•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احساس برق گرفتگي ( لرمیت )
سلام

منظور از این برق گرفتگی دقیقا چیه؟ مثل عبور جریان از یک نقطه به نقطه دیگه بشکل ناگهانی؟!! چقدر طول میکشه؟ آیا دیگران هم متوجه این تغيير می شوند؟!
شاید وقتی دیگر، جایی دیگر...اما بدون شک اتفاق می افتد!
 تشکر شده توسط : warrior
منم این حالتو داشتم یعنی ما هممون تو گردنمون پلاک داریم؟؟؟ من تا حالا ام آر آی گردن ندادم
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : warrior , زیبا*
ببينيد وقتي كه سرتون رو به پايين خم ميكنيد اين حالت ايجاد ميشه. كه اگه سرتون رو بالا بگيريد رفع ميشه.........وبرق گرفتگي هم نيست يه حالت سري و بي حسي لحظه اي.......و خوب حتما گردن يه مشكلي داره كه اين حالت ايجاد ميشه پس نياز به بررسي داره ......نگران هم نباشيد.........
(2009/11/11, 11:17 PM)sara نوشته است: دوستاي خوبم اون اوايل كه تازه دكتر ام اس رو تشخيص داده بود من يه نوع علامت داشتم كه
وقتي سرم رو مي آوردم پائين دستام به شدت مورمور مي شدن به دكترم كه گفتم، گفت ما به اين علامت اصطلاحا
مي گيم برق گرفتگي علتشم بخاطر پلاكيه كه تو نخاع داري.
حالا يه مدته من احساس مي كنم يدفعه تو يه نقطه از دستام يا پاهام يه چيزي مثل برق مي ياد و مي ره مثل مورمور نيست
طوريكه كه انگار مورچه يا پشه نيشم زده طوريكه جاشو ميخارونم حالا شما فكر مي كنين اين بخاطر ام اسه يا ربطي به اون
نداره و آيا هيچ كدوم از شما چنين حالتي دارين؟

سارا جون من تمام این حسی رو که گفتی تجربه کردم الان 3 ماه هر روز این حالت رو دارم بار اول که اینطوری شدم باورت نمیشه فکر کردم صدای صندلی هست که روش نشستم من وقتی سرم رو پایین می برم همون صداروحس میکنم از گردن تا نوک انگشتام بعد انگار مثل برق گرفتگی از پام خارج میشه اول آزارم می داد اما الان عادت کردم هر چند که خیلی بد و سخته چند روزم این حس خارش رو که میگی داشتم پوستم می سوخت اما سطحی نبود از داخل بدنم بود
من توی گردنم پلاک بزرگی دارم فکر میکنم این برق گرفتگی شدید مربوط به پلاک های گردن می شه و کسی که پلاک گردنی نداشته باشه اینطوری نمیشه درسته دوستان؟
بگذار سرنوشت هر راهی می خواهد برود راه من جداست....
بگذار این ابرها تا می توانند ببارند چتر من خداست.....
(2011/07/25, 05:11 PM)sara.i نوشته است: سارا جون من تمام این حسی رو که گفتی تجربه کردم الان 3 ماه هر روز این حالت رو دارم بار اول که اینطوری شدم باورت نمیشه فکر کردم صدای صندلی هست که روش نشستم من وقتی سرم رو پایین می برم همون صداروحس میکنم از گردن تا نوک انگشتام بعد انگار مثل برق گرفتگی از پام خارج میشه اول آزارم می داد اما الان عادت کردم هر چند که خیلی بد و سخته چند روزم این حس خارش رو که میگی داشتم پوستم می سوخت اما سطحی نبود از داخل بدنم بود

دوست عزیز
اینکه شما می گید عادت کردم چیز خوبی نیست به دکترتون بگید قرص می ده خوب می شه
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
(2011/07/25, 05:18 PM)ho.kakavand نوشته است: دوست عزیز
ممنون از جوابتون به دکترم گفتم اما تجویز خاصی برام نداشت فقط آوونکس تزریق میکنم
بگذار سرنوشت هر راهی می خواهد برود راه من جداست....
بگذار این ابرها تا می توانند ببارند چتر من خداست.....
(2011/07/25, 05:18 PM)ho.kakavand نوشته است: دوست عزیز

سلام

من 3 تا پلاک تو نخاع داشتم ..... چیزی که منو خیلی اذیت میکرد همین برق گرفتگی بود که از کمرم به پاهام میزد بعد از مدتی بهتر شد و لی کامل از بین نرفت .... بعضی اوقات هم روی پاهام برق گرفتگی و همینطور حالت گاز گرفتن مورچه داشتم ....... تا 1 ماهه پیش که برق گرفتگی از کمرم ایندفعه زد به دستام .... ام ای آر دادم پلاک روی نخاع گردن جدید داشتم ...من دستام مشکلی نداشت ولی حالا با این پلاکه جدید دستام هم درگیر شده .... وقتی پلاک رو نخاع کمرم بود برق به پاهام و حالا که روی نخاع گردمه به دستام میزنه..... دکتر گاماپنتین بهم داد چون تو محله کارم خیلی خیلی اذیتم میکنه .............بالاخره دیروز به خاطره همین برق گرفتگی لعنتی و شکنجه ای که بهم وارد میکنه رفتم پیشه دکترم .....و بهم دارویی داده نمیدونم حالا قرصه یا کپسول ولی بیمه قبول نمیکنه و قیمته آزادش 131 هزا تومان هست Confused.... اسمش هست pergabalin اگر درست نوشته باشم
من برق گرفتگی با وولته کمو تحمل میکنم ولی با ولته بالا وای مخصوصا وقتی دو تا دستامو باهم درگیر میکنه angry3angry3angry3angry3
نمیدونم خوبه یا نه اگر کامل رفع بشه ارزش داره ........کسی استفاده کرده؟
خوش به حاله اونایی که برق گرفتگیرو تجربه نکردن ...........گردن که میاد پایین انگار شوک وارد میشه .....sad2
سارا جان دکتره منم گفت دلیل نداره تحمل کنی وقتی دارو داره
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
من تو كل بدنم يه پلاك دارم اونم توگردنمه واونقدر بزرگه كه به اندازه كل پلاكاي شماست قبل از اينكه ايجاد بشه يه سوزش و خارشي داشت كه باورتون نميشه. به خاطر اين سوزش........... پوست شونه ها وگردنم كنده شد(از بس خاروندمش).....بعد از اين ماجراها وقتي كه سرم رو به پايين خم ميكنم..يه بي حسي لحظه اي تو بدنم ايجاد ميشه..........حالا هم ازاتيوپرين مصرف ميكنم ودكترم هم گفته بايد 8 هفته مصرف كني تا رو بدنت اثر كنن............
عجب ......ام اس .....چه کردی با ما ...تو خواب هم نمیدیدم ......confused
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
 تشکر شده توسط : sami
به خاطره همین برق گرفتگی لعنتی و شکنجه ای که بهم وارد میکنه رفتم پیشه دکترم .....و بهم دارویی داده نمیدونم حالا قرصه یا کپسول ولی بیمه قبول نمیکنه و قیمته آزادش 131 هزا تومان هست .... اسمش هست pergabalin اگر درست نوشته باشم

کسی استفاده کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...