امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغی کف پا
ممنون علیرضا. من هر از گاهی میرم پاهام رو با آب سرد می‌شورم ولی تأثیرش موقتی هست.
راستش از شما چه پنهان چند وقت پیش موقع راه رفتن متوجه شدم که می‌تونم زانوی چپم را خم کنم agreement2آنقدر خوشحال شده بودم که سعی کردم زیاد برم پیاده‌روی. بعد دو تا مشکل برام پیش آمد، یکی همین گرم شدن کف پاهام و دیگری درد عضلات داخلی لگن‌ام، چون وقتی زانوم خم می‌شه تقریباً کل پام به خارج گردش می‌کنه و این باعث درد عضلات لگنم می‌شه rolleyes میگم این ام.اس لعنتی خوشی را ناخوش می‌کنه بگین نه sad2sad2sad2

امروز متوجه شدم وقتی زیاد می‌نشینم هم گر می‌گیره پاهام. یه جایی هم خوندم اختلال در گردش خون می‌تونه مسبب این گرم شدن باشه.confused2
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : Prime , sara.i , Hasty , MFhealth
سوسن خانم من به شما و همه فیزیوتراپی رو شدیدا توصیه میکنم.
شما خودت استادی!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : Hasty
منم جایی خوندم که به این مشکل میگن feetburnin که شایع است و نگفته بود به ام اس ربط داره.گفته بود 3 روز چای نخورن و شبها به مدت نیم ساعت پاها را در آب ولرم و نمک طعام بذارن.نمیدونم جواب میده یا نه،میتونیم امتحان کنیمagreement2
ببخشید feet burning
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
بچه ها بیشتر این علائم برمیگرده به گرما چون خیلی ها هستن که ام اس ندارن اما تویه این فصل از داغی پاهاشون در عذابن
سعی کنید اتاقی که توش میخوابید حتما خنک باشه
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : TootFarangi
یکی از علایم زجر اور ام اس درمن از همون اول
داغی کف پابود
زمستونو تابستونم نداشت
توهر فصلی باشه
همینه که هست
هیچیم روش تاثیر نداره
 تشکر شده توسط : Hasty
من شوهرم به اين ناراحتي دچاره يعني كف پاهاش خيلي داغه و اذيتش مي كنه يعني بايد بره آزمايش بده براي ام اس نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Huh
(2011/07/11, 12:17 AM)مرسده نوشته است: من شوهرم به اين ناراحتي دچاره يعني كف پاهاش خيلي داغه و اذيتش مي كنه يعني بايد بره آزمايش بده براي ام اس نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Huh

نه . مگه هر گردی گردوست؟

1000002 تا علت دیگه هم داره.
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : Prime , ارزو , Hasty
مرسده جون آقا كامي راست ميگن، منم يه دايي داشتم خدا بيامرز از درخونه كه ميومد تو با 2 مترقدش عين بچه ها بالاو پايين ميپريد كه پام داره آتيش ميگيره! سريعاً براش يه لگن پر از آب و يخ ميكردن كه پاهاشو بزار توش و بتون راحت بخوابه. تنها مريضي هم كه داشت مثل همه يزدياي ديگه مرض قند داشت و اصلا هم مراعات نميكردconfused
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
خیلی ها رو منم میشناسم که مریضی خاصی ندارن اما کف پاهاشون داغه
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : Prime , Hasty
من ديروز به خاطر يه كاري مجبور شدم 1 ساعت توي گرما باشم. باور كنيد همينطور حالم بدتر ميشد و نميتونستم راه برم يا سر پا وايسم و چشام هم ميخواستن از درد از كاسه بزنن بيرون.كل بدنم هم داغ و داغتر ميشد............

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست