ثبت نام
رمز ورودتان را فراموش کرده اید؟
تابلو اعلانات
3 اطلاعیه آخر گروه کوهنوردی

رادیو ام اس سنتر
اطلاعیه ها

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتیجه MRI من
2017/10/26, 10:15 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 2017/10/26 10:16 AM، توسط i_am.)
ارسال: #61
 (Print Post)
RE: نتیجه MRI من
دوست عزیز سلام.میدونم سخته و اذیت میشین ولی اگه گفتن ام اس ندارید یکم صبور باشید و چند ماه دیگه باز با ام آر آی چک کنید. یکم زمان بدید ام اس چیزی نیست که اگه بیا خودشو نشون نده. یکم آروم باشید و سعی کنید فعلا علایم را تحمل کنید چند ماه بعد ام آر آی را تکرار کنید.من این تجربه را داشتم علایم و بدون پلاک ولی حتما چند ما بعد چک کنید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2017/10/26, 10:47 PM
ارسال: #62
 (Print Post)
سلام
من 4سال پیش ام آرای دادم وهمه چیز نرمال بود..امسال هم دوبارام آرای دادم که نرمال بود..ولی علائم دارم..چندسال بایدصبرکنم دوست عزیزangry2
2017/10/28, 07:01 PM
ارسال: #63
 (Print Post)
(2017/10/26 10:15 AM)i_am نوشته شده توسط:  دوست عزیز سلام.میدونم سخته و اذیت میشین ولی اگه گفتن ام اس ندارید یکم صبور باشید و چند ماه دیگه باز با ام آر آی چک کنید. یکم زمان بدید ام اس چیزی نیست که اگه بیا خودشو نشون نده. یکم آروم باشید و سعی کنید فعلا علایم را تحمل کنید چند ماه بعد ام آر آی را تکرار کنید.من این تجربه را داشتم علایم و بدون پلاک ولی حتما چند ما بعد چک کنید.

ممنون میترسم دیر تشخیص بدن بعد رمانش مشکل تر بشه
2017/10/30, 08:11 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 2017/10/30 08:22 PM، توسط yas8866.)
ارسال: #64
 (Print Post)
(2017/10/26 10:47 PM)حامد2017 نوشته شده توسط:  سلام
من 4سال پیش ام آرای دادم وهمه چیز نرمال بود..امسال هم دوبارام آرای دادم که نرمال بود..ولی علائم دارم..چندسال بایدصبرکنم دوست عزیزangry2

سلام اقا حامد
من برای اطمینان بیشتر از هر دو پزشک خودم هم سوال کردم .
هردو فرمودن بدون علامتی در ام ار ای ، ام اس نیست .
خیالتان راحت .
سعی کنید ریلکس باشید ؛ icon_question

دوستان عزیزی که mriنرمال دارید ، در کل چکاپ دوره ای خوب است پیگیر علائم تان باشید ولی mriبدون پلاک ام اس نیست .
حتی cis هم در mri پلاک دارد .

فکر کردن به تو یعنی غزلی شور انگیز
که همین شوق مرا خوبترینم ، کافیست
 تشکر شده توسط : sinabmw
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان