•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتیجه MRI من
اينو فهميدم عزيزم....يعني چي
یعنی یه چیزی تو مغزت هست که باید از یه روشی برای از بین بردنش استفاده کنی
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
كسي دكتره خوب تو كرج ميشناشه معرفي كنه؟اين جواب و ببرم پيشش؟؟؟خيلي نگرانم
(2010/08/25, 07:56 AM)pariya_1988 نوشته است: كسي دكتره خوب تو كرج ميشناشه معرفي كنه؟اين جواب و ببرم پيشش؟؟؟خيلي نگرانم

اگه ميخوام پيغام خصوصي بده من ادرس دكترمو بهت بدم.
ذكر اون در سايت خلاف قوانين است
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
به نام خدا
باسلام وعرض خدا قوت وتشکر و قدردانی از زحمات شما در راستای کمک به بهبود بیماران
اینجانب مدت 5 ماه تحت نظر یک متخصص مغز و اعصاب بودم که در نهایت تشخیص ایشان ام اس بود و آمپول سینووکس تجویز کرده اند . پس از آن نزد پزشک دیگری رفتم و با ایشان هم مشورت کردم ومدت 2 ماه است که تحت نظر او هستم و ایشان چنین نظری ندارند و میگویند که مشکوک به ام اس است در ضمن پزشک اولی آنالیز آب نخاع و خون ونوار جشمی گرفته اند که چیزی نشان نداده. جواب آخرین ام آر آی خودم را در ذیل تایپ کرده ام حال سوال بنده این است که آیا آمپول سینووکس را استفاده کنم یا نه؟ اگر ام اس داشته باشم و آمپول سینووکس را دیر استفاده کنم چه اتفاقی می افتد؟
قبلا از زحمات شما کمال تشکر و قدردانی دارم.تقاضای راهنمایی و کمک[/font]

with respect to patient s history there are several piriventricular andpericallosl heperyintensitis in both centrum semiovale.there is typical involvement of corpus callosum and both temporal lobe white matter.
infratentorill involvement is present in the pons and brain stem.
survey of cervical cord especially in stir sequence represent no abnormal hyperrntensity.
in the corresponding post contrast images which was obtained efter 7 minutes delayed represent abnormal enhancement in the pons without abnormal inhancement in the cord.
mrifindings are compat ible withrevised mc danald s 2010criteria for suggestion of dissemination in space and time in demyelinating disease.
gliosis or atrophy is not seen.
however mass effect is not seen.sella and cpangleappear narmal.
cirvical vertebral bodies posterior elements and paravertebral softtissue are normal.
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
سلام دوست عزیز به نظر من بهتره جواب ام ار ای رو نشون یه دکتر دیگه هم بدی اگر تو دو راهی گیر کردی
مطمئنن بچه های سایت درباده ام اس آگاهی دارن اما دکتر نیستن که بتونن تشخیص بدن آیا ام اس داری با نه و نیاز به تزریق سینووکس داری یا نه
فکر کنم نوشته بود تو ناحیه پاراونتریکولار پلاک داری که منم تو این ناحیه از سرم پلاک دارم ولی بهتره جوابتو نشون دکتر بدی نه بچه ها
انشالا که چیزی نباشه
گاهی مرا یاد کن...
من همانم که اگر ساعتی از من بی خبر بودی آسمان را به زمین میدوختی
 تشکر شده توسط : hadisss , hessam
(2014/08/01, 07:08 PM)قدیری نوشته است: به نام خدا
باسلام وعرض خدا قوت وتشکر و قدردانی از زحمات شما در راستای کمک به بهبود بیماران
اینجانب مدت 5 ماه تحت نظر یک متخصص مغز و اعصاب بودم که در نهایت تشخیص ایشان ام اس بود و آمپول سینووکس تجویز کرده اند . پس از آن نزد پزشک دیگری رفتم و با ایشان هم مشورت کردم ومدت 2 ماه است که تحت نظر او هستم و ایشان چنین نظری ندارند و میگویند که مشکوک به ام اس است در ضمن پزشک اولی آنالیز آب نخاع و خون ونوار جشمی گرفته اند که چیزی نشان نداده. جواب آخرین ام آر آی خودم را در ذیل تایپ کرده ام حال سوال بنده این است که آیا آمپول سینووکس را استفاده کنم یا نه؟ اگر ام اس داشته باشم و آمپول سینووکس را دیر استفاده کنم چه اتفاقی می افتد؟
قبلا از زحمات شما کمال تشکر و قدردانی دارم.تقاضای راهنمایی و کمک[/font]

with respect to patient s history there are several piriventricular andpericallosl heperyintensitis in both centrum semiovale.there is typical involvement of corpus callosum and both temporal lobe white matter.
infratentorill involvement is present in the pons and brain stem.
survey of cervical cord especially in stir sequence represent no abnormal hyperrntensity.
in the corresponding post contrast images which was obtained efter 7 minutes delayed represent abnormal enhancement in the pons without abnormal inhancement in the cord.
mrifindings are compat ible withrevised mc danald s 2010criteria for suggestion of dissemination in space and time in demyelinating disease.
gliosis or atrophy is not seen.
however mass effect is not seen.sella and cpangleappear narmal.
cirvical vertebral bodies posterior elements and paravertebral softtissue are normal.

دوست عزیز Blush
تشخیص نهایی ام اس با ام آر آی و اعلائم هست Sleepy
که دکتر اولت تشخیص داده angel
دکتر دومت منتظر اعلائم بعدیه که تشخیص بگذاره Angel
من خودم اگه به جای تو بودم به حرف دکتر اولی بیشتر توجه می کردم wink2
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : ابراهیم , Exhautless
سلام دوست عزیز
تزریق رو شروع کن و منتظر علامت دوم نمون
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : Exhautless , مریم 1361
(2010/08/24, 09:10 PM)pariya_1988 نوشته است: اينو فهميدم عزيزم....يعني چي

یعنی اینکه دو تا ضایعه به صورت روشن در تصویر بعد از تزریق نشون داده شده. وممکنه که پلاک از نوع فعال باشه. باید با علامت های بالینی مخصوص آن ناحیه مورد ارزیابی قرار گیرد.

سنتروم سمی اوال یه ناحیه خاص از مغره نام یک اندامک.
به این می گن نتیجه : wink2wink2
.
.
.
perfect
.
.
.
excellent
Smile (52)agreement2agreement2agreement2
خدایا همه را به این نتایج برسون RolleyesRolleyes
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : helli

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان