امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرگیجه
يه مدته(يعني خيلي مدته) كه وختي اسكارلت آب مي خوره يا يه چيز گرم يا داغ يا يه چيز خنك يا يخ سرش شوروع ميكنه به گيج رويدن!
اوايل فكر مي كرد به خاطر ضعف طبيعيه ولي به مرور ديد وختي حمله هاي زاويه اي گردنش بيشتر ميشه اين سر گيجيدگي هم� سرعت زاويه اي و گشتاور دورانش افزايش پيدا ميكنه.
ولي خب تا حالا به ذهنش نرسيده كه از دوكي بپرسه. يعني وختي دوكي رو ميبينه همممه چي از يادش ميره!
اگه اين مشكلو كسي هست كه داشته باشيده لطف كنه بگه چه جورياس و اگه به ذهنش رسيده كه از دكترش در باره اش بپرسه بگه كه آخرش چي شد!؟ خوب شد يا مرد؟ 8) 8) 8)
شوخي كردم بابا!
پروانه ام در تاري&nbsp; اسير است <br />كه عنكبوتش سير است<br />نه مي تواند پرواز كند <br />و نه بميرد.
اول يه پيشنهاد عزيزم...قبل از اينكه بري پيش دكي سئوالاتو و مشكلاتو رو ورق بنويس كه يادت نره و حتما بپرس

من نفهميدم :o :o يعني موقع آب خوردن يا ... سرت گيج ميره؟؟؟؟؟يعني فقط وقتي داري مي خوري؟؟؟؟؟؟/
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
salam� manam� kheyli sargije daram� vaghti saramo kham mikonam� chap ya rast negah mikonam� vaghti shab ke mikham deraz bekesham hamechiz joloye cheshmam micharkhe� moghe nooshidane chizaye� sard ham hamintore negaran nabash� to tanha nisti manam hastam
سلام دوستان

من از 14 سالگی ام اس دارم درست یادم نیست ولی فکر میکنم از همون موقع ها بود که چند وقت یه بار از درد سرگیجه از خواب بیدار میشدم ولی زود خوب میشد و مشکلی نداشتم باهاش (اون موقع هیچ دارویی مصرف نمیکردم)
4 سال گذشته و من تو این مدت سرگیجه ای نداشتم اما الان بازم سرگیجه اومده سراغم
هفته ی پیش که از درد سرگیجه از خواب بیدار شدم حالت تهوع داشتم و اونقدر ادامه پیدا کرد که کار به استفراغ کشید اصلا نمیتونستم سرمو رو بالش بزارم فقط باید میشستم یعنی اینجوری سرگیجه ام خیلی کم میشد چون تعطیل بود نتونستم برم دکتر و خداروشکر تا عصرسرگیجه ام کمتر شد و تونستم شب بخوابم ،فرداش هم حالم خوب بود و اصلا یادم رفت سرگیجه داشتم اما دیروز بازم بخاطر سرگیجه از خواب بیدار شدم و حالت تهوع داشتم

توی همه ی این سرگیجه ها فشار خون رو چک کردم طبیعی بوده
احتمال میدادم بخاطر گوشم باشه ولی آخه گوشم مشکلی نداره و این سرگیجه ها هم وقتی به پشت میخوابم بیشتر میشه! یعنی وقتی به پلو میخوابم بهترم
یه مختصر آنمی هم از بچگی داشتم که برطرف شده بود ولی این دفعه که ازمایش دادم دکترم گفت مختصری کم خون هستم(شاید بخاطر تزریق اوونکس باشه)

حالا سوالم اینه که کسی تجربه ای مشابه سرگیجه ی من داشته ؟
این سرگیجه ها میتونه بخاطر ام اس باشه ؟
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
من قبلا وقتي كه يه دفعه اي بلند ميشدم..يه سرگيجه لحظه اي داشتم...ولي تو خواب نه.........
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
 تشکر شده توسط : kiana
منم اوائل سرگیجه داشتم که همیشگی بود که وقتی ثابت وایمی سادمو راه نمی رفتم کم میشد!
اما تا حالا از خواب بخاطر سرگیجه بیدارم نشدم
دکتر یه دوره واسم سیناریزین نوشت که با اون خوب شدم وبعد از اینکه اونو قطع کردم تا حالا دوباره سرگیجم برنگشته
البته کنار سیناریزین که مخصوص سرگیجه است قرص دینامیزان می خوردم که اون تقویتیه و جدأ خیلی عالیه
خوردن دینامیزانو بهتون پیشنهاد میکنم اما سیناریزین باید توسط پزشکتون تجویز شه
به نظر من مشکلتونو به دکترتون بگید
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : kiana , Hasty
من 15 سال پیش به مدت 1 ماه سرگیجه شدید داشتم که از خواب بیدارم میکرد تازه یه طرف بدنم هم حس نداشت
اون موقع نوار مغزی گرفتن چیزی نفهمیدن بعدشم اگه هم حمله بوده خیلی جدی نگرفتم اصلا چیزی در مورد این بیماری نمیدونستم تا پارسال یه دکتر ارتوپد خدا خیرش بده یه پلاک تو کمرم دید پیگیر شدم و...
و الانم در خدمت شما دوستانمSmile
 تشکر شده توسط : kiana
من سرگيجه داشتم اوايل اما از خواب بيدارم نكرده!confused2
الان اول صبح سرگيجه دارم..يهو نميتونم از رختخواب بلند بشم..ميذارم يه ربع ساعت بگذره بعد!
آخه اگه يهو بيدار بشم هي به درو ديوار ميخورمicon_cry
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
من شدیدا سرگیجه دارم البته دو هفته هست که خدارو شکر سراغم نیومده ولی خیلی وقتها به خاطر سرگیجه از خواب بیدار میشم من هم دقیقا حالت های شمارو دارم سرم وروی بالش نمیتونم بزارم باید به پهلو بخوابم دکترنبوی گفت اینها علائم حسی حرکتی هست که به خاطر ازبین رفتن همون میلین ها هست که خودت بهتر میدونی سیناریزین درمانش نیست مسکن این مشکله من لایریکا مصرف میکنم دکتر میگه 75 میلی گرمش 3 تا در روز مجازه میتونی به دکترت پیشنهاد بدی ،‌ایشالله بهتر میشیم agreement2
ببخشید تصحیح میکنم 2 ماه پیش که یه حمله داشتم بازم سرگیجه اومده بود سراغم، کورتن گرفتم تا یه ماه پیش هم پردنیزولون خوردم
الان هم شکر خدا از نظر بی حسی و گزگز هیچ مشکلی ندارم هرچی دکتر تجویز کرده ویتامین +تزریق اوونکس
اخه دکترم چون فکر میکنه من هنوز در سن طفولیت هستم زیاد برام دارو تجویز نمیکنه میگه ضرر داره اگه میتونی تحمل کنangry3 این دفعه رفتم پیشش باید کلی از سرگیجه بگم التماس کنم شاید بهم دارو بدهconfused2
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان