امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شربت سینه ممکن است به درمان ام اس کمک کند
علائم سرماخوردگي بعد از تزريق ها ارتباطي به اينكه شربت سينه تو ترميم ميلين ها كمك مي كنه نداره. اون يه علامت سببي هست اين يه درمانه علتي. فلسفه اشون هم با هم متفاوته.
اما در مورد حرف مريم تا حدودي موافقم. براي پيدا كردن درمان اول بايد علت را شناخت. اينكه ام اس شبيه سازي بشه خودش تا حدي خطا ايجاد مي كنه چون دليلي نداره اين حالت كه به ميلين ها حمله ميشه رو با ام اس يكي فرض كنيم چون علت اين حمله متفاوته براي همين قطعا درمانش هم متفاوته. شبيه سازي فرايند با شبيه سازي ماهوي متفاوته. اين ترفند EAE تنها تونسته فرايند رو شبيه سازي كنه و لذا سرشار از خطاي محاسباتي خواهد بود.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : Hasty , mehrangiz
ولی من اینطوری فکر نمی کنم .
یادمه در اون اویل که با این بیماری آشنا شدم ، دکترم به من گفت که حالت بوجود اومده در مغز تو یعنی پلاک ها شبیه تورم هایی هستند که این تورم ها در زمان سرما خوردگی هم ایجاد می شن . و همینطور فرضیه ای هم در این مورد وجود داره که ام اس رو ناشی از سرماخوردگیهای کاملا بهبود پیدا نکرده می دونه .
در هر صورت ما نمی تونیم بدون آشنایی کامل از یه تحقیق اون رو مورد بررسی قرار بدیم .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : Hasty
اونا فقط میخوان میلین آسیب یافته (به هر علت) رو ترمیم کنن ،همین.
ظهورعلائم بیماری ما بعد ازتخریب میلینه ،
اگه رفع بشه دیگه اختلال حسی و حرکتی و اختلال دید نداریم. کمه ؟ خدا کمکشون کنه !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Asal368
ممنون علیرضای عزیز از تعمقی که در پاسخ به دوستان دارید
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : Prime
معلومه داره تلاشهای خوبی برای به نتیجه رسیدن در درمان ام اس انجام می شه .
ولی فکر کنم این داروی ضد سرفه همون شربت سینه باشه که در یک تاپیک دیگه مطرح شده confused2
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
(2011/07/09, 04:00 PM)hamed نوشته است: ولی من اینطوری فکر نمی کنم .
یادمه در اون اویل که با این بیماری آشنا شدم ، دکترم به من گفت که حالت بوجود اومده در مغز تو یعنی پلاک ها شبیه تورم هایی هستند که این تورم ها در زمان سرما خوردگی هم ایجاد می شن . و همینطور فرضیه ای هم در این مورد وجود داره که ام اس رو ناشی از سرماخوردگیهای کاملا بهبود پیدا نکرده می دونه .
در هر صورت ما نمی تونیم بدون آشنایی کامل از یه تحقیق اون رو مورد بررسی قرار بدیم .

من تو حمله آخرم واسه اینکه از دخترم وا نگیرم الکی قرص و شربت سرماخوردگی خوردم و عجیب حالم بهتر شد!
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
حالا بخواهیم مصرف کنیم دوز پایین مصرف این دارو چقدره؟
 تشکر شده توسط : nazaninn
حالا شما شربت سینه میخورید؟؟؟
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
وای اگه راست باشه چه حالی میده با یه دکسترو متورفان ساده
عاشقتم دکسترو جونم
ول یواقعا منظورش از دوز پایین چی بوده ای کاش گفته بود این موشا چقدر مصرف کردند که خوب شدند
من از امروز میرم پی دکسترو البته آوونکس عزیزم که جاش روی دوتا چشممه مگه میشه رهاش کنمwink2
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : hamdam , elham 66
(2011/07/10, 10:23 AM)somaye_602000 نوشته است: بچه ها شما مصرف میکنین حالا ؟؟؟؟؟

مي شه بگين اين مسئله رو كي گفته و آيا علمي هست يا تجربي از بچه هاي اينجا كسي تجربه داشته؟

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دارو ی آنتی اکسیدان برای درمان ام اس نوید بخش است hamdam 4 6,409 2015/12/03, 09:15 AM
آخرین ارسال: ساسان
  تصویربرداری جدید نانوممکن است منجر به درمان های جدید بیماری مولت hamdam 1 4,631 2015/07/13, 09:05 AM
آخرین ارسال: niloofary
  بهترین ویتامین ها برای کمک به درمان ام اس شيدا رها 12 19,749 2015/06/26, 10:28 PM
آخرین ارسال: مهوش
  هدف دارویی جدید برای درمان مولتیپل اسکلروزیس(MS) و بیماری آلزایمر hamdam 5 6,578 2014/04/01, 03:12 PM
آخرین ارسال: سمیرا
  یک درمان 2500 ساله زندگی من را نجات داد ! warrior 8 6,315 2014/03/31, 09:00 PM
آخرین ارسال: hania
  تأثیر بالقوه دارچین در درمان مولتیپل اسکلروزیس (ام.اس) hamdam 31 38,788 2014/03/24, 10:30 PM
آخرین ارسال: سمیرا
  امید جدید برای درمان MS hamdam 4 7,488 2014/02/21, 07:55 PM
آخرین ارسال: OMG!
  محققان امید تازه ای برای درمان MS ارائه می دهند.(نورو استروئیدها) hamdam 4 8,214 2013/10/04, 12:08 PM
آخرین ارسال: negar7783
  محققان مسیر جدید درمان بیماریهای خود ایمنی و التهابی را کشف کردند hamdam 8 10,932 2013/08/14, 09:25 PM
آخرین ارسال: afk
  تکفیدرا،جدیدترین درمان خوراکی ام اس یه غریبه 3 8,955 2013/07/16, 12:35 PM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست