•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس رو به چه چيزي يا موجودي تشبيه ميكنيد......؟
من یک سوالی دارم از شما چند نفر از بچه هایی که دید ویلچر داشتن که شما به ویلچر فکر میکنید ؟؟
 تشکر شده توسط : sooorooosh
(2011/08/01, 10:43 PM)sama نوشته است: من دوسش ندارم

همه به اینده فکر میکنن و قدرت میگیرند برای تلاش و به هدف رسیدن

ولی من فقط به عصا و ویلچرو و ....................فکر میکنم

همش فکر میکنم کاش بهزیستی کهریزک دلگیر نباشهrolleyessad2rolleyessad2rolleyessad2rolleyessad2rolleyessad2
سلام سما جان
این بی انصافیه که ماها که خودمون این همه درباره مریضیمون میدونیم مثل اونایی فکر کنیم که هیچی راجع به مون نمیدوننangry2
ما که همه خدارو شکر خوبیم agreement2
فقط گاهی ام اس یه احوالی ازمون میپرسه که ما هم مهمونش میکنیم به آرامشicon_questionicon_questionicon_question
این یعنی به چیزهای خوب فکر کن وخووووووووب وبا امید به فرداهات زندگی کنicon_questionicon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : sama , fireboud , شیما , ارزو , sooorooosh , Hasty
(2011/08/01, 10:46 PM)fireboud نوشته است: من یک سوالی دارم از شما چند نفر از بچه هایی که دید ویلچر داشتن که شما به ویلچر فکر میکنید ؟؟

خيلي سعي ميكنم كه فكرنكنم!اما هميشه توي ذهنم يه جايي رو واسه خودش پيداوHuhاشغال ميكنه
(2011/08/01, 10:46 PM)fireboud نوشته است: من یک سوالی دارم از شما چند نفر از بچه هایی که دید ویلچر داشتن که شما به ویلچر فکر میکنید ؟؟

من به ویلچر فکر نمیکنم ولی بعضی وقتا حس بدی دارم...

آخه من سالها قبل از اینکه ام اس بگیرم همیشه تو خوابام و فکرای مشوشم میدیدم که یه بیماری صعب العلاج دارم از نوع مغزیconfused

ممکنه بخندین ولی من واقعا حس میکردم که قراره یه چیزی بشه,یه اتفاق خاص و شاید بد تو زندگیم بیفته.من نمیخوام با حرفام کسی رو نا امید کنم ولی در کل از شعار دادن خوشم نمیاد و نمیتونم بگم که ام اس رو دوست دارم و....
چون تا همین الانم که 1 ساله نشده کلی جهتگیری زندگیم رو تغییر داده,در حالی که من ظاهرا فرقی با چند سال پیش ندارم این فکر ام اسی شدنه که آزارم میده!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : warrior , # پریسا # , Hasty
ام اسو که نمیدونم ولی ام اسیارو به بهترین و مهربونترین دوستانم تشبیه میکنمicon_question
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , fireboud , بهــار , ارزو , shahrzad.s , Hasty
من فقط به آرام بخش دلم تشبیه میکنم
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
 تشکر شده توسط : Hasty
[QUOTE='zenith' pid='95645' dateline='1312299352']
سلام سما جان
این بی انصافیه که ماها که خودمون این همه درباره مریضیمون میدونیم مثل اونایی فکر کنیم که هیچی راجع به مون نمیدوننangry2
ما که همه خدارو شکر خوبیم agreement2
فقط گاهی ام اس یه احوالی ازمون میپرسه که ما هم مهمونش میکنیم به آرامشicon_questionicon_questionicon_question
این یعنی به چیزهای خوب فکر کن وخووووووووب وبا امید به فرداهات زندگی کنicon_questionicon_question:46

دلم گرفته بود خیلییییییییsad2sad2sad2sad2
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : شیما , ثریا , Hasty , zenith
به یه اتشفشان.........!!!!!!!!!!
که در اوج زیبایی و دلربایی گاهی اوقات فعال میشه و دل مردم اون اطراف رو به درد میاره
 تشکر شده توسط : shahrzad.s
يه شانسه ...
براي من يه درناست
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : Hasty
ام اس یه همراهی بود که چند سالی با من بود.روزای بد و خوبی و باهاش داشتم،اما،اما،اما دیگه میخوام باهاش قهرکنم.دنبال یه بهونه ام که بهش بگم دیگه بره و دیگه پیشم نیاد.
اون بهونه پیدا شده تا 22 مردادicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : # پریسا # , ارزو , Hasty

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 13
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: