•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احساس برق گرفتگي ( لرمیت )
(2013/12/24, 11:30 PM)nahid نوشته است: بین برق گرفتگی و مور مور هم باید فرق گذشت.
تشکر دوست عزیز
فک کنم مورمور رو با برق اشتباه میکنم چون تو پست یکی از بچه ها خوندم نوشته بود پاهاش مور مور میشه انگار ویبره موبایل روشنه زیرش
منم احساس ویبریشن میکنم البته دقیق که می شم بیشتر به نظر جریان ضعیف برقه confused2 خیلی بش گیر دادم باید بیخیال شم.اصن از بچگی وقتی به یه چی گیر میدادم ول کن نبودم هنوزم نتونستم اون اخلاقو ترک کنم.Tongue
اگر عاشق هستم هنوز که هنوزه

نمیخوام دل تو واسه من بسوزه
 تشکر شده توسط : رامنا , nahid
(2013/12/25, 08:27 AM)kamyab نوشته است: تشکر دوست عزیز
فک کنم مورمور رو با برق اشتباه میکنم چون تو پست یکی از بچه ها خوندم نوشته بود پاهاش مور مور میشه انگار ویبره موبایل روشنه زیرش
منم احساس ویبریشن میکنم البته دقیق که می شم بیشتر به نظر جریان ضعیف برقه confused2 خیلی بش گیر دادم باید بیخیال شم.اصن از بچگی وقتی به یه چی گیر میدادم ول کن نبودم هنوزم نتونستم اون اخلاقو ترک کنم.Tongue
به نظر منم بهش گير نده... به هر حال دكترتون در جريان بوده و اين مساله رو حتي اگر حمله هم بوده دليل قطعي ام اس ندونسته و يعني چيزي با اين مساله بهش اثبات نشده. يادت باشه كه ام اس مولتيپل اسكلروزيس هست. يعني با يك حمله و يك پلاك ثابت نميكنه خودش رو. تازه هر پلاكي هم نميتونه دليل بر ام اس باشه. بنابر اين بهش فكر نكن و بسپرش به دكتر و زمان. شما زندگي ت رو بكن wink2
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : kamyab , nahid
من سه روز پیش رفتم ام آر آی بعد موقع تزریق ماده حاجب ینی وسطاش بود یهو حس کردم از نقطه تزریق تا مچ دستم (قسمت رگهام ) به شـــدت دچار برق گرفتگی شد angry3angry3 خیلی شدید بود angry3 از اون موقع تا الان اون دستم و که تکون میدم (معمولا تو حالتهایی که کشیده میشه دستم) تو قسمت رگهای مچ دستم و یکم هم کف همون دستم احساس برق گرفتگی دارم. حالا نمیدونم به خاطر ام اسه یا طرف زده رگ دستمو پُکونده!!!! آخه من یکم رگم نازک تشریف داره Dodgy به خاطر همین همش یه بلایی سرم میارن سر پیدا کردن رگمrolleyesrolleyes
اگه کسی تجربه شبیه این داشته ممنون میشم بگه...Angel
نازکی رگ فک کنم تو همه ام اسی ها باشه
اگه رگ نازک نیست پس ممکنه غلظت خون بالا باشه
البته این نظر یکی از محققینه به من هیچ ربطی ندارهconfused2
این مشکل تو هم فک کنم از تزریقه و اون قضیه پکوندن و اینا... البته این هم یه نظریه هست و از خودمه....Smile (16)Smile (16)
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : maryam.N , رزمینا
سلام دوستان عزیز. من چهار ساله که مبتلا به ام اس هستم و تحت درمان. هیچوقت حس برق گرفتگی رو تجربه نکرده بودم، اما الان دو روزه که این احساسو چند بار در روز از گردن تا کمرم برای چند ثانیه احساس میکنم. این علامت نشون دهنده اینه که تو نخاعم پلاک دارم؟ آخه من توی نخاع پلاکی نداشتم، یعنی این داروها که که از پیشروی بیماری جلوگیری میکنه، کاری نکرده و پلاک جدید ایجاد شده؟ مطمئن هستید که این علامت فقط مربوط به پلاک در ناحیه نخاعه؟ من نگرانم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
سلام بچه ها من خواهر کوچیکم تازگی ام اس گرفته . از دو بینی شروع شد . نزدیک به یک ماه هستش . دوبینیش یک هفته طول کشید . 6 تا دگزامتازون زد دوبینیش خوب شد . 4 تا پلاک داره غیر فعال یکی تو مخچه و ستا در گردن . در حال حاضر خوبه دکترش بعد از آزمایش های زیاد و ام آر ای و آب نخاع که جوابشو تازه اومده براش 4 تا تزریق سینووکس تجویز کرد . دیشب به من زنگ زد که نزدیکای کلیه هاش احساس بی حسی و برق گرفتگی داره البته میگفتی نمیتونم درست بگم چه حالتی هستش یه طور خاص به نظر شما ها بابت پلاک هستش یا بابت تزریق بیهوشی که انجام داده برای کشیدن آب نخاع . چون من خودم دو بار بیهوشی داشتم قدیم و بد جوری بهم بعد از عمل شوک برقی وارد میشد sadrolleyes
این حالت برق گرفتگی صرفا برای ام اس نیست
من یکی از آشناهام همین حالت بود و رفت ام آر آی ولی دکتر گفت ام اس نیست فقط برای اعصابته
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : 0MID , sweetbasil
خیلی وقتا یه دفعه مث حالت برق گرفتگی دست یا پام عکس العمل دارن.........مخصوصا پام بیشتر وقتا توی خواب........angry3angry3
یه مدت که کل بدنم مث ادمی که دستگاه شوک بهش زدند از جاش میپرید........هرشب اونم وسط خواب.........laughing3laughing3laughing3laughing3
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : sweetbasil
سلام دوستان عزیز
با آرزوی سلامتی برای همه شما عزیزان
لطفا من رو راهنمایی کنید و اگر تجربه مشابهی داشته ایدبهم بگید
من حدود بهمن پارسال احساس کردم در ساق پای سمت چپم یه قسمت کوچیک مثلا یه مربع یا دایره به قطر یک سانت احساس عجیبی داره احساسی شبیه خواب رفتگی ولی خواب نبود بیشتر انگار یه جریان ضعیف الکتریسته بود کلا احساسی نبود که بشه راحت توصیفش کرد
این احساس تقریبا یک هفته طول کشید و بعد خود به خود خوب شد
بعد ازاون چند ماه بعد در یک قسمت دیگه از ساق پا دوباره همین احساس به وجود آمد
و چند وقت بعدش دقیقا در بالای زانوم شدیدتر شد یعنی حالتی مثل پالس الکتریکی که مرتبط قطع و وصل می شد یا انگار در داخل پام مبایل ویبره می کرد
که اونم دو روز یا سه روز طول کشید
که به خاطر این علایم به دکتر نغز و اعصاب مراجعه کردم و خداروشکر نوار عصب و عضله و ام ار آی من خوب بود و فقط دیسک گردن در مراحل اولیه داشتم

حالا بعد از یک سال مجددا همون اتفاق در بالای زانوم افتاد
چند روزه احساس می کنم چیزی زیر پوستم راه میره یا ویبره می کنه که مرتب قطع و وصل میشه
در ضمن وقتی راه میرم یا پام رو حرکت می دم خوب می شه
این احساس فقط در پای چپم هستش
و کلافه کننده است
در ضمن اینم بگم کلا در پای چپم احساس درد در کنار زانو و ضعف رفتن هم می کنم که دکتر ارتوپد بهم گفتن مهم نیست و احتمالا از نرمی غضروف زانو باشه

الان نمی دونم لازمه باز برم پیش مغز و اعصاب
یا برم از پام ام ار ای بگیرم؟

آیا این موارد می تونه نشونه شروع بیماری باشه؟

باتشکر
از شما
ببخشید مطلب طولانی شد
در ضمن من 30 ساله دختر و متاهل هستم
سلام پیشه دکتر مغز و اعصاب برید ام آر ای از مغز بنویسه تا مطمن بشید

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10