•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احساس برق گرفتگي ( لرمیت )
پزشک ارتوپد که اصلا ربطی نداره . ضعیف شدن چشم هم که به چشم پزشک ارتباط داره . فقط احساس برق گرفتگی و گزگز اگه دوام داشته باشه باید به متخصص داخلیِ مغز و اعصاب ( یعنی جراح مغز و اعصاب نباشه ) مراجعه کرد . اگه از مغز و اعصاب نبود ، ممکنه علتهای دیگه ای داشته باشه . ممکنه اصلا به بیماری ما مربوط نباشه .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , niloofary , silent , alireza400200
سلام

ممنون بابت جواب و كمكتون دوستاي خوبم

من رفتم پيش دكتر متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات. مشكلم را بهشون گفتم گفت نيازي به ام آر آي نداري!! هر چقدر اصرار كردم كه ام آر آي انجم بدم گفت نيازي نيست من پزشك هستم تشخيص من اينه كه مشكل از اعصابه اما ام اس نيست!! گفتم من مشكلاتم مثل بيماري ام اس هست. گفت نه علائم بيماري ها هميشه شبيه همه! اما علائم ام اس چيزهاي ديگه هم هست....

سرتون را درد نيارم. واسم آمپول بكمپلكس 5 تا و ي قرص واسه اعصاب كه اسمش را خاطر نيست نوشت كه شبي يكي بخورم تا 1 ماه ديگه دوباره مراجعه كنم.

الان 2 روزه قرص را شروع كردم اما اين درد و تير كشيدن تمام بدنم را درگير كرده!! مچ دست بازو ها انگشتان دزس و پا ساق دست اطراف گردن.... درد و تيركشيدن و يكمي سوزش خفيف كه اصلا اذيت نميشم اما خب حسش ميكنم! نميدونم واقعا مشكلم چيه؟ خيلي نگرانم!! به دكتر گفتم شايد علائم اوليه ام اس باشه؟!! اما گفت از استرس و فشار كارته و چيز خاصي نيست!

من تافته جدا بافته نيستم كه بخوام فقط نگران خودم باشم..... اميدوارم همه بيمار ها شفا پيدا كنن و شما دوستان خوبم هم همينطور. اميدوارم همگي هر چه زودتر حالتون خوب خوب بشه و ديگه كوچكترين مشكلي نداشته باشيد

خواستم اطلاع داده باشم بهتون و از راهنمايي و كمكتون هم ممنونم.
love28love28love28icon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : silent , nahid , مریم 1361 , glassheart
منم اوایل سرمو ک پایین میاوردم سمت راست بدنم تا نوک پام مور مور میشد...
الانم یه حسی ک موقع خواب دارم اینه ک احساس میکنم یهو بدنم خالی میشه
یه حس خیلی بدیه بعدشم ضربان قلبم میره بالا
ب ام اس ربط داره؟؟
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : *MoNa*
لرمیت با خم شدن سر به پایین احساس برق گرفتگی در بدن ایجاد میشود که با دارو برطرف میشود و یکی از علائم در بیماران هست که معمولا با کپسول گاباپنتین این مشکل برطرف میشود البته خودسرانه دارو مصرف نکنید چون دوز دارو با صلاح دید پزشک باید باشد
من هم دستام دچار برق گرفتگی می شه ولی از هر چی قرص بدم میاد دکتر رفتم میگه مال کم خوابی ولی نمیدونم خودش خوب می شه یا نه؟
بابا دنبا دو روز زندگی کن
 تشکر شده توسط : سها
(2016/04/22, 12:01 PM)mostafa00 نوشته است: من هم دستام دچار برق گرفتگی می شه ولی از هر چی قرص بدم میاد دکتر رفتم میگه مال کم خوابی ولی نمیدونم خودش خوب می شه یا نه؟

خوب بیشتر بخوابید ببینید چه تغییری می کنه !؟
من بدنم انگاربرق داره دست به هرچی میزنم گاهی برق میگیره یعنی حالت جرقه خودم میفهممSmile (52)
روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
(2016/04/22, 03:17 PM)یاسی نوشته است: من بدنم انگاربرق داره دست به هرچی میزنم گاهی برق میگیره یعنی حالت جرقه خودم میفهممSmile (52)

من تا قبل از عید بودم اینطوری خیلی هم زیااااااد
ولی تازگیا نه...
خودش برطرف شد....icon_cry
من یه چند روز بود گاز میخواستم روشن کنم برق میگرفتم خفیف
فکر کردم مال ام اس تا اینکه همسرم رفت روشن کنه گفت چرا اینجوری؟؟
بعد فهمیدیم اتصالی کردهlaughing3laughing3
یعنی از سردرد گرفته تا ترک دیوارو به ام اس ربط میدمlaughing3
 تشکر شده توسط : سها , آنا
از ديروز كه از خواب بيدار شدم انگشتهاي دست چپم تا مچ خواب رفته دست به چيزي مي زنم يه حالت برق گرفتگي همراه با گزگزي يعني چي شده؟! چي كار كنم؟
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی