امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفاوت ام ار ای در عرض یک سال
(2016/12/24, 10:23 PM)بانو مقدم نوشته است: سلام دوستان عذرمیخوام حال روحی خوبی ندارم اگر هرکدام ازشما عزیزان پیام منرو میخونید جواب بدید بیزحمت.من تقریبا دوهفته ای هست که دچار بیحسی هردوپا و همینطور قسمت راست بدنم شدم البته این بیحسی از کف پای راستم شروع شده وتا زیر قفسه ی سینم اومده و گاهی هم احساس درد داشتم و هیچ یک از علائم دیگه ام اس رو ندارم اما دکترم با دیدن عکس ام آرآی گفتن یه پلاک فعال تو مغزم هست که نشون دهنده ی ام اس هست.فعلا ده تا آمپول solu_merolبرام نوشتن که پنج روزه باید به همراه سرم تزریق بشه و بعدازده روز پس ازاتمام امپولهابرم برای ویزیت بعدی.حالا سوال من اینه باعلائم و نشانه هایی که من دارم میشه گفت در مراحل اولیه این بیماری هستم؟ودیگه اینکه امکان داره این بیماری رفته رفته وخیمتر بشه و نشه جلوشرو گرفت؟واقعا بهم ریختم از آینده میترسم.

سلام دوست خوبم انشالله که هرچه زودتر بهبود پیدا کنید دوست خوبم نگران نباشید. دارو ها بیماری رو کنترل میکنه اولش سخته درسته ولی آروم باشید مقاله بخونید مخصوصا دکتر هایی که تو تلوزیون و رادیو صحبت میکنن همشون میگن که قابل کنترله . پسس نترسید و استرس نداشته باشید. و اینکه هر روز داره دارو ها پیشرفت میکنه من مطمئنم بزودی درمان میشیم.
 تشکر شده توسط : nahid , mahsima.m , آنا , پریا حقیقت پور
(2016/12/25, 12:22 AM)بانو مقدم نوشته است:
(2016/12/25, 12:06 AM)nahid نوشته است: منم با همین کرختی نیمه راست ام اسم رو تشخیص دادن هفت و نیم سال پیش ، از اون زمان داروی سینووکس زدم و پیشرفت نکرد . شما هم نگران نباشید ، دارو میتونه بیماری رو کنترل کنه .بیشتر مبتلا به نوع خفیف ام اس هستن .ایشالا به زودی درمانش میاد.

سلام.ممنون از پاسخگوییتون دوست عزیز.اما تواین هفت سالی که ازاین دارو استفاده کردید بیماریتون پیشرفت نکرده خداروشکر یا دیگه دچار حمله نشدید؟

بعد از استفاده از سینووکس یک بار دچار تاری دید شدم که فکر کنم 80-90 درصد رفع شد. یک بار هم احساس خواب رفتگی صورت تا یه مدت داشتم .
الان نسبت به اون زمان داروهای قویتری اومده که کنترل بیشتری میکنن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : mahsima.m , آنا , پریا حقیقت پور
(2016/12/24, 10:23 PM)بانو مقدم نوشته است: سلام دوستان عذرمیخوام حال روحی خوبی ندارم اگر هرکدام ازشما عزیزان پیام منرو میخونید جواب بدید بیزحمت.من تقریبا دوهفته ای هست که دچار بیحسی هردوپا و همینطور قسمت راست بدنم شدم البته این بیحسی از کف پای راستم شروع شده وتا زیر قفسه ی سینم اومده و گاهی هم احساس درد داشتم و هیچ یک از علائم دیگه ام اس رو ندارم اما دکترم با دیدن عکس ام آرآی گفتن یه پلاک فعال تو مغزم هست که نشون دهنده ی ام اس هست.فعلا ده تا آمپول solu_merolبرام نوشتن که پنج روزه باید به همراه سرم تزریق بشه و بعدازده روز پس ازاتمام امپولهابرم برای ویزیت بعدی.حالا سوال من اینه باعلائم و نشانه هایی که من دارم میشه گفت در مراحل اولیه این بیماری هستم؟ودیگه اینکه امکان داره این بیماری رفته رفته وخیمتر بشه و نشه جلوشرو گرفت؟واقعا بهم ریختم از آینده میترسم.
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
این پیام مال ۳ سال پیشه اگ هنوز عضو هستید میشه بگید نتیجه چی شد؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تفاوت علائم اظطراب با ام اس esiso 6 2,036 2020/08/19, 06:56 PM
آخرین ارسال: هليا
  تفاوت میان MS و CIS negin 80 129,826 2019/12/14, 11:58 PM
آخرین ارسال: nahid
  تفاوت آمپول های ام اس و ملاک تجویزآنها pic 34 30,599 2018/01/18, 11:36 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  تفاوت اکتووکس ، آوونکس و سینووکس asal2_20 5 10,001 2015/09/30, 01:42 PM
آخرین ارسال: sayeerfan
  تفاوت بین MS و ALS چیست ؟ شهرزاد 3 13,066 2011/11/10, 10:51 AM