• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گواهي نامه رانندگي و ام اس
سلام، من ميخواستم گواهي نامه بگيرم.وقتي براي تكميل فرم معاينه پزشكي رفتم چون ميميرم اگه دروغ بگم! به منشي دكتر راستشو گفتم كه ام اس دارم.بهم گفت اگه دكتر بدونه تو رو ميفرسته كميسيون پزشكي نيروي انتظامي تا با يه سري آزمايش بفهمن ميتوني رانندگي كني يا نه.اين طوري شد كه من عطاي رانندگي رو به لقاش بخشيدم.راستش اصلا دلم نميخواد برم كميسيون پزشكي.كسي از شما هست كه بعد از ام اس گواهي نامه گرفته باشه ؟و البته به دكتر گفته باشه!
 تشکر شده توسط : احسان , DavidBili , parastoo joon , arezooo82 , nead , fariba 68 , pariya1361
سلام
من دوستم تازه گرفته به دکترشم گفته
دکترشم گفته بود ربطی به گواهی نامه و رانندگی نداره
ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها ،
و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران . . .

تشکر شده توسط : fariba 68 , pariya1361
من دو سال بعد از اینکه معلوم شد ام اس دارم گواهینامه گرفتم ربطی به ام اس ندارد من به دکتر نگفتم ولی فکر نکنم ربطی داشته باشه
 تشکر شده توسط : pariya1361
سلام
من 1 سال و خورده ای کاربر رهگشا بودم بهت میگم چه کنی .
اول که موقع معاینه چشم اگر بیناییت در حد نرماله و مشکلی نداری بهتره دیگه صداش رو در نیاری و الا افسر ازت امتحان نمی گیره چرا ؟ چون تو برگه معاینه چشمت میزنه مراجعه به کمیسیون و این باعث میشه روی کاردکسی که برات صادر شده مهر کمیسیون پزشکی بخوره که باید کلی درد سر بکشی تا بهت اجازه بدن.
سعی کن بیخیال بشی که ام اس داری چون این افسرهای راهنمایی و رانندگی بیخ خر شما رو نمی گیرن که میان به کاربر بیچاره بی گناه دعوا می کنن که تو چرا دقت نکردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ confused
اگر هنوز دکتر جون واست امضا نزده برو پیش یک چشم پزشک دیگه ! که آدرسش رو بهت میدن . ضمن اینکه اگر برگه معاینه چشمت رو بری بگی گم کردم باز باید یک هفته صبر کنی برای امتحان تازه بیچاره اون کاربر بدبخت که باز باید اون جواب بده نه تو sad2
بیکار بودی گفتی ام اس داری ؟ Huh
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : nazaninn , leili , arezooo82 , liliyam , nead , pariya1361
میلو جان دوست داشتم در جایگاه کاربر رهگشا love51

لیلی جان خوب به نظر من اگه توانایی رانندگی رو داشته باشی بازم می ارزه که بری کمیسیون پزشکی شاید یکم دنگ و فنگ داشته باشه (البته من از جزئیاتش بی خبرم) ولی بهتر از اینه که نتونی از لذت و فائد راننده بودن استفاده نبری عزیزم wink2
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
جدا از داشتن یا نداشتن ام اس ، دید چشم باید چقدر باشه ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2011/05/21, 03:05 PM)nahid نوشته است: جدا از داشتن یا نداشتن ام اس ، دید چشم باید چقدر باشه ؟

salam golam 9/10 bayad bashe didet
va az nazare bimariam moshgeli nist man alan 6 sale k ms daram va 2 sale k ranandegi mikonam va hich moshgeli nadaram faghat vaghti hamle daram ta vaghti k kamelan khob nasham nemishinam
pas khodeto to dardesar nandazagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : nahid , # پریسا # , pariya1361
اون که دید باید چقدر باشه خب معلومه هر چی بیشتر بهتر مثل ده رو ده یا فک کنم تا هفت روی ده قابل قبوله agreement2

من با نظر ایشون کاملا مخالفم منم ام اس دارم چهار ساله تازه جاهاییکه نرفته بودم با ماشین رفتم کلی هم خوشحال میشم در رانندگی :35:ولی هر جور خودت دوست داری اگر مشکلی برات پیش نمیاد استرسی یا اسپاسمی رانندگی کن و اگه مشکلی داری اینهمه وسیله چرا که نه Smile (52)
(2011/05/20, 11:35 PM)ليلي نوشته است: سلام، من ميخواستم گواهي نامه بگيرم.وقتي براي تكميل فرم معاينه پزشكي رفتم چون ميميرم اگه دروغ بگم! به منشي دكتر راستشو گفتم كه ام اس دارم.بهم گفت اگه دكتر بدونه تو رو ميفرسته كميسيون پزشكي نيروي انتظامي تا با يه سري آزمايش بفهمن ميتوني رانندگي كني يا نه.اين طوري شد كه من عطاي رانندگي رو به لقاش بخشيدم.راستش اصلا دلم نميخواد برم كميسيون پزشكي.كسي از شما هست كه بعد از ام اس گواهي نامه گرفته باشه ؟و البته به دكتر گفته باشه!

عزیزم لازم نبود دروغ بگی.فقط باید یه چیزی رو نگی.رانندگی کردن واسه ما هیچ ضرری نداره فقط باید زمانی که حالمون خوب نیست رانندگی کنیم مثل هر فرد دیگه. من خودم یه هفته بعد از اینکه از بیمارستان اومدم رفتم کلاس رانندگی و همون دفعه اول قبول شدم.تازه خیلی هم آدم استرسی بودم و همون اول هیچی بلد نبودم حتی نمی تونستم ماشین روشن کنم و تو تابستون و گرما کلی تمرین می کردم.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
سلام

لیلی جون

من دوشنبه امتحان رانندگی دارم اصلا به این موضوع فکر نکردم لیلی جون انشاالله گواهی نامه میگیری با هم تو اتوبان محلاتی لایی میکشیمlaughing3love51love51love51love51love51love51love51
 تشکر شده توسط : leili , arezooo82 , pariya1361

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان