•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشتغال و ام اس
خوب تو پرسیدی کلاس مثلا !!! سفالگری منم گفتم فنی حرفه ای agreement2 بعدشم گفتم که کلاسهای پیراپزشکی نداره smiling
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361
اره جهاد دانشگاهی داره ولی بازم اون رشته هاییکه من میخوام نداره confused2 برا فنی و حرفه ایم اره بعضی از کلاسها رو داره ولی کی میره این همه راههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه رو بیخیال laughing3

توخونه خوبه حوصله هیچی و هیچ جا رو ندارم angry2
من کارم طوریه که بیشتر ساعت زیر آفتاب باید وایستم.اولش به رئیسم نگفتم مریضم.رفتم کارم رو دید خوشش اومد و اصلا مریضیم رو نفهمید.3 ماه که گذشت بهش گفتم مریضم و نمیتونم زیاد زیر آفتاب وایستم.اونم که دیده بود واقعا مشکلی ندارم و کارم خوبه خیلی مراعات کرد.منظورم از گفتن این حرفا این بود که هر جا میخواید برید سر کار اولش نگید ام اس دارید.یه مدت خودتون رو نشون بدید که بفهمن مشکلی ندارید بعد خودشون کنار میان
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : ساغر , fereshteh , ارزو , nosrati , baron , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2011/08/18, 06:09 PM)elhametanha نوشته است: من كه تا فهميدن ام اس دارم با احترام بيرونم كردن
الان بيكارم confused2

اخریعنی چی؟؟خدا ازشون نگذره مگه ماچمونهsadsadsadsadrolleyesrolleyesrolleyes
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : ارزو , پریا حقیقت پور , pariya1361
امروز رفتم انجمن مجله پیام ام اس رو دادن بخونم باز براشون ببرم پس بدم.
بحثی توش نوشته بود واسه کار. یکمیش رو خوندم دیدم چه آشنا می باشد Huh بعدش دیدم واسه همین سایت خودمون بوده مثلی که smiling
من راستش این تاپیک رو از اول نخونده بودم ، حالا که گذشته ولی من یک سال جایی کار می کردم که بیمه نبودم ، به آقای دوست گفتم بیمه ام کنه ولی زیر بار نرفت حتی با هزینه خودم این کارو بکنه تا اینکه مامور بیمه آمد و فهمید من بیمه نیستم واسه شون جریمه یک میلیون تومنی برید که تقصیر خودش بود خودش رو لو داد Rolleyes
من ولی بیکار نیستم کلن ، توی خونه پروژه کار می کنم. حالا واسه دانشجوهای عزیز :60: یا هرکسی سفارش کار میده با توجه به رشته تحصیلیم هم کار واسم زیاده ولی به دلیل استرسی بودنش ترجیح می دم کاری رو انجام بدم که نیاز به بازخواست نداشته باشه.
تو خونه حقیقتا درآمدم هم بیشتره از اون زمانی که میرفتم سره کار، اونجا هر ماه 70 تومن به من میداد از 8 صبح تا 12:30 ظهر البته 2 روز در هفته تا 4 بعد از ظهر بودم ولی حالا ممکنه یک پروژه بگیرم 200 یا 300 هزار تومن بگیرم. البته اینم هست که پروژه هایی که انجام میدم خیلی قوی نیست هنوز واسه همین سعی می کنم کمتر برم طرفش.
با توجه به اینکه هنوز مشکل بینایی دارم، زیادی بخوام روی موضوعی تمرکز کنم چشام درد شدید می گیره و شروع به آب ریزش می کنه که قابل تحمل نیست.
ولی همه کاری انجام میدم ، از تایپ و ترجمه و ساخت اسلاید و نوشتن داکیومنت پایان نامه و برنامه نویسی پروژه های پایان نامه و ویرایش عکس و میکس فیلم و .. :60::60:
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : fireboud , ارزو , شفا یافته , nosrati , پریا حقیقت پور , pariya1361
موفق باشي ميلو جان.هنرهاي بسياري داري و كارت عاليه.به چشمات برس كه كارت رو بتوني ادامه بدي عزيزم
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : TootFarangi , پریا حقیقت پور , pariya1361
سلام هیچ امیدی براپیدا کردن کار ندارمخسته شدم هر چی گشتم کار پیدا نکردم
بیکار بودن برای یک بیمارام اسی مضراست زیرا باعث میشه با رکود وگوشه گیری عوارض داروها وعوارض ناشی از بیماری بیشتر دراو بروز کند.
سعی کنید کار کنید اما بدون استرس
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : شفا یافته , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2011/09/27, 11:52 AM)shahrzad.s نوشته است: من نزدیک یک سال است که این بیماری را دارم وشاغل هستم .باتوجه به مشکل اشتغال وترس از دست دادن شغل به کارفرمایم نگفتم که این بیماری رادارم وخستگی ها وفشارها را تا حالا تحمل کردم ولی اگر قانونی تصویب می شد که ام اسی ها کمتر از 8ساعت در روز کارکنند خیلی خوب می شد !!!!اگر هم زودتر بازنشست بشیم هم که چه بهتر!!!!!!!!البته من در جایی خواندم که در ایران 15برابر میانگین جهانی به این بیماری مبتلا می شوند که واقعا جای توجه بیشتر از جانب مسئولین را دارد.
سلام عزیزم
در خصوص زودتر بازنشست شدن بگم که : من الان خودم حدود 8 ماهه که بازنشست شدم البته با 5سال و چهار ماه کار و از طریق بیمه و از کارافتادگی و اینطور مراحل اقدام کردم
البته باید شرایط از کار افتادگی رو داشته باشی
خیلی خوبه اگه شرایطشو داری برو دنبالش
موفق باشی

زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : nosrati , پریا حقیقت پور , pariya1361
من اصلا نمي دونم دنبال جه كاري بايد برم
مدرك تحصيليم كامبيوتر اما از اونجايي كه از استرس كاريش ميترسم اصلا سراغش نميرم
هررور روزنامه رو ورق ميزنم و به هيج نتيجه اي نميرسم
اخه خودمم نميدونم دنبال جي بايد بكردمicon_cry
ميخوام هم ساعت كاريش كم باشه وهم محل كارش بهم نزديك باشه استرسم نداشته باشه
البته خودمم فكر نميكنم همجين كاري وجود داشته باشه