امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجام درمان رهایی بخش
goli61 نوشته است: در تمام کلینیک ها بیهوشی وریدی داده نمیشه ولی در این مرکز ماده بیهوشی ضعیفی به میزان کم تزریق میشه در حدی که بیمار فقط درد و انجام عمل رو احساس نکنه.کاری هم که انجام میشه مشابه آنژیوگرافیه.
بیمارانی که به هر نوع ماده بیهوشی حساسیت دارن یا سابقه بیماریهای خونریزی دهنده مثل هموفیلی داشته باشن نمیتونن از این روش درمانی استفاده کنن.

مثلا یکی مشکل ITP داشته باشه قبلا ولی در حال حاضر مشکل نداشته باشه میتونه؟

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

گلي جان از شنيدن اين خبر واقعا خوشحال شدم
اميدوارم كه روز به روز بهتر بشي
به همسر گراميت سلام برسون agreement2
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : goli61
امیدوارم چند ماهه دیگه شاهد نتیجه مثبت این روش باشیم
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : mirali , goli61
ایشالله
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
می خوام بدونم دقیقا کدوم رگ گرفتگی داره ؟ جاش کجاس ؟ confused2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
تبريك ميگم و اميدوارم خيلي زود نتيجه قطعي بگيريد.اگر ممكنه راجع به داروهايي كه بعد از آنژيو استفاده ميكنيد هم توضيح بدهيد.
خوابهايم را خسته ميكني
وقتي تا سحر
مي گردم و پيدايت نمي كنم !...
روزهاتو را چرت می زنم
بس که شب ها

در خواب تو بیدارم

(2011/06/07, 09:45 PM)sara.161 نوشته است: مثلا یکی مشکل ITP داشته باشه قبلا ولی در حال حاضر مشکل نداشته باشه میتونه؟

ITP یک بیماریه که دائما همراه فرد نیست.
از طرفی سطح پلاکت هم مهمه.مثلا با پلاکت بالای 50 هزار مشکلی برای جراحی های کوچیک وجود نداره.اگر مایل باشید شرح حال مختصری برام PM بذارید من براتون بررسی میکنم.
(2011/06/08, 12:01 AM)Milo نوشته است: می خوام بدونم دقیقا کدوم رگ گرفتگی داره ؟ جاش کجاس ؟ confused2

میلو جان 5 ورید بررسی میشن:
2 ورید ژوگولار در دو طرف گردن
2 ورید ساب کلاوین پشت ترقوه ها
1 ورید آزیگوس در قفسه سینه
هر کدوم از این عروق ممکنه مشکل داشته باشن که بسته به میزانش درجه بندی میشه.
برای من ورید ژوگولار سمت راست گرفتگی شدید با پس زدن خون به مغز داشت که با استفاده از بالن بازش کردن.
(2011/06/08, 07:16 AM)AVID2000 نوشته است: تبريك ميگم و اميدوارم خيلي زود نتيجه قطعي بگيريد.اگر ممكنه راجع به داروهايي كه بعد از آنژيو استفاده ميكنيد هم توضيح بدهيد.

من داروهایی رو که از قبل استفاده میکردم دارم ادامه میدم.
به علاوه 7 عدد آمپول هپارین به من دادن که هر روز در ساعت مشخصی تزریق میکنم.تزریقش هم مثل بتافرون راحته.
علت تجویزش هم جلوگیری از لخته شدن خون در عروقه چون به هر حال یک وایر وارد عروق کردن که حکم جسم خارجی داره و ریسک لخته شدن خون رو بالا میبره.
تا زمانی که این آمپولها مصرف میشن باید از انجام کارهای سنگین که خطر آسیب بدنی یا ضربه دارن پرهیز کرد تا خطر خونریزی وجود نداشته باشه.
ولی بعد از اون میشه تمام فعالیتهای روزمره و حتی کوهنوردی و دوچرخه سواری و ... رو ادامه داد.
 تشکر شده توسط : TootFarangi , AVID2000 , parisa2011 , yummy
خوبه پس من مشکلی ندارم چون رگهام سالمه agreement2
ممنون از پاسخ تون دوست جان love51
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
سلام
خانم گلی خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم رفتی و این روش را انجام دادی انشاالله که نتیجه بخش میشه و به زودی جواب میگیری واقعا وقتی دیدم این روش را انجام دادی خوشحال شدم حال اینو ببین که تو ایران با این همه آزمایش نمی دونن که رگها تنگی داره یا نه حتما برای اطلاع یه سری اطلاعات برات احتیاج خواهم داشت خوب برای جناب عالی که تو ایران چیزی دال بر اینکه روش دکتر زامبونی در شما صدق کنه چیزی پیدا نکردند ولی رفتی اروپا ایکینی ساینجا تشخیص داده شد الهی،
حالا من که ام ار ای و سونو گرافی داپلر را انجام دادم دیده شد البته تو ایران حالا ببین اگه برم اروپا چه میشود ولی خیالی نیست خانم دکترم گفت که اینو به صورت یه کار تحقیقی خواهم برداشت البته وقتی یه کار تحقیقی دارم تمام شد،البته خودش عضو هیت علمی دانشگاه هم است به خاطر همین دیگه بیخیال شدم این روزا سرم شلوغه ولی در اولین فرصت بازم روش کار خواهم کرد در کل خدا را شکر خوشحالمان کردی خانم گلی Shy

از اینکه بتونم راهنمایی هرچند ناچیز به شما دوستای خوبم بکنم واقعا خوشحال میشم.
راستش در اثر بیماری ، زندگی من کمابیش روال عادی خودش رو از دست داده بود.
به اقتضای شغلم فشار جسمی و روانی زیادی رو تحمل میکردم که مثل یک سیکل معیوب وضع منو بدتر میکرد.
کم کم مشکل راه رفتنم داشت خیلی تابلو میشد و من اینو دوست نداشتم.
اسپاسم شدید عضلاتم آزارم میداد و خلاصه اینکه من دیگه آدم سابق نبودم!
با وجود مخالفت خانواده و دکترم من راه خودمو رفتم و الان راضیم.حتی اگه اون نتیجه ای که انتظار دارم نگیرم.
مادرم قبل از اینکه بریم، خیلی استرس داشت و تا آخرین لحظات سعی کرد منو منصرف کنه ولی الان میگه همه اون استرسها بیخود بود!
من توسط هیچ کس تشویق یا مجبور به این عمل نشدم و از همه هم میخوام خودشون تحقیق کنن و تمام جوانب رو بسنجن.
برای همه آرزوی سلامت دارم (بخصوص دخترخاله آنارام)...
 تشکر شده توسط : fireboud , Sina , aztab , farda20032020 , Aram , nahid , ostad2000 , parisa2011 , Saina , najva , Ali 324 , yummy

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج مقدماتی اما امید بخش در درمان «ام.اس» محمود 1 2,467 2019/11/20, 08:53 AM
آخرین ارسال: ارزو ش
  پیوند سلول‌های بنیادی خونساز 'ممکن است بزودی درمان اصلی ام اس شود' hamid 2 3,464 2018/03/20, 11:59 AM
آخرین ارسال: N@RGES
  شناسایی پروتئینی به عنوان کلید درمان ام اس nahid 1 2,749 2017/04/30, 03:55 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  کشف ﻣﺤﻘﻘﺎﻥ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺮﯾﺴﺘﻮﻝ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ‏ برای درمان MS warrior 121 98,885 2016/11/16, 01:25 AM
آخرین ارسال: nanaz
  نتایج تحقیقات خارجی درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی mohammad.ali 59 42,335 2016/07/18, 12:13 AM
آخرین ارسال: sia
  تحولی بزرگ در درمان نابینایی nahid 1 3,256 2016/05/09, 08:11 PM
آخرین ارسال: nahid
  پيوند موفقيت آميز مغز استخوان براي درمان ام اس maya 21 14,239 2015/07/13, 09:32 AM
آخرین ارسال: gor911
  سلول‌های پوستی خوک کلید جدید درمان بیماری‌های عصبی انسان niloofary 4 4,388 2015/05/11, 11:38 AM
آخرین ارسال: helli
  دستیابی به یک روش جدید برای درمان ام اس الیاس 4 5,651 2015/04/16, 10:42 AM
آخرین ارسال: sweetbasil
  درمان معجزه‌گر بیماری ام‌اس با پیوند سلول‌های بنیادی aztab 5 8,154 2015/03/19, 06:09 PM
آخرین ارسال: مینا میلانی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان