•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتیجه MRI من
دوستان سلام
ميشه بفرماييد black hole يعني چي ؟
ممنونم
سلام
دو صفحه قبل همین تاپیک ناهید جان توضیح کوتاهی دادن
ميخوام بدونم اين black hole يعني اوضاع وخيمه ؟
(2017/07/16, 09:40 PM)farhad omidvar نوشته است: ميخوام بدونم اين black hole يعني اوضاع وخيمه ؟

دوست عزیز تا اونجا که من اطلاع دارم black hole حفره های کوچک در مغز هستند که نشان دهنده ی عارضه التهابی در گذشته هستند,یعنی ممکنه شما قبلا پلاک فعال داشتید که خاموش شده,ولی بهتره که تفسیر جواب ام آر ای رو بعهده پزشکتون بزارید.
بی بهانه بخندیم .....
توكل بخدا
خلاصه تفاوت ام ار آي من يكدونه پلاك توي گردن هستش كه من وجودش رو احساس نكردم
ممكنه دكتر داروم رو عوض كنه ؟
الان كوپامر ميزنم
ان شاالله

اما وجود پلاک ها احساس کردنی نیستن که
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : yas8866
من تو ام ار ای جدیدم 2 تا پلاک جدید داشتم ولی دکترم گفتن فعال نیست .
چون این ام ارای امسالم دقیق تر بود خانم جعفری گفتن شاید از پارسال بوده ولی چون این دقیق تره معلوم شده .
به هر حال من هر سال 2 تا پلاک زیاد میکنم . laughing3
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
سلام دوستان من mri رو گرفتم و مربوط به سر بود و همه چیز رو زده بود نرمال ، درصورتی که من الان سمت چپ بدنم مشکل دارم، گاهش اوقات احساس سر بودن توی زبونم میکنم و هر بار به چپ یا راست نگاه میکنم حس میکنم از بلندی افتادم و تقریبا شبیه شک و برق گرفتگیه، و اینکه حافظم هم مدتی هست مشکل داره، نمیدونم حالا دقیقا باید کجا و کدوم دکتر برم؟ ام ار ای از مغز بوده فقط اگر ممکنه راهنمایی کنید، همیشه یک احساس سرگیجه دارم ولی این حس فقط یک طرف مغزم هست و این عجیبه حالت تهوع هم دارم ممکنه اینا عوارض دارویی بوده باشه که قطع شده؟ حدودا 2 هفته این مشکل رو دارم، لرزش دست هم دارم
(2017/10/23, 08:05 PM)sinabmw نوشته است: سلام دوستان من mri رو گرفتم و مربوط به سر بود و همه چیز رو زده بود نرمال ، درصورتی که من الان سمت چپ بدنم مشکل دارم، گاهش اوقات احساس سر بودن توی زبونم میکنم و هر بار به چپ یا راست نگاه میکنم حس میکنم از بلندی افتادم و تقریبا شبیه شک و برق گرفتگیه، و اینکه حافظم هم مدتی هست مشکل داره، نمیدونم حالا دقیقا باید کجا و کدوم دکتر برم؟ ام ار ای از مغز بوده فقط اگر ممکنه راهنمایی کنید، همیشه یک احساس سرگیجه دارم ولی این حس فقط یک طرف مغزم هست و این عجیبه حالت تهوع هم دارم ممکنه اینا عوارض دارویی بوده باشه که قطع شده؟ حدودا 2 هفته این مشکل رو دارم، لرزش دست هم دارم
با سلام.
اگر شما قبل از mri داروی پردنیزولون استفاده کرده باشید پلاک های فعال دیده نمیشن. اینو میتونی از پزشکتون بپرسید
گاهي گمان نمي كني و مي شود. گاهي نمي شود كه نمي شود. گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است. گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود. گاهي گداي گدايي و بخت با تو نيست. گاهي تمام شهر گداي تو مي شود.
(2017/10/24, 12:59 PM)علیرضا 2 نوشته است:
(2017/10/23, 08:05 PM)sinabmw نوشته است: سلام دوستان من mri رو گرفتم و مربوط به سر بود و همه چیز رو زده بود نرمال ، درصورتی که من الان سمت چپ بدنم مشکل دارم، گاهش اوقات احساس سر بودن توی زبونم میکنم و هر بار به چپ یا راست نگاه میکنم حس میکنم از بلندی افتادم و تقریبا شبیه شک و برق گرفتگیه، و اینکه حافظم هم مدتی هست مشکل داره، نمیدونم حالا دقیقا باید کجا و کدوم دکتر برم؟ ام ار ای از مغز بوده فقط اگر ممکنه راهنمایی کنید، همیشه یک احساس سرگیجه دارم ولی این حس فقط یک طرف مغزم هست و این عجیبه حالت تهوع هم دارم ممکنه اینا عوارض دارویی بوده باشه که قطع شده؟ حدودا 2 هفته این مشکل رو دارم، لرزش دست هم دارم
با سلام.
اگر شما قبل از mri داروی پردنیزولون استفاده کرده باشید پلاک های فعال دیده نمیشن. اینو میتونی از پزشکتون بپرسید
نه من این قرص رو مصرف نکردم، یه مدت من دپاکین میخوردم و بعد تموم شد، نمیدونم علایم اون هست یا نه ولی الان بیشتر 2 هفته این علایم رو دارم، و اینکه از قبل هم تجربه بی حس شدن زبونم رو داشتم، قبل از مصرف دارو واقعا نمیدونم باید پیش چه دکتری برم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 12
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: