امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل)
ببخشید شما چه سوژه خاصی بودید که شب قبل از برنامه و اون هم ساعت 12:30 دقیقه شب! ازتون خواهش کردن تو برنامه باشید؟
یکم آروم باش من همه ی این ها روز جمعه در دیداری خصوصی به هر کس که اومد توضیح دادم شما هم مجدد گوش کنید:

نقل قول: چرا به شعور ما توهین میکنید، هیچ برنامه تلویزیونی از کسی شب قبل برنامه دعوت نمیکنه (مگر از عوامل خودشون، یا اینکه باید چه ویژگی خاصی داشته باشه) و همچین برنامه ای اصلا اینکار رو نمیکنه، فقط شب قبل هماهنگیهای آخر رو انجام میده! شما سوژه ویژه رو از کجا میشناختن؟

هیچ می دونستید که سوژه ی اصلی این برنامه سینا بود؟
میخواستن مادر پدرش رو بیارن و یهو بهشون بگن سینا ام اس داره؟
اما سینا و ما زیر بار نرفتیم؟
هیچ می دونستی حتی روز پخش (5 شنبه) هم زنگ زدن گفتن اگر سینا بیاد ما هر سه مهمون رو کنسل میکنیم چون سوژه جذاب تریه؟

هیچ می دونستی اون ها شب قبل از اجرا زنگ زدن گفتن فربود کنسله؟!

هیچ می دونی یک هفته قبل گفته بودن فربود داستانش به سناریو ما نمی خوره؟

هیچ می دونی حسین رو برای این آوردن که زندگیش رو در نقطه مقابل زندگی سوسن قرار بدن و بگن Bad داستان اینه و Good اون یکی؟

نقل قول: کی شما رو معرفی کرده بود؟
برنامه ی ماه عسل دنبال سوژه بود با انجمن هم آشنایی داشت:
حتی تو برنامه سینما عصر جدید با حضور عزت ا.. انتظامی هم احسان علیخانی اومد و سینا و حسین رو دید! و از طریقی آشنا شدن.
انجمن سه نفر رو معرفی کرد به این برنامه که برن توش یکی حسین بود که حسین گفت نمی رم واین موضوع همون 2 هفته پیش کات شد!
نقل قول: فکر میکنید فقط خودتون تو انجمن ام اس رفت و آمد دارید و از ماجراها باخبرید؟
کسی چیزی برای پنهان کردن نداره!
نقل قول: شما رو انجمن ام اس ایران به برنامه تحمیل نکرد؟
به نظرت بین سه مهمان مون چه کسی فقط MS Center رو به زبان آورد؟
آیا اصلا فیلم برنامه رو دیدی؟
آیا حسین به قول خودت نماینده ی تحمیلی خوبی برای انجمن بود؟
آیا از بدبختی ها گفت و شماره حساب داد؟

نقل قول: اون هم با اصرار خودتون؟ شما به همکاری خانم محسنی وارد برنامه نشدید؟
محض اطلاع آقای محسنی! اگر شما از کسی حرفی شندیدی این رو بدونید که داره به شما اطلاعات اشتباه میده! من نجابت شما همیشه برام قابل احترام بوده و الان کاملا متعجب ام.
به نظرم کسانی دارند سخت چینی میکنند.

نقل قول:
شما با خودتون چی فکر کردید، فکر میکنید همه اینهایی که اینجا میان از همه جا بی خبر هستن و دامنه اطلاعاتشون منتهی میشه فقط و فقط به اینجا و حرفهای شما؟
ببینید یکم کلاه خودتون رو قاضی کنید اگر حسین نماینده ی انجمن بود آیا نیازی داشت در مورد ام اس سنتر حرف بزنه؟

شما با این حرفات داری خستگی ها و شبانه روز زحمت کشیدن ها رو به کامشون تلخ میکنی! من کاری تو این برنامه نکردم اما حس میکنم خستگی به تنشون موند با این حرفی که زدی!
من توصیه میکنم بجای قضاوت کردن می اومدی سوال می پرسیدی یا وقتی من تو پیغام خصوصی ازت سوال می پرسم جواب میدادی تا شاید پاسخ سوالاتت رو از منبعی می گرفتی که دمامی نمی کرد.

اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : سـاناز , MAHDI , بهــار , khatoon25 , hanie , hedieh , parivash , omid , parvaneh , Matilat

پیام های داخل این موضوع
RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - توسط Prime - 2011/08/16, 12:24 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,746 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,331 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,283 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,349 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,341 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,875 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,000 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,175 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,872 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۳۱: حضور در برنامه زنده ضربان admin 60 29,879 2016/06/12, 06:25 PM
آخرین ارسال: delaram22

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست