امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرگیجه
یک بار اینطوری شدم اونم اوایل که تازه فهمیده بودم و پالس ترابی ام شده بودم حسه خیلی بدی بود از سرگیجه چشمامو باز نمیکردم confused2
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : kiana , movahedi
آیاکسی ازدوستان عزیزگزگزتمام بدن وسرگیجه وضعف وخستگی راازبچگی داشته است یانه؟من ازوقتی یادم می آیدباگزگزتمام بدن وسرگیجه وضعف وخستگی بزرگ شدم.حالامیخوام آیابنظرشمادوستان عزیزاین مشکلات بدن من ازکودکی به بیماری ام اس مربوط است؟من اینجا درمقالاتی خوندم که کودکان هم مبتلابه ام اس میشوند.برای همین من فکرمیکنم ممکن است من بیماری ام اس راازکودکی داشته ام.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
من از بچگی این مشکلاتی که شما میگین رو نداشتم با وجود اینکه چندین سال هم هست که بیماری من تشخیص داده شده.اما هیچ علامتی تو دوران بچگیم نداشتم
فک کنم بهترین جواب به سوال شما رو متخصص مغز و اعصاب بتونه بده که این علامتا که داشتین تو دوران بچگی مربوط به بیماری بوده یا نه.
چون کم خونی هم میتونه همچین علامتی رو نشون بده

ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : sargol
من ازبچگی یعنی ازوفتیکه تاالان سرگیجه های وحشتناکی روتجربه کردم.سرگیجه دونوع است یکی انگاردنیادورسرآدم میچرخه ودیگری انگارخودمون دوردنیامی چرخیم.من هردونوع روتجربه کردم باسرگیجه نوع اول سرم میگذاشتم روی بالش وچشمهامو می بستم حالم بهترمیشدواماباسرگیجه نوع دوم اصلاسرمونمیتونستم روی بالش بگذارم. اگرسرم روپایین میکردم انگارمیرفت داخل چاه.حتی بابستن چشمها ,هم توفیقی به حالم نمیشد.این نوع سرگیجه مافوق وحشتناک است
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
دوست عزیز منم از بچگی سرگیجه داشته و دارم. ولی هنوز هیچ کس علتش رو نفهمیده
آخرین تشخیص این بود که شاید میگرن باشه که خودش رو به شکل سرگیجه نشون میده
سرگیجه در بیماری ام اس علامت خیلی ناشایعی هست؛ بهتره از نظر مشکلات دیگه بررسی بشید
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
اتفاقا سرگیجه با ام اس ارتباط مستقیم داره اگر پلاکی در ناحیه گوش میانی باشه میتونه باعث سرگیجه و در موارد شدید تهوع بشه

تشکر شده توسط : kiana , movahedi , reach usa
سرگیجه منوازخواب بیدار نمیکنه وقتی شب می خوابم صبح که بیدارمیشم سرگیجه دارم علتش رونمیدونم.نمیدونم شمادوستان میتونیدمنو راهنمایی کنید وشب موقع خوابیدن سرگیجه ندارم ولی صبح موقع بیدارشدن دارم .شمادوستان میتونیددلیل این سرگیجه روبمن بگویید؟
 تشکر شده توسط : movahedi , kiana
(2013/04/04, 04:33 PM)sargol نوشته است: سرگیجه منوازخواب بیدار نمیکنه وقتی شب می خوابم صبح که بیدارمیشم سرگیجه دارم علتش رونمیدونم.نمیدونم شمادوستان میتونیدمنو راهنمایی کنید وشب موقع خوابیدن سرگیجه ندارم ولی صبح موقع بیدارشدن دارم .شمادوستان میتونیددلیل این سرگیجه روبمن بگویید؟
سلام. سرگیجه های منم دقیقا همینطوره؛ یعنی وقتی از خواب بیدار میشم متوجه اون میشم. اگه بتونید دلیل سرگیجه هاتون رو پیدا کنید مطمئنا درمانش کار راحتیه
و البته پس از سالیان دراز هنوز علت سرگیجه های من پیدا نشدهconfused2

(2013/01/07, 08:23 PM)mysis نوشته است: اتفاقا سرگیجه با ام اس ارتباط مستقیم داره اگر پلاکی در ناحیه گوش میانی باشه میتونه باعث سرگیجه و در موارد شدید تهوع بشه
بنده عرض کردم علامت ناشایعی در ام اس هست؛ نه اینکه اصلا وجود نداره. در ضمن این حرف خودم نبود؛ از پزشکان معتبر شنیدم
این حرفتون برام عجیب بود! "پلاک در ناحیه گوش میانی" !!!

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : movahedi
برا من که خیلی اتفاق افتاده نصف شب از سر درد و سر گیجه بیدار شمconfused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , Hasty , movahedi
(2013/04/04, 04:59 PM)الی کوچولو نوشته است: این حرفتون برام عجیب بود! "پلاک در ناحیه گوش میانی" !!!

دوست عزیز در شکل مشخصه در ناحیه گوش میانی عصبهایی هستند که به سمت حلزونی و گوش داخلی و از آنجا به سمت مخچه و مخ میروند

دمیلینه شدن این عصب ها باعث کاهش شنوایی یا مشکلات تعادلی و در نتیجه سرگیجه تعادلی میشه

ببخشید من خیلی خلاصه گفتم پلاک در ناحیه گوش میانی که برای شما عجیب بود

[تصویر:  db57f116-7a30-459c-9a19-aca13b540d9c.jpg]
 تشکر شده توسط : movahedi , paeeze , hessam , arezooo82 , kiana

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان