امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این رنگ،شما را عصبانی می کند!!
(2011/06/02, 02:18 PM)SSA نوشته است: یک سوال: هیچ وقت به این موضوع فکر کردین که...

از بچگی خوندیم رنگ سیاه گرما رو جذب میکنه اما رنگ سفید منعکس می کنه یا از خودش عبور میده.
درسته؟
حالا فرض کنید یک روز گرم زیر آفتاب نشستین و دو تا چتر دارین. یکیش سیاه و یکیش سفید.
کدومو انتخاب میکنین؟
مطمئنا سیاه سایه بهتری داره. پس سفید بودن نشونه خنک شدن نیست.
مثلا روزایی که گرمه من که مشکی میپوشم زیاد گرمم نمیشه اما دیگران بیشتر احساس گرما میکنن.
پس به نظر من بهترین لباس برای روزای گرم لباس مشکیه.
برعکس وقتی رنگ روشن میپوشم جوش میارم و قاطی میکنم و میخوام بقیه رو تیکه تیکه کنم!!!
نظر شما چیه؟

من کلن چند ساله مشکی نمی پوشم مگر برای دانشگاه که اونم درسم تموم شد دیگه خداروشکر مانتو مشکی را گذاشتم کنار دیگه .
رنگ روشن گرما رو جذب نمی کنه ولی رنگ تیره چرا ! شما یک پارچه مشکی خیس بکنید روی بند پهن کنید و یک پارچه سفید اونی که زودتر خشک میشه کدومه ؟
دوست عزیزم لباس پوشیدن ها بستگی به جنس پارچه هم داره ! مثلا من یک شلوار کتونی کاملا سفید و مانتو نخی سفید دارم که وقتی می پوشم شلوار واسم خیلی گرمه ولی مانتو نه !
یا برعکس یک مانتو مشکی کتون دارم که خیلی هم متاسفانه وقتی شستم آب رفت laughing3 تنگ شده ولی وقتی با شلوار نخی می پوشم مانتو من رو عصبی می کنه .
اگر شما جنس نازک بپوشید طوری نیست ولی اگر جنس ضخیم بپوشید خوب 100% چه سفید باشه چه مشکی گرمتون میشه . icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : نازلی , SSA

پیام های داخل این موضوع
RE: این رنگ،شما را عصبانی می کند!! - توسط TootFarangi - 2011/06/02, 11:01 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست