امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شربت سینه ممکن است به درمان ام اس کمک کند

توهم با دکس(دکسترومتورفان)

توی سایتای ایرانی واسه اینکه تبلیغ این داروی بدون نسخه رو نکنند و باعث گرایش افراد به دکس.
دکسترومتورفان

شربت دکسترومتورفان رو بدون نسخه می تونید تهیه کنید.واسه اینکه زیاده کاری نشه نظرتون رو به مقاله ای جلب می کنم.

مخدری به نام دکسترو متورفان

توهم با دکستر متورفان DxT

همه شربت و قرص دکستر و متورفان را به عنوان داروی برای جلوگیری از سرفه می دانند .

خرید ان بدون نسخه ازاد است .

این ماده در کشورهای غربی به عنوان مخدر شناخته می شود .

فرمول ان c18h25n02 است و فقط 4 عامل هیدروژن بیشتر و یک عامل اکسیژن کمتر از کدیین دارد .

در روی داروی دکسترو متورفان نوشته شده است ایجاد خواب الودگی می کند .

اما این دارو در دوزهای مختلف دارای اثرات مختلفی است .

و حتی می تواند باعث بی خوابی و توهم ومستی شود .این دارو از باز جذب دو پامین در مغز جلوگیری می کند .و نبایستی با داروهای منع کننده maoi مصرف شود .

توهم و نشئگی با دکسترو متورفان همانند کتامین (کتالار ) است .

چهار مرحله تریپ با DXT دکسترو متورفان .

تریپ اول .میزان دوز مصرفی دو نیم میلی پر کیلو گرم

در این مرحله به شخص حالت سرخوشی و مستی و نشاط دست می دهد با این دوز دکسترو متورفان به عنوان محرک عمل می کند شخص بیدار می ماند و احساس لذت خوبی دارد .

تریپ دوم .میزان دوز مصرفی دو نیم تا هفت نیم میلی پر کیلو گرم

شروع توهم در این مرحله دیده می شود و شخص دچار اختلال در حافظ می شود .اختلال در فکر و ذهن در این مرحله اغاز می شود .

تریپ شوم .هفت نیم تا پانزده میلی پر کیلو گرم

من که اصلا حال نکردم شاید به دلیل نداشتن وضعیت روحی مناسب قبل از مصرف دکسترو متورفان بود توهمات وحشتناکی که دوست داشتم زود تمام بشه حالت خروج روح از بدن و دیدن خودم در حالی روبروی خودم ایستاده بودم یک حالت دیسکسیون و انفاک از خودم را احساس می کردم و فکر می کردم مرده ام

تریپ چهارم .پانزده میلی پر کیلو گرم

.بیهوشی .

بالای 20 تا 30 میلی گرم پرکیلو گرم =کوما و مرگ

مسله مهم در استفاده از دکسترو متورفان ان است که شما قبلا از داروی های ضد افسردگی استفاده نکرده باشید و همچنین از دیازپام و گروه بنزو دیازپین ها استفاده نکرده باشید .

مراحل استفاده و نشئگی با دکستر متورفان خیلی شبیه به کتامین (کتالار ) است .و در تجربیات قبلی من و نوشتجات علمی این مسله ثابت شده است که استفاده از گروه توهم زاهای مثل حشیش و کتامین و فن سیکلیدین .در افراد خاص باعث توهمات زیبا می شود ودر گروه زیادی توهمات بد (بد تریپ ) می دهد .به شخصا استفاده از دکسترو متورفان را به افرادی که از مواد توهم زا گروه کانابیس خوششان نمی اید را توصیه نمی کنم .

بیشتر افرادی که حشیش و ماری جوانا را می پسندند ممکن است از استفاده از این دارو لذت به برند .

مسله وجود ژن های خاص در ایجاد توهم با مواد توهم زا در حال بررسی است و در افراد ی ژن های وجود دارد که با مصرف دکسترو متورفان و کتامین و حشیش به نوعی توهم و نشئگی خوب می رسند که ما این ژن را نداشتیم

.داشتن فاز روحی و روانی خوب قبل از مصرف DXT می تواند در فرم توهم و خوب و بد بودن ان بسیار موثر باشد

اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : mahdie , elham 66

پیام های داخل این موضوع
RE: داروی معمولی ضد سرفه ممکن است به درمان MS کمک نماید - توسط sargol - 2012/12/08, 08:36 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دارو ی آنتی اکسیدان برای درمان ام اس نوید بخش است hamdam 4 6,409 2015/12/03, 09:15 AM
آخرین ارسال: ساسان
  تصویربرداری جدید نانوممکن است منجر به درمان های جدید بیماری مولت hamdam 1 4,631 2015/07/13, 09:05 AM
آخرین ارسال: niloofary
  بهترین ویتامین ها برای کمک به درمان ام اس شيدا رها 12 19,749 2015/06/26, 10:28 PM
آخرین ارسال: مهوش
  هدف دارویی جدید برای درمان مولتیپل اسکلروزیس(MS) و بیماری آلزایمر hamdam 5 6,578 2014/04/01, 03:12 PM
آخرین ارسال: سمیرا
  یک درمان 2500 ساله زندگی من را نجات داد ! warrior 8 6,314 2014/03/31, 09:00 PM
آخرین ارسال: hania
  تأثیر بالقوه دارچین در درمان مولتیپل اسکلروزیس (ام.اس) hamdam 31 38,787 2014/03/24, 10:30 PM
آخرین ارسال: سمیرا
  امید جدید برای درمان MS hamdam 4 7,488 2014/02/21, 07:55 PM
آخرین ارسال: OMG!
  محققان امید تازه ای برای درمان MS ارائه می دهند.(نورو استروئیدها) hamdam 4 8,214 2013/10/04, 12:08 PM
آخرین ارسال: negar7783
  محققان مسیر جدید درمان بیماریهای خود ایمنی و التهابی را کشف کردند hamdam 8 10,930 2013/08/14, 09:25 PM
آخرین ارسال: afk
  تکفیدرا،جدیدترین درمان خوراکی ام اس یه غریبه 3 8,955 2013/07/16, 12:35 PM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست