•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشتغال و ام اس
ای بابا
حالتون خوبه برای ادمه سالمش کار پیدا نمیشه
من که الان چند ساله دنباله کارم کاری گیرم نیومده یا اکثران کلاه بردارن فقط دنباله منافع خودشونن چه میدونن طرف نیاز مادی داره که میره سره کار فقط خدا به داد ه مریضا برسه که هر روز یا دارو پیدا نمیشه یام باید گرون شدشو تهیه کنن به خدا نمی دونم این چه زندگیه که همش از اه و افسوسه angry2angry2angry2
 تشکر شده توسط : spring , movahedi , پریا حقیقت پور , pariya1361
یه سوالی: اگه یکی شاغل باشه و صاحب کارش بیمه ش کنه از تحت بیمه ی پدرش خارج میشه ؟
اگه اینجوری باشه که برای یه عده ای کار همه ش ضرره! کلی خستگی و استرس بعد پولت رو باید خرج داروهات بکنی چون م بیمه های دیگه به اندازه ی بیمه ی طلایی یا تکمیلی برای داروها پول پرداخت نمی کنه کهconfused
 تشکر شده توسط : paeeze , spring , movahedi , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2013/01/31, 10:08 PM)OMG! نوشته است: یه سوالی: اگه یکی شاغل باشه و صاحب کارش بیمه ش کنه از تحت بیمه ی پدرش خارج میشه ؟
اگه اینجوری باشه که برای یه عده ای کار همه ش ضرره! کلی خستگی و استرس بعد پولت رو باید خرج داروهات بکنی چون م بیمه های دیگه به اندازه ی بیمه ی طلایی یا تکمیلی برای داروها پول پرداخت نمی کنه کهconfused

دقیقا موشکله منه که دووشواری دارهconfused

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : OMG! , movahedi , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2013/01/31, 10:44 PM)paeeze نوشته است: دقیقا موشکله منه که دووشواری دارهconfused
الان که دارم فکرش رو می کنم
بیکاری هم خیلی بده! آدم احساس پوچی و افسردگی می کنه هی جلوی چشم خونواده ای که نگرانی شون بیشتر میشه پس من اگه یه روزی یه کاری پیدا کنم با وجود مشکلات ذکر شده بازم میرم سرکارparty0048.gif
توی این شرایط اقتصادی قشنگ که هر روز بهتر از دیروزه امروز قیمت سکه از 1500000 تومن هم گذشت افرادی که سالم هستن و کار هم دارن دچار مشکل میشن چه برسه که بیمار باشی وبیکار هم باشی و...............................................................confusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfused
هفته پیش برای تزریق رفتم کلینیک به پرستارمون گفتم که بیکارم سخت میگذره بهم گفت که دختر و پسر منم با مدرک لیسانس بیکارن گفتم ای بابا ......................confusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfused
 تشکر شده توسط : OMG! , movahedi , nosrati , پریا حقیقت پور , pariya1361
من بیمه محل کارم هستم اما تحت پوشش بیمه تکمیلی محل کار بابام هم هستم.از دفترجه بیمه خودم استفاده نمیکنم جون اگه بتونم همه هزینه رو خودم بپردازم خب معلومه اون جندرغاز هزینه ای که بیمه خودم میده هم میتونم بپردازم!این دیگه جه منتی داره؟!الان بیمه بابام از4200000تومان داروی تایسبری،3800000تومانشو بهم برمیگردونه!آخه کدوم بیمه پدرومادر داری این کارو انجام میده؟خود دولت خدمتگذار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!هم از این کارا نمیکنه که بیمه بابام انجام میده.معلومه که از این بیمه انصراف نمیدم
(2013/02/01, 06:09 PM)spring نوشته است: هفته پیش برای تزریق رفتم کلینیک به پرستارمون گفتم که بیکارم سخت میگذره بهم گفت که دختر و پسر منم با مدرک لیسانس بیکارن گفتم ای بابا ......................confusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfused

لیسانس که چیزی نیست ملت با ارشد و دکتراشم بیکارن حتی بهترین های دولتیconfused اینم نگین کار بلد نیستن که همش حرف مفته ....
ضمن اینکه تعریف دولت خدمتگزار از کار اینه:

کسی که هفته ای 2 ساعت کار میکنه شاغله
Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)

پس من شاغلم و یه چیزی هم اونورتر!!و خیلی های دیگه که میگن بیکارن دروغ میگن و شاغلن....
بشینی پای حرفاشون دست پیشو میگیرن که پس نیوفتن!!!میگن جوونای الان تنبلن عرضه ندارن که ,به مدرکشون مینازن.ما 15 سالمون بود اندازه 30 سال کار کرده بودیم ما خیلی خوب بودیم ما ما بودیم......

از شعار متنفرم!!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : spring , hessam , movahedi , nosrati , پریا حقیقت پور , pariya1361
[size=medium]سلام به تمامي دوستان در سايت
منم يكي هستم مثل شما ، الان كه 3 ساله ام اس دارم باور دارم كه اگه خودمون رو عقب بكشيم شايد برامون خيلي خوب نباشه .. اما اگه توي جامعه حضور داشته باشيم بصورتي كه بهمون فشار نياد براي سلامتي مون هم بهتر هست .. چه كنيم تا پول نداشته باشيم كه نميتوانيم زندگي كنيم ...

با آرزوي بهترين لحظات براي همه دوستان icon_biggrin
 تشکر شده توسط : fireboud , movahedi , paeeze , hessam , پریا حقیقت پور , pariya1361
مگه تو این مملکت کسی واقعأ کار می کنه که قرار باشه فشار به اون بیادicon_cry
که به ما می گن کدوم کار سنگین و کدام کار مناسبت استangry2
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361
کو کار که قرار باشه بریم کلی درس خوندم اونم با این زهرماری ام اسا میگم حالام تمرگیدم تو خونه این یعنی یه کشور موفق
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...