امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرگیجه
من هم این سرگیجه ها را دارم فکر کنم کم خونی هم بی تاثیر نباشه،اما من وقتی از خواب بیدارمیشم سرم سنگینی داره واین موارد وقتی بیماریم شدت پیدا می کندبیشتره
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : yummy , kiana
سلام.
من پارسال تابستون یه سر گیجه عجیب گرفتم که یه 10 روزی حدودا درگیرش بودم.اون موقع ام اسم تایید نشده بود.مدام حمله داشتم و کورتون میگرفتم ولی تو ام آر آی پلاک نبود.سرگیجه ای که تا به حاال تو زندگی تجربه ش رو نداشتم.وقتی طرف چپ می خوابیدم خیلی بدتر میشد به جایی می کشید که از حال میرفتم.همش استفراغ داشتم.میگفتن شاید مال گوش باشه.ولی گوشم مشکلی نداشت.خوب شد بعد از یه مدت.تا حالا دیگه نیومده سراغم.ولی همیشه میترسم که بیاد.دیگه نفهمیدم دلیلش ام اس بوده یا نهconfused2
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : ساغر , rana , kiana
نمی دونم از ام اس یا نه اما فقط اینو بگم که من هر نوع خود درمانی گیاهی ،شیمیایی ،روان درمانی ،ورزش درمانی و.... انجام دادم خوب نشدangry3 لطفا فقط به دکترتون مراجعه کنید
که البته خودم هنوز نرفتم ببینم خوب میشه یا نهconfused
 تشکر شده توسط : kiana , movahedi
من چند وقتيه واسه چند لحظه سرم بدجوري گيج ميره جوري كه فكر مي كنم دارم ميافتم.شبام ار خواب مي پرم بدنم سرو مي شه يا مي لرزه
ميتونين يه راهنمايي منين چي كار كنم؟
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : yummy
سلام من یه زمانی که شرایط روحیم خوب نبود و استرس زیاد داشتم اینجوری می شدم پیش پزشکم رفتم وبهم آرام بخش داد یه مدت مصرف کردم خوب شدم .توصیه می کنم شما هم با پزشکت مشورت کنید
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد واز نوشروع کند اما.........
همه می توانند از حالا شروع کنند
من چند روزه سرگیجه و تا حدودی هم سردرد دارم بیشتر درد چشم و پیشانی .
الان نمیدونم باید چیکارکنم ؟ برم دکتر ؟ دکتر چیکار میکنه ؟ نه حوصله و نه توان رفتن دارم .گاهی حالت تهوع هم دارم ولی خود تهوع رو نه ...
خواهش میکنم اگه میدونید چیکار کنم که خوب شم و نیاز به دکتر رفتن نباشه بگید .مثلا داروهای گیاهی و...
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2012/10/27, 02:17 PM)nahid نوشته است: من چند روزه سرگیجه و تا حدودی هم سردرد دارم بیشتر درد چشم و پیشانی .
الان نمیدونم باید چیکارکنم ؟ برم دکتر ؟ دکتر چیکار میکنه ؟ نه حوصله و نه توان رفتن دارم .گاهی حالت تهوع هم دارم ولی خود تهوع رو نه ...
خواهش میکنم اگه میدونید چیکار کنم که خوب شم و نیاز به دکتر رفتن نباشه بگید .مثلا داروهای گیاهی و...

ناهید خانم اگر همراه با تهوع هستش حتما به دکترتون مراجعه کنید

خواهر منم این علائم رو داشت با 3 روز پالس خوب شد

امیدوارم هرچه سریعتر خوب بشید البته بدون پالسicon_question
 تشکر شده توسط : nahid
نه ... شدید نیست ،فقط حالت تهوعه اونم نه همیشه !
چرا پالس ؟؟ مگه التهابی چیزی هست ؟
ممنون ازتون . ولی کورتون خیلی عوارض بدی داره تا جایی که میشه نباید طرفش رفت.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : mysis
من الان نزدیک 2هفتس صبح که از خواب بلند میشم سر گیجه میاد سراغم باید یه الپرازولام بخورم تا خوب شم خیلی میترسم نمیدونم دوباره چم شدهrolleyesconfused2confused2
(2012/10/27, 04:55 PM)nahid نوشته است: نه ... شدید نیست ،فقط حالت تهوعه اونم نه همیشه !
چرا پالس ؟؟ مگه التهابی چیزی هست ؟
ممنون ازتون . ولی کورتون خیلی عوارض بدی داره تا جایی که میشه نباید طرفش رفت.

اگر شدید نیست امکان داره از ضعیفی یا کم خونی هم باشه

درسته کورتون عوارض داره اما در مورد سرگیجه همراه با تهوع استفاده ازش اجتناب ناپذیره اگر التهاب باشه باید زود برطرف بشه

(2012/10/27, 05:20 PM)nemo نوشته است: من الان نزدیک 2هفتس صبح که از خواب بلند میشم سر گیجه میاد سراغم باید یه الپرازولام بخورم تا خوب شم خیلی میترسم نمیدونم دوباره چم شدهrolleyesconfused2confused2

این دارو رو دکتر براتون تجویز کرده که استفاده میکنید؟ احتمالا اگر با زاناکس خوب میشید سرگیجه از استرس و اضطراب هستش
 تشکر شده توسط : nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست