•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوبینی
بیماری منم با همین دو بینی شروع شد
دوبینی دو چشمی داشتم
بیرون که میرفتم عینک دودیمو یه شیشه شو پوشونده بودم که نرم تو دیوارconfused
چندتا چشم پزشک رفتم یکی که باحال بهم عینک داد
ولی رفتم فارابی بعد معاینه گفت ته چشمت سالمه برو ام آر آی
اونجا بود که فهمیدن بببببببببببببله
بعد که بیمارستانو کورتون و...
ولی بعد از بیمارستان خوب شدم
الان هیچ گونه مشکلی ندارم
شنیدم کسایی که بیماریشون با چشم نمود پیدا میکنه اوضاع بهتری دارن نسبت به اونایی که با مشکلات حرکتی میفهمن ام اس دارن،آره؟
باور کن:
همیشه خدا جای شکرشو باقی میذاره.
 تشکر شده توسط : rana
دوبینی تک چشمیم خیلی بدهconfusedمن الان تو این چند ماه به طور دائمی همه چیزو سایه دار میبینم یعنی یه سایه بالاش میبینم تو شبم دیگه چراغارو کاملا دوتا بعضی وقتام چند تا مبیینم angry3برای همین دوست ندارم شبا برم بیرون.هر کدوم از چشمامم میبندم باز ادامه دارهSadدکتر چشم پزشک فعلا تشخیص آستیگمات داده که با عینک سایه ها برطرف میشه اما چراغارو باز تو شب با عینکم دوتا میبینمsad2دکتر مغز و اعصابمم فعلا گفته احتمال داره به خاطر بیماری گوشت و عدم تعادلتم باشه ولی مربوط به ام اس نیستconfused2البته فعلا این تشخیصو داده.خلاصه خیلی بده confusedامیدوارم هیچ نوعی از دو بینیو کسی نگیره.اینم یه عکس که نشون میده من چه مدلی میبینم چراغا و ماه رو تو شبSmile (16) البته سایه بالایی رو من کمرنگتر میبینم.
 تشکر شده توسط : زهراجون , nahid
من هم چند وقت پیش با تاری دید و دوبینی مشکلم شروع شد ، دو بینی‌ دو چشمی

سه روز پیش ، چشم پزشک رفتم معاینه کرد گفت من مشکلی‌ نمی‌بینم مبنی بر دوبینی و غیره ولی‌ چشم چپم کمی‌ ضعیفتر از چشم راست بود ، وقتی‌ که گفتم دکترم گفته برم واسه ، ‌ام ا ر ای ، گفت خیلی‌ خوبه برو نتیجه رو هم به من بده، حالا فردا ، ‌ام ا ر‌ای دارم ، نمیدونم چی‌ میشه ؟؟؟
گر از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی
تو و دوستی خدا را
به ستاره ها به باران
برسان سلام ما را
 تشکر شده توسط : زهراجون
آوا و رعنا جان ایشالا که مشکل شما چیزه خاصی نیست
دو بینی واقعاً بدهrolleyes
من دو هفته ای دو بینی داشتم بعد کم کم چشم چپم منحرف شد.
اومد نزدیک بینیم
آقا چپول شدیم رفت
ولی بچه ها مشکلات دوبینی خیلی مهمه اصلاً پشت گوش نندازین
پی گیری کنین
من بعد از دو هفته(که تو این مدت هم مرتب پیش چشم پزشک میرفتم اما تشخیص نمیدادن)
رفتم پیش متخصص مغز و اعصاب گفت چرا اینقدر دیر اومدی
و بلافاصله بیمارستان بستری شدم و کورتون گرفتم
ایشالا شما خوب باشین و سلامتlove51
باور کن:
 تشکر شده توسط : yummy , Ava , rana
(2012/05/30, 11:17 AM)زهراجون نوشته است: آوا و رعنا جان ایشالا که مشکل شما چیزه خاصی نیست
اومد نزدیک بینیم
آقا چپول شدیم رفت
پی گیری کنین

مرسی‌ زهرا جون ،love51

من امروز ، ‌ام ار‌ای ، رفتم جوابشو هم گرفتم ، گفت که مشکلی‌ نداره ، ولی‌ من همچنان تاری دید و دوبینی رو دارم ، من واسه ۲ هفته دیگه پیش یه پروفسور Neorologistنوبت دارم برم پیش اون ببینم چی‌ میگه

گر از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی
تو و دوستی خدا را
به ستاره ها به باران
برسان سلام ما را
 تشکر شده توسط : زهراجون , rana
(2012/05/30, 12:19 PM)yummy نوشته است: زهرا جون الان چشمت به حالت عادی برگشت ؟ بعد از کورتون؟

آره فداتشم
تو بیمارستان که بودم هر روز که میگذشت بهتر میشدم
روز آخر که دکی اومد واسه معاینه وقتی با چشم چپم گوشه رو نگاه میکردم یکم لرزش مردمک داشتم
انگار مردمک چشمم میخواست فرار کنه و برگرده وسط(چه تمثیلیwink2)
ولی دو سه روز بعدش خوبه خوب شد
الانم سه ماهی میگذره و هیچ مشکلی ندارم
باور کن:
 تشکر شده توسط : rana , yummy
(2012/05/30, 11:17 AM)زهراجون نوشته است: آوا و رعنا جان ایشالا که مشکل شما چیزه خاصی نیست
اومد نزدیک بینیم
آقا چپول شدیم رفت
پی گیری کنین
زهرا جون خیلی خوشحالم که مشکلت حل شدهagreement2 منم تو این چند ماه کلی دکتر رفتم هم چشم پزشک هم مغز و اعصاب .ام ار ای مغز (دو بار) و نوار عصب بیناییم دادم سالم بوده همش.فعلا برای من دوبینی تک چشمی تشخیص داده شده که ربط به مغز نداره ولی بعد آزمایش VNG که مربوط به گوش و نیستاگموسه ایشالا دیگه دقیق مشخص میشه که مشکل چشمم مربوط به اختلال گوشمه یا ایراد انکساریه(یعنی آستیگمات - خشکی چشم و......)یا نه مربوط به مغز و مخچه است و باید پیگیری بیشتری کنمconfusedاما کلا دوبینی خیلی بده چه نوع تک چشمی چه دوچشمیsad2

تشکر شده توسط : زهراجون
سلام میخواستم بدونم کسی که دچار دوبینی میشه حالت چشماش تغییر میکنه ویا به اصطلاح چپ میشه و دیگران هم متوجه تغییر حالت تو چشماش میشن؟
(2012/06/03, 09:18 AM)پرستو احمدی نوشته است: سلام میخواستم بدونم کسی که دچار دوبینی میشه حالت چشماش تغییر میکنه ویا به اصطلاح چپ میشه و دیگران هم متوجه تغییر حالت تو چشماش میشن؟

نه!هیچ تغییری تو ظاهر چشم به وجود نمیاد.فقط عصبای چشم درگیر میشن و حالت دوبینی به وجود میاد.
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : پرستو احمدی
(2012/06/03, 09:18 AM)پرستو احمدی نوشته است: سلام میخواستم بدونم کسی که دچار دوبینی میشه حالت چشماش تغییر میکنه ویا به اصطلاح چپ میشه و دیگران هم متوجه تغییر حالت تو چشماش میشن؟

خير، حالت چشمان تغييري نميكنه و شما هرگز متوجه دوبيني فرد نميشيد. چرا شما به دنبال كسب اطلاعات در خصوص ام اس هستيد؟ ايا مشكوك به اين بيماري هستيد؟ بهتره بيشتر مطالعه كنيد و كمتر سوال كنيد.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 10
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: