•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتیجه MRI من
دوست عزیز سلام.میدونم سخته و اذیت میشین ولی اگه گفتن ام اس ندارید یکم صبور باشید و چند ماه دیگه باز با ام آر آی چک کنید. یکم زمان بدید ام اس چیزی نیست که اگه بیا خودشو نشون نده. یکم آروم باشید و سعی کنید فعلا علایم را تحمل کنید چند ماه بعد ام آر آی را تکرار کنید.من این تجربه را داشتم علایم و بدون پلاک ولی حتما چند ما بعد چک کنید.
سلام
من 4سال پیش ام آرای دادم وهمه چیز نرمال بود..امسال هم دوبارام آرای دادم که نرمال بود..ولی علائم دارم..چندسال بایدصبرکنم دوست عزیزangry2
(2017/10/26, 10:15 AM)i_am نوشته است: دوست عزیز سلام.میدونم سخته و اذیت میشین ولی اگه گفتن ام اس ندارید یکم صبور باشید و چند ماه دیگه باز با ام آر آی چک کنید. یکم زمان بدید ام اس چیزی نیست که اگه بیا خودشو نشون نده. یکم آروم باشید و سعی کنید فعلا علایم را تحمل کنید چند ماه بعد ام آر آی را تکرار کنید.من این تجربه را داشتم علایم و بدون پلاک ولی حتما چند ما بعد چک کنید.

ممنون میترسم دیر تشخیص بدن بعد رمانش مشکل تر بشه
(2017/10/26, 10:47 PM)حامد2017 نوشته است: سلام
من 4سال پیش ام آرای دادم وهمه چیز نرمال بود..امسال هم دوبارام آرای دادم که نرمال بود..ولی علائم دارم..چندسال بایدصبرکنم دوست عزیزangry2

سلام اقا حامد
من برای اطمینان بیشتر از هر دو پزشک خودم هم سوال کردم .
هردو فرمودن بدون علامتی در ام ار ای ، ام اس نیست .
خیالتان راحت .
سعی کنید ریلکس باشید ؛ icon_question

دوستان عزیزی که mriنرمال دارید ، در کل چکاپ دوره ای خوب است پیگیر علائم تان باشید ولی mriبدون پلاک ام اس نیست .
حتی cis هم در mri پلاک دارد .
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : sinabmw
سلام دوستان امروز جواب ام آر آی من اومده خیلی نگرانم دارم دیوانه میشم تا پسفردا که جواب رو ببرم پیش دکتر نمیدونم چکار کنم بخشی از جواب رو میزارم لطفا کسی که میتونه کمک کنه که آیا الان وضع خیلی وخیمه یا نه ممنون میشم
multiple periventricular and juxtacortical t2 high signal foci are seen some displaying characteristic distribution and perpendicular orientation to callososeptum
t1 w black holes are evident
gliosis is seen associated with degree of atrophic changes
سلام
امیر عزیز الکی ذهن خودت رو درگیر نکن، حتی اگه بچه ها بیان بگن تو حمله ای یا نه (بماند که کسی تو سایت تخصص نداره و گفته ها فقط بر اساس تجربه مشابه هست) بازم نظر نهایی با دکترت هست . حتی همین report که دستت هست هم ملاک نیست چون ممکنه دکتر mri اشتباه گزارش بنویسه. اکثر متخصصین اصلا report رو نگاه نمیکنن.
نگران نباش wink2
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : silent , kaveh_plus , hessam
ممنونم حمیدجان ولی خیلی نگرانم کاش از دوستان کسی بتونه کمک کنه
اگه حمله هم نباشه ، با نگرانیت و استرست تبدیلش میکنی به حمله
تو فرض کن حمله س (امیدوارم نباشه و به خدا علمشو ندارم که نظر بدم) تلاش کن به جای استرس و نگرانی با حال خوب قضیه رو حل کنی
مطمئن باش سخت نیست فقط کافیه خودت بخوای
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , i_sh
(2017/12/11, 08:57 PM)amirsaman نوشته است: سلام دوستان امروز جواب ام آر آی من اومده خیلی نگرانم دارم دیوانه میشم تا پسفردا که جواب رو ببرم پیش دکتر نمیدونم چکار کنم بخشی از جواب رو میزارم لطفا کسی که میتونه کمک کنه که آیا الان وضع خیلی وخیمه یا نه ممنون میشم
multiple periventricular and juxtacortical t2 high signal foci are seen some displaying characteristic distribution and perpendicular orientation to callososeptum
t1 w black holes are evident
gliosis is seen associated with degree of atrophic changes

تا حالا دیدی دکتر صحراییان به ریپورت مرکز ام ار آی توجه کنه؟
تکنیسینها مرکز ام ار ای معمولا به خاطر زیاد بودن درخواست ام ار ای گزارشهای دقیقی نمینویسند. برای همین دکترای ما بخصوص اونایی که فلوشیپ دارند فقط به چشمهای خودشون اعتماد دارند. بعد واقعا از چی میترسی؟؟؟
میترسی بهت بگن ام اس داری؟؟؟؟؟؟؟laughing3confused
بابا بیخیالی طی کن
اصلا دنیای آدمهای بیخیال یه چیز دیگس ( بیخیالی داریم تا بیخیالی ها اشتباه نکنی)
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
{بابا بیخیالی طی کن
اصلا دنیای آدمهای بیخیال یه چیز دیگس ( بیخیالی داریم تا بیخیالی ها اشتباه نکنی). atkh کاملا موافقمagreement2icon_biggrin
گاهي گمان نمي كني و مي شود. گاهي نمي شود كه نمي شود. گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است. گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود. گاهي گداي گدايي و بخت با تو نيست. گاهي تمام شهر گداي تو مي شود.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 12
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: