•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احساس برق گرفتگي ( لرمیت )
(2010/02/03, 11:26 AM)pariya نوشته است: مایا جان واسه خودت یه پا مهندس برق شدیاlaughing3laughing3
نکنه هم رشته ای هستیم:35:
اگه برق خوندی از این به بعد باهات رفع اشکال کنمicon_cryicon_cry
من برای این برق گرفتگی به همسرم اینطور راهنمایی کردم به شما هم میگم:icon_question
توی مدارهای الکترونیکی برای از بین بردن این جریان ناخواسته برای مدار یه زمین در نظر میگیرند و اونو به طرف زمین هدایت میکنند تا در مدار ایجاد مزاحمت نکنهBlush
به نظر من زمین این جریان در بدن، همون بی توجهی به این موضوعه که میتونه اثرشو از بین ببرهlove51
پریا خانوم مثل اینکه شما مهندس تری
حالا این چاه ارت که شما طراجی کردی
ذغال خوب داره ؟ یا بازم باید دنبال رفیق نایاب بگردیم برای فراموش کردنش ؟ :35:
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
(2010/02/03, 02:14 PM)reza-alizadeh نوشته است: پریا خانوم مثل اینکه شما مهندس تری
حالا این چاه ارت که شما طراجی کردی
ذغال خوب داره ؟ یا بازم باید دنبال رفیق نایاب بگردیم برای فراموش کردنش ؟ :35:

من که اصلاً سر در نیوردم چی گفتی و چی پرسیدیangry2angry2
ولی توصیه میکنم دنبال ذغال و اینجور چیزا اصلاً نری چه با دوست نایاب و چه بدون دوست نایابlaughing3laughing3
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
اتفاقاً منم اين مورد رو تجربه كردم اون اولا كه زياد سر در نمي آوردم سرم رو كه به پائين ميآوردم گزگز ميشد سرم و پاهام آي حال ميكردم (عقل كه ندارم خدا هم از من و رفيقم قطع اميد كرده) اما بعد فهميدم بخاطر پلاك تو گردنمه خودش رفع ميشه چيزي نيست فقط قرص رو طبق دستور دكتر بخور

رضا من ذغالشو دارم در ضمن اصلاً هم نا باب نيستم (يعني باب هستم) بيا با من بكشlaughing3laughing3laughing3
خوب باشيد و خوب بمانيد
(2010/02/03, 02:39 PM)محمود نوشته است: اتفاقاً منم اين مورد رو تجربه كردم اون اولا كه زياد سر در نمي آوردم سرم رو كه به پائين ميآوردم گزگز ميشد سرم و پاهام آي حال ميكردم (عقل كه ندارم خدا هم از من و رفيقم قطع اميد كرده) اما بعد فهميدم بخاطر پلاك تو گردنمه خودش رفع ميشه چيزي نيست فقط قرص رو طبق دستور دكتر بخور

رضا من ذغالشو دارم در ضمن اصلاً هم نا باب نيستم (يعني باب هستم) بيا با من بكشlaughing3laughing3laughing3
ققط تزریق !!!!
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
اوه پس بخاطر اين قرص كه من همش امروز خوابم مي يامicon_cryicon_cryicon_cry
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده

بچه ها من تازه دوهفته هست که ربیف مصرف میکنم چند سال پیش قبل تشخیصم این حالت برق گرفتگی رو داشتم یعنی سرمو که پایین میاوردم توی دست چپم اینحالت رو داشتم ولی از اولین روزی که تزریق داشتم این حالت توی کل بدنم ایجاد شده میخواستم بدونم این از عوارض دارو هست یا نه؟ آخه هم زمانیش با شروع تزریق منو به شک انداخته میخواستم بدونم مصرف دارو میتونه عوارض این طوری ایجاد کنه یانه؟Huh
(2009/11/11, 11:17 PM)sara نوشته است: دوستاي خوبم اون اوايل كه تازه دكتر ام اس رو تشخيص داده بود من يه نوع علامت داشتم كه
وقتي سرم رو مي آوردم پائين دستام به شدت مورمور مي شدن به دكترم كه گفتم، گفت ما به اين علامت اصطلاحا
مي گيم برق گرفتگي علتشم بخاطر پلاكيه كه تو نخاع داري.
حالا يه مدته من احساس مي كنم يدفعه تو يه نقطه از دستام يا پاهام يه چيزي مثل برق مي ياد و مي ره مثل مورمور نيست
طوريكه كه انگار مورچه يا پشه نيشم زده طوريكه جاشو ميخارونم حالا شما فكر مي كنين اين بخاطر ام اسه يا ربطي به اون
نداره و آيا هيچ كدوم از شما چنين حالتي دارين؟

من هم مثل شما اولین علامت همین بود که وقتی سرم را پایین می آوردم برق از دستها و بعضی وقتها از پاهام هم خارج می شد
من هم به گفته دکترها پلاک در گردن و نخاع دارم و پلاکی در مغز ندارم
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
سلام. سارا جون منم اوایل بیماریم برق گرفتگی داشتم. دارو که داستفاده کردم. بتا فرون خوب شدم.گاهی اوقات یه تکونی میده ولی کمه.به اوید خوب شدن هممون.icon_biggrin
هرگز درباره چیزی نگو آن را از دست دادام.
بلکه فقط بگو آن را پس دادم.
من تو ناحیه گردن وصورت این حالت رو بعضی وقت ها دارم مخصوصا اگر گرمم بشه
من وقتي كه خيلي خسته ميشم يا گرسنمه اين طوري ميشم. انگار برق از گردن تا كف پاهام جريان پيدا ميكنه.........البته اين مال اون كسي كه تو نخاع گردنش پلاك داره ......پس بهتون توصيه ميكنم حتما يه MRI گردن هم بگيريد.......smilingsmilingsmiling

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  احساس سوزش و تورم در پوست دست و پا mehdernet2 27 33,392 2019/11/26, 05:57 PM