امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توانبخشي
سلام دوستاي گل

واسه سمت چپ صورتم كه مشكل پيدا كرده بود و موقع خنديدن يا بستن محكم چشم به وضوح اين مشكل مشخص بود.

حدودا 30 جلسه فيزيو تراپي هم واسش رفتم كه تقريبا بي تاثير بود.

كسي ميدونه توانبخشي واسه اين مورد موثر هستش يا نه و كلا توضيح بده توانبخشي چه شكليه؟

طب سوزني هم ميتونه موثر باشه يا نه؟

مرسي :-* :-* :-* :-*
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
با دكترت صحبت كن .
حتما راهنماييهايه خوبي ميكنه .
اينقدرم نرو تويه نخش .� >Sad
آنارام باشید
علی جان (یا همون داوود سابق) Smile
به قول آنارام اینقدر نرو تو نخش� >Sad >Sad >Sad
عزیزه دلم میدونم خیلی سخته ...
میدونم خیلی اذیتت میکنه ... ولی تا حالا دیده نشده که ثابت بمونه ... درسته خیلی وقته اینجوری هستی ولی همچین زیادم نیست .. من بار اول گفتم حدود ۲ ماه طول کشید تا خوب شد ...
پیش دکتر رفتی؟؟؟ گزارش کردی؟؟ دوا خوردی؟؟؟ >Sad >Sad >Sad
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : sargol
علي جان حتما بايد به دكترت بگي منم اينطوري شده بودم
آمپول زدم. ولي منظورت از توانبخشي چيه؟
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
به دکترم گفتم که فیزیوتراپی فایده نداشت.

گفت 10 جلسه دیگه برو یه جا دیگه که معرفی کرد اگه خوب نشد جراحی� :-X

گفتش اگه تا سه ماه خوب نشه با فیزیو دیگه فایده نداره، میفرستمت تهران واسه عمل زیبایی :Smile که در ظاهر پیدا نباشه ولی فلجیش هستش Wink

خلاصه میخوام بگم وسط جراحی این نوک بینیمم بدن بالا� Smile Smile

از یه طرف حالم گرفته� :Smile از یه طرفم حس میکنم با این گواهی پزشکی میتونم معدل این ترممو 20 کنم Tongue Smile Smile Smile

من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
ali,jun aghlet sarejashe?ras migi mikhay beri jarahie zibaii?bell's pulsy ke to mobtala shodi,ye elate shayeesh tu javuni,mse.hala chera inghad hasasiat neshun midi?age chesheto betuni bebandi,va moshkeli tu ghaza javidan nadashte bashi,be nazare man ghabele tahamole.falaje surat ke behtar az falaj shodane a'zaye dige hast,kob pas bikhialesh sho.
بتركي با اين معدلت� Smile

من چيزي راجع به اين موضوع نميدونم فقط اينو ميدونم كه تاثير فيزيوتراپ خوب نسبت به بد خيليه .
تا حدي كه نميشه حتي تصورش رو هم كرد

تو كه تا اينجاشو رفتي اين يكي فيزيو تراپ رو هم امتحان كن� Wink
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nanaz
علی عزیز امیدوارم این یکی فیزیوتراپ خوب جواب بده و دیگه مشکلی نداشته باشی . من به همه میگم پیش یه دکتر دیگه هم برن . از بس تفاوت تشخیص و درمان دکتر ها رو دیدم و شنیدم . انشاء الله بهتر میشی.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
علی جان چه عیب داره تازه خوش به حالت که اگه نخندی که عیب نداره فوقش یه طرفی بخند منو چی میگی که الکی میخندم اینو دیگه هیچ کاری نمیشه کرد مثلا فکر کن تو یه مجلس عزا هر هرهرررررررر چه قدر زشته؟پس مشکل تو اونقدر ها هم بزرگ نیست ایشالا اینم یه عوده که زود میره فیزیوتراپیتو ادامه بده
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
علي من هنوز اميدوارم به اون مورد كه بت گفتما !
يه مدت صب كن . خدا رو چه ديدي؟ شايد اين وسيله جديده جواب داد. خيالت راحت خودم پارتيت ميشم كارت حسابي خوب راه بيوفته� Wink
آنارام باشید

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست