خودمون همدیگرو دست کم میگیریم و گاهی از توانایی همدیگه به عنوان غلو تعبیر میکنیم(قابل توجه اونایی که فکر میکنن بنده .................)angry2
5-باهامون اماکن برخورد میکنه چون هر شهری که خودش انجمن داره جلوی فعالیت اضافه مارو میگیره و میگن در قالب انجمن وزیر سایه اونا فعالیت داشته باشیم.Huh
6-این کارو انجام دادم اما نتیجه نگرفتم.برای مثال:نهاد باشگاه و استخر رو برای استفاده رایگان یا هزینه کمتر برای بیماران درخواست کردم اما استقبال کمی از خود ما بیماران شد.:sad2
7-عالیه برای کسانی که براحتی میتونن سفر کنن.معمولا خانمها و دخترها مشکل دارن.مخصوصا اگر هزینه ها به عهده هر شخص باشهکه هیچی دیگه یارانه هم نمیدن برای سفرهامون!!Cool

خودم یه پیشنهاد بدم بیان یه سایت آشنایی برای ازدواج بین خودمون راه بندازیم اخه ما که خودمون ام اس داریم همدیگرو بیشتر درک میکنیمagreement2agreement2agreement2

پیام های داخل این موضوع
RE: نظر سنجي فعاليت سايت تاكنون - توسط shokolat - 2011/01/16, 11:43 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درج آدرس سايت انجمن استانها parisa2011 3 3,345 2013/01/23, 12:32 PM
آخرین ارسال: Pooya.N
  اهداف سايت hamid 40 21,879 2011/12/04, 01:05 PM
آخرین ارسال: nahid
  يك سال پس از آغاز فعاليت ام اس سنتر hamid 29 17,071 2011/02/06, 11:27 AM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان