نظرسنجی: در سالی که گذشت عملکرد تیم مدیریتی ام اس سنتر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
57.14%
32 57.14%
9
12.50%
7 12.50%
8
12.50%
7 12.50%
7
10.71%
6 10.71%
6
3.57%
2 3.57%
5
0%
0 0%
4
1.79%
1 1.79%
3
0%
0 0%
2
1.79%
1 1.79%
1
0%
0 0%
در کل 56 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دومین سالروز افتتاح ام اس سنتر
ام اس سنتر جونم تولدت مبارك

اميدوارم كه تولد بيست سالگيت رو هممون با هم جشن بگيريم agreement2
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : fireboud , hamed , hamid , Sina , سحــــــــر , Matilat , Aram , Majid , نازلی , Mahdieh , pariya , nazaninn , N00shin
من دیروز دنبال تاپیک گشتم چرا نیدیمش اینو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تبریک میگم که در عرض دو سال تونستین اونقدر محبوبیت داشته باشین که بیشترین بازدید ها رو داشته باشین.
مدیران خیلی زحمت میکشن برای دوام سایت ها ، میدونم چقدر زحمتش زیاده ، بررسی تاپیک ها و حذف اسپم ها و ادغام پست ها و ... خداییش حوصله می خواد و زمان گذاشتن برای بهتر شدن و پیشرفت .
کاربران ... هم کم نیستن و مدیر باید کنترلش کنه که اونم کار سختی هست.
امیدوارم حالا که تو دنیای مجازی پیشرف کردین تو دنیای حقیقی هم پیشرفت کنید و برسید به اونجا که اون بالا هاست . icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , Aram , fireboud , Majid , hamid , Sina , نازلی , Mahdieh , pariya , nazaninn , N00shin , parisa2011
امیدوارم به زودی ام اس درمان شه و این سایت هم دوکون بازارشو جمع کنه بره پی کارش.یه پیشنهاد دارم بیاد قرار بذاریم روزی که راه درمان 100% واسه ام اس پیدا شد یه مراسم اختتامیه واسه این سایت راه بندازیم و چون تو این سایت دوستای خوبی پیدا می کنیم که ممکنه دلمون واسشون تنگ بشه یه گروه به نام شفا یافته گان درست کنیم (به عبارتی تغییر اسم بدیم).به امید روز اختتامیه!
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : نازلی , Majid , Mahdieh , pariya , nazaninn
سلام به همه دوستای خوبم
سلام به خونه ای که وقتی پر از دلتنگی بودم و احساس می کردم به آخر خط رسیدم ، وقتی از همه چیز و همه کس نا امید شده بودم ، وقتی بیماریم داشت جسم و روحم روویران میکرد و وقتی که بزرگترین آرزوی زندگیم مرگ بود ، درش رو به روم باز کرد و من رو با سخاوت و مهربونی هرچه تمام تر به دامان خودش دعوت کرد...
حالا دیگه از اون حس های آزار دهنده و مرگبار خبری نیست.این روزا هروقت بیماریم یه جورایی سر به سرم میذاره با تمام وجود در برابرش می ایستم چون ایمان دارم که " تنها نیستم " و دوستان صمیمی دارم که درد منو با تمام وجود درک میکنن چون اونو با گوشت و پوست و خون خودشون احساس کردن.
به امید روزی که تولد بهبودیمون رو جشن بگیریم و امیدوارم بعد از اون هم به یاد لحظه های تلخ و شیرینی که با هم داشتیم بازهم همدیگه رو " دوست داشته باشیم ".
 تشکر شده توسط : MAHDI , نازلی , fireboud , Majid , hamid , i3aran , TootFarangi , Aram , سحــــــــر , Matilat , Mahdieh , khatoon25 , pariya , nazaninn , N00shin , parisa2011
(2011/05/12, 12:09 PM)MFhealth نوشته است: امیدوارم به زودی ام اس درمان شه و این سایت هم دوکون بازارشو جمع کنه بره پی کارش.یه پیشنهاد دارم بیاد قرار بذاریم روزی که راه درمان 100% واسه ام اس پیدا شد یه مراسم اختتامیه واسه این سایت راه بندازیم و چون تو این سایت دوستای خوبی پیدا می کنیم که ممکنه دلمون واسشون تنگ بشه یه گروه به نام شفا یافته گان درست کنیم (به عبارتی تغییر اسم بدیم).به امید روز اختتامیه!

به امید روزی که همه بیماران شفا پیدا کنند ولی عزیزم چرا منتظر اختتامیه هستی شفا پیدا کردیم تازه کار اصلیمون تو سایت شروع میشه
بهمدیگه تبریک میگیم گل میگیم icon_question گل میشنویم icon_question
تبریک ازدواج دوستان و بعد سالگرد ازدواجشون ، تولد بچه هاشون icon_biggrin
آنموقع دیگه همه می توانند تو دیدارها باشند icon_biggrinicon_biggrin

عزیزم به اختتامیه فکر نکن
دوباره به همه ی عزیزان دومین سالروز افتتاح ام اس سنتر را تبریک می گویم

تشکر شده توسط : Majid , fireboud , رامين , goli61 , hamid , i3aran , Sina , TootFarangi , Aram , سحــــــــر , SSA , Matilat , Mahdieh , pariya , nazaninn , N00shin , parisa2011
Heart من به تولد سایت رو به همه بچه ها تبریک می گم. Heart
 تشکر شده توسط : رامين , fireboud , نازلی , hamid , i3aran , Sina , TootFarangi , Aram , سحــــــــر , Matilat , Mahdieh , pariya , nazaninn , N00shin , parisa2011
اردیبهشت ماهه الان

یادش بخیر یه قراری بود تو اردیبهشت سال گذشته و قرار تو پارک لاله بود ( پنج شنبه هم بود ) اون قرار رو من نیومدم و حمید از قبل گفته بود تو اون قرار یه سوپرایز واسه بچه ها داره

من اون موقع هیچ کسی رو هنوز ندیده بودم چون اسفند ماه عضو شده بودم خلاصه کلی ناراحت بودم

اولین روزی بود که من می خواستم ابهر بمونم و وقتی مهمانسرا رو دیدم خیلی دلم گرفت و بهونه آغاز شد و حسابی گریه کردم

نمی دونم چرا با اینکه بچه ها رو ندیده بودم و مدت زیادی هم نبود که باهاشون آشنا بودم انگار دوستای قدیمی من دور هم جمع شدن و من تو جمعشون نبودم

خلاصه نازنین بهم زنگ زد که از بابت بستنی تشکر کنه و گفت سوپرایز حمید کیک اولین تولد ام اس سنتر بوده

یادش بخیر اون موقع هنوز عمه روناک در ملا عام شناسایی نشده بود

پریا یادته نازنین و علی بعد از دیدار رفته بودن یه جایی دوتایی غذای تو رو خورده بودن

واااااااااااای یک سال گذشت

تو این یک سال چه قدر دوستای خوبی به جمعمون پیوستن و این به نظر من یکی از بهترین اتفاقات مهم این یک سال اخیر بوده

جا داره من هم به نوبه ی خودم از تمامی دوستای عزیزم با تمام وجود و با تشکری صمیمانه از لطفشون ممنون باشم

راستی فردا هم تولد ام اس سنتر می خواین بگیرین ؟ ولی نه فکر نمی کنم ، یه وقت تولد نگیرین ها باز من نیستم دلم دوباره می گیرهsad2

ام اس ســـــــــــــــــــــنتر دوســــــــــــــــــــت دارم بی انــــــــــــــــــــــــــدازه
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : نازلی , Majid , Aram , hamid , سحــــــــر , رامين , fireboud , Sina , Matilat , Mahdieh , khatoon25 , pariya , nazaninn , N00shin
دوستای گلم لطفا در نظر سنجی شرکت کنید .
چند روزی میشه نظرسنجی رو گذاشتم ولی این تاپیک رفته پایین کسی نمیاد نظر بده smiling
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : سحــــــــر
منم 2ســــاله شــــدن ســــایت رو به همه ی دوستان و مسئولین تبزیک میگم و امیدوارم بتونیم بهتر و بهتر و در سلامت کامل از این روزها یاد کنیم
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : hamid , fireboud , Sina , havaars , Mahdieh , سحــــــــر , Aram , pariya , nazaninn , N00shin
آخي ام اس سنتر كوچولو عزيزم تولدت 2سالگيت مبارك icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
(بچه ها وهم )انشالله120سالگيتو جشن بگيريمlove51love51love51love51love51love51love51love51love51love51
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , hamid , Aram , Sina , pariya , nazaninn

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هفتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 35 14,646 2017/08/13, 02:14 PM
آخرین ارسال: 68 mona
  هشتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 13 6,520 2017/06/09, 09:41 AM
آخرین ارسال: برگ 7
  تاریخچه ام اس سنتر hamid 48 32,032 2017/01/13, 07:40 PM
آخرین ارسال: hadisss
  دعوت شرکت سیناژن از اعضای ام اس سنتر در کنسرت خواجه امیری fireboud 57 30,632 2013/06/01, 09:22 PM
آخرین ارسال: kheiri.mahdi
  بنر نوروز ام اس سنتر hamid 24 13,435 2013/03/21, 07:55 PM
آخرین ارسال: paeazan
  سومین سالروز تاسیس ام اس سنتر hamid 47 25,565 2012/06/18, 10:38 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  يك سال پس از آغاز فعاليت ام اس سنتر hamid 29 16,925 2011/02/06, 11:27 AM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان