امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی واسپاسم بعد از فشار روحی
[/size]salam
man modate 1 sale dar malezi zendrgi mikonam va 6 sale ms dram
halam khob bod ta dar asar ye feshare rohi diroz paye samte chapam bi hes shode
az doktoram doram
4mahe pish masrefe rebif ro ghat kardam va faghat gabapantin va floksetin masraf mikonam
az emroz shoro kardam perednizolon fort 50 ro masraf mikonam be nazare shoma che konam va che modat ghorse pered nizolon ro bokhoram Undecided ba tashakor
 تشکر شده توسط : meti
مصرف کورتون بدون تجویز پزشک اصلاً درست نیست. از طریق خانواده با دکترتا در تماس باشید خیلی بهتر خواهد بود.
من همین چند روز پیش فشار عصبی متحمل شدم و دیروز انگشتان دستهام اسپاسم شدید داشتند، ولی هیچ داروی خاصی نخوردم، به جاش رفتیم بیرون و خوش گذراندم و بهتر شدم. سعی کن از لحاظ روحی خودت را ترمیم کنی نه با کورتون دوست عزیز.
موفق باشی.
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : hamid , مـه ســـا , sama , darya2 , warrior , شهرزاد , رنگین کمان , omid_nejad , zohaa
من هم بعد از فشار عصبی این طور شدم و دکترم امپول دگزامتازون به من تجویز کرد ولی شما بهتره که حتما با دکتر مشورت کنید و خود درمانی نکنید چون ضررش بیشتره.حتما برو دکتر
گفت: احوالت چطور است؟
گفتمش:عالی است،
مثل حال گل!
حال گل در چنگ چنگیزمغول!(قیصر امین پور)
 تشکر شده توسط : رنگین کمان , zohaa
بچه ها انگار گلومو فشار میدن و انگار خون تو مغزم پر شده انگار سرم داره متلاشی میشه و سرم سنگین شده میدونم جاش اینجا نیست ولی یکی بگه چی کار کنم چی بخورمangry3angry3:38::38:angry3angry3angry3
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
مصرف کورتون حتما باید تحت نظر پزشک باشه.
یه نکته خیلی مهم هم اینه که در مواقعی که دوزهای بالای کورتون برای درمان نیاز هست ، مثل بروز حمله، استفاده از کورتونهای ضعیف و با دوز پایین نه تنها موثر نیست بلکه باعث باقی موندن علایم ، تخریب رشته های عصبی ، ادامه روند التهاب و حتی تشدید علایم میشه.
مطمئنا در محل زندگی شما پزشکان متخصص نورولوژی هستن و شما میتونید با ارایه مدارک پزشکیتون به اونها ، و انجام معاینات لازم روند درمانتون رو در همون کشور پیگیری و در صورت لزوم پالس کورتون دریافت کنید.
براتون آرزوی سلامتی دارم.
(2011/05/26, 08:26 PM)sama نوشته است: بچه ها انگار گلومو فشار میدن و انگار خون تو مغزم پر شده انگار سرم داره متلاشی میشه و سرم سنگین شده میدونم جاش اینجا نیست ولی یکی بگه چی کار کنم چی بخورم

یه جورایی شبیه علائم نظریه دکتر زامبونی هستش ... بعد نیست یه تستی بزنی
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

سلام
کلوناسپام خیلی آرامش بخش و آرومت می کنه
قصه نيستم که بگوئی ، نغمه نيستم که بخوانی ،صدا نيستم که بشنوی ،یا چيزی چنان که ببينی ،يا چيزی چنان که بدانی ...
من درد مشترکم ،مرا فرياد کن
هروقت عصبانی میشم اینطوری میشم . پاهام بی حس مثله الآن که انقدر از دست مدیرم عصبانی ام که پاهام از شدت بی حسی داره متلاشی میشه.ولی بهترین راه بی تفاوتیه . برام گابا تجویز میکنن ولی من از دارو بیزارم واسه همین نمیخورم.
 تشکر شده توسط : رامنا , zohaa
اجازه هست منم اینجا یه چیزی بگم ؟!

من ام اس ندارم، ولی وقتی تحت فشار عصبی شدید باشم، دست راستم درد می گیره و بی حس می شه، یه بار هم خیلی خبره وحشتناکی شنیدم که تا چند روز کلاً حس نداشتم، منظورم در این حده که حتی اگه با سوزن می زدم به دستم چیزی حس نمی کردم !
 تشکر شده توسط : TootFarangi , ahmad ebrahimi , maedeh , رامنا , zohaa , paeazan
سلام من هم بر اثر فشار عصبی و شوک عصبی همین حالت شدم ولی هرچه به دکترم میگم میگه کرتون نمیدم بالا برو زمین بیای نمیدمangry3

ولی میگه باید خودتو آروم کنیicon_question
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : رامنا , zohaa

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان