امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشتراك مجله پيام ام اس
اگر امکانش هست یک دسترسی سریع برای اشتراک مجله در سایت بذارین...چون تاپیک بالا و پایین میشه و اهمیت موضوع و زحمتی که بچه ها کشیدن تو تغییر رویکرد مجله کم رنگ میشه...ممنون

ای سراپا همه خوبی
تک و تنها به تو می اندیشم
 تشکر شده توسط : fireboud , Prime , h.kakavand , anaram , MAHDI , nazaninn , goli61
هانیه جان دیگه از این راحت تر ؟
تو پست اول که لینک قرار گرفته . نوار اخبار سایت هم که هر ثانیه داره گزارش میده !!
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , anaram
خوب این که جزو اخبار نیست...قراره در ادامه هم بچه ها ببینند...می خواین تا مثلا 6 ماه دیگه روی لینک خبر فوری باقی بمونه؟!!

ای سراپا همه خوبی
تک و تنها به تو می اندیشم
شاید منظورشون.
یه بخش برای اخبار ثابت که همراه با نوار اسکرول حرکت کنه بذاریم (که مناسبت های مختلف و برنامه ها رو گوشزد کنیم.)
الان ما یه دیدار داریم یه اشتراک داریم و بعضا چیز دیگری هم باشه.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : hanie
داشتم فکر میکردم از این هیئت مدیره ی سایت خدایی باید خیلی خیلی خیلی خیلی تقدیر و تشکر به عمل آورد
هرکی ندونه فک میکنه حتما اعضای هیئت مدیره ی سایت با اینهمه فعالیت و تلاششون برای بهبود سایت حتما یه چیزی گیرشون میاد و حقوقی دریافت میکنن
این درحالیه که هیئت مدیره درواقع عده ای از اعضای خود سایت هستن که با عشق فقط عشق دارن تلاش میکنن و از وقت و انرژیشون میذارن برای دیگر اعضا
واقعا دستتون درد نکنه
امروز یهو به این فکر افتادم سایت ام اس سنتر خدایی یه سایت خفن شده برای خودش
همه اش هم به لطف زحمت مدیرا ، هیئت مدیره ی سایته و همه ی بچه هاییه که دارن آروم و بیصدا زحمت میکشن
خیلی دوستون دارم love28love28love28love28love28love28love28love28
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : h.kakavand , Prime , fireboud , hamid , ELI , Sina , hanie , MAHDI , nazaninn , SSA , goli61 , glassheart
من هم با حرف آنی موافقم که اعضاء هیئت مدیره برای پیشرفت و حفظ آرامش سایت بسیار وقت می زارن و زحمت های زیادی می کشن .
و من هم به سهم خودم از تک تک اعضا تشکر می کنم.
بنده خدا سینا برای طراحی همین فرم مجله با اینکه شب دیر وقت خوابیده بود ولی صبح چندین ساعت با دقت و تلاش وقت گذاشت تا این فرم آماده بشود تا اعضا راحت تر بتوانن عضو شوند.
زحمات حمید ، سینا ، مهدی ، مجید ، حامد و مهسا خانم در هیئت مدیره در تمامی بخش ها ستودنی و قبل تقدیر است.
امیدوارم ما کاربران با حضورمان و همکاری با اعضا هیئت مدیره بتوانیم در پیشرفت سایت به این عزیزان کمک کنیم.
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : Prime , fireboud , hamid , hanie , نازلی , MAHDI , nazaninn
هانیه جان نگران نباش فکر اونجاشم کردیم فقط باید یه پروسه ای رد بشه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hanie
نمونه از پاکت ارسالی
تنها برگه چسبانده شده به پاکت همین است که شامل آدرس گیرنده و نام و نام خانوادگی گیرنده و صندوق پستی فرستنده می باشد

[تصویر:  Mail.JPG]
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : MAHDI , nazaninn , anaram , hamid
بشتابید بشتابید
آخرین خبر
ام اس سنتر در مجله پیام ام اس
بشتابید بشتابید
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : nazaninn
من هنوز چیزی برام فعال نشده که بتونم کاری انجام بدما از من گفتن بعدش نگید فلانی تحویل نگرفت و اینا!
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست