•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنگینی قیمت آونکس
بابیمه تامین اجتماعی 278هزارتومن و متاسفانه تواین5سال بیمه های تکمیلی آتیه سازان،ایران،نوین،دانا،که بودم هیچکدوم پول دارو رو بهم ندادن.نمیدونم چرا!!!!!
حرف هایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هرکس به اندازه حرف هایی است که برای نگفتن دارد.
 تشکر شده توسط : hamid , # پریسا # , پریا حقیقت پور
(2011/07/19, 10:59 AM)sara.161 نوشته است: بله پس میگیرن به شرط اینکه تو قرارداد بیمه ذکر شده باشه

مثلا دانا تا سقف4 میلیون و 800 هزار تومن در سال پول دارو میده(اگه اشتباه نکره باشم)همین حدودا رو میده که پول آوونکس واسه 1 سال در میاد

معمولا اینطوره که نصف هزینه با بیمه خودتون و مابقی با تکمیلیه

برای آوونکس 280 تومن رو خودتون میدین و فاکتور دارو و نسخه و یه سری مدارک بیخاصیت میبرین میدین به بیمه تکمیلیتون اونا هم اگه گمشون نکنن تا 14 روز بعد پول تو حسابتونه.

خودتون هم میتونین جداگانه بیمه بشین فقط اون سهم بیمه که شرکت یا کارفرما میده رو شما خودت باید پرداخت کنی.از شرکت های بیمه ای مثل دانا ایران یا آتیه سازان سوال کنین اونا دقیق جواب میدن.

چرا اینطوری شد ؟!!!!!!!!!!!!!اومدم 3 رو بکنم 4 به یه نقل قول از خودم تبدیل شدSmile (16)

لب کلام که تا 4 میلیون و 800 تومنه.من چند روز پیش دقیقش رو دیدم

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
salam, chun avonex avarezesh kheili kamtare va dolat vasash onghad bodje nemizare,man aslan masrafe extavia ro tusie nemikunam.vase do ma masraf kardam mano be junon keshund
قصه نيستم که بگوئی ، نغمه نيستم که بخوانی ،صدا نيستم که بشنوی ،یا چيزی چنان که ببينی ،يا چيزی چنان که بدانی ...
من درد مشترکم ،مرا فرياد کن
سلام دوستان عزیز

کسی در مورد انجمن های خیریه که به بیماران برای گرفتن دارو کمک می کنن اطلاعات داره ؟ اگه میشه راهنماییم کنید.

سلام دوستان عزیز

کسی در مورد انجمن های خیریه که به بیماران برای گرفتن دارو کمک می کنن اطلاعات داره ؟ اگه میشه راهنماییم کنید.

رستاخیز جان شما اهل کجایید؟بعضی استانهاانجمن خیریه دارند بعضی ندارندconfused2البته انجمن های خیریه وبا کارت هوشمندبیماری تنها می تونید آمپول سینووکس رادریافت کنید یا اینکه با پرداخت ما به تفاوت قیمت آوونکس بگیرید agreement2agreement2
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

من آوونكس مصرف مي كنم جديدا حدود 280،000 تومن با دفترچه بيمه خريدمش اما بيمه تكميلي با مهر هلال احمر پولشو ( البته در دراز مدت) پرداخت مي كنه.
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
 تشکر شده توسط : # پریسا # , پریا حقیقت پور
(2011/10/20, 10:18 PM)رستاخیز نوشته است: سلام دوستان عزیز

سلام دوستان عزیز

سلام باید ببینی چه بیمه ای هستی من بعد 7سال تازه فهمیدم بیمه تکمیلی بابام هستم از انجمن ام اس شهر خودت کمک بگیر من بخاطر پول داروهام خیلی زجر کشیدم . در زمان من سینو کس نبود اون دارو رایگان است ببین دکترت چی میگه!
 تشکر شده توسط : neghar , # پریسا # , پریا حقیقت پور
(2011/07/19, 08:59 AM)hedieh نوشته است: بچه ها من تا حالا نگرفتم چون شرکتم منو بیمه تکمیلی کرده و من اصلا دوست ندارم تو دفترچه بیمه م ام اس ذکر بشه.
اما می دونم اگر بیمه تکمیلی داشته باشید تا بیش از 80 درصد باز پرداخت داره. من یک دوستی دارم که بیمه داناست از طریق شوهرش و کل پول دارو رو میگیرهagreement2 هرماه یکساعت الافی داشت قبلا تو بیمه جدیدشو نمی دونم

سلام عزیزم توی دفترچت که نمیزنن ام اس داری یک کد داره که اون کد و میزنن و اونم که همه نمیدونن چییه که
 تشکر شده توسط : # پریسا # , احمدعلی , پریا حقیقت پور
شماره پیغام گیر وزیر بهداشت 88363600-021
لطفا پیغام بذارین و راجع به افزایش قیمت و مشکلات تهیه دارو اعتراضتون رو بگین
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : # پریسا # , فرناز , احمدعلی , amirfarhag , پریا حقیقت پور
فکر کنم بی فایده باشه ساغر جون
زنگ زدم فکر نکنم گوش بدنconfused2
امروز اکستاویا رو 138750 تومن خریدم ماه پیش 98750 تومن بودconfused2
آونکس هم که نداشتن

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حساسیت به آونکس Justtina 2 3,989 2020/10/18, 01:09 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اثربخشی وعوارض آونکس مـه ســـا 74 57,481 2019/08/05, 05:55 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  تزریق آمپول آونکس yas 62 55,763 2018/05/01, 05:40 PM
آخرین ارسال: nahid
  نوسان قیمت سینوکس SSA 280 169,151 2017/07/19, 10:53 AM
آخرین ارسال: مهري
  رابطه مصرف آونکس و سینووکس با تعداد پلاک paeeze 19 19,027 2012/06/13, 11:30 AM
آخرین ارسال: paeeze

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان