نظرسنجی: در سالی که گذشت عملکرد تیم مدیریتی ام اس سنتر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
57.14%
32 57.14%
9
12.50%
7 12.50%
8
12.50%
7 12.50%
7
10.71%
6 10.71%
6
3.57%
2 3.57%
5
0%
0 0%
4
1.79%
1 1.79%
3
0%
0 0%
2
1.79%
1 1.79%
1
0%
0 0%
در کل 56 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دومین سالروز افتتاح ام اس سنتر
سلام خدمت تمام دوستان گلم
امیدوارم همگی خوب باشید .
فکر کنم از عنوان تاپیک همه چی رو فهمیدید . خیلی تلاش کردیم که این موضوع رو نگیم که به نوعی سورپرایز باشه . قرار بود این موضوع دیشب اعلام بشه که به دلایلی چند ساعتی به تاخیر افتاد.
احساس قشنگی دارم . وقتی به همچین روزهایی بر میخوریم که میتونیم تلاش چند وقتمون رو ببینیم و نتیجه اون ، خیلی درخشان هست واقعا باعث غرور میشه .

مثل همیشه از دوستای گلم که تو این دو سال ما رو تنها نذاشتن تشکر میکنم به جرات میتونم بگم مثل شما تو دنیا نیست و هم صحبتی با شما واقعا نعمت بزرگیست .

امسال یعنی دومین سال تاسیس سایت با خاطرات تلخ و شیرین بسیاری همراه بود . نسبت به سال گذشته پیشرفت چشم گیری داشتیم که به جرات میتونم بگم همه این پیشرفت رو مدیون شما هستیم .
تقریبا اوایل سال جدید سایت ، هیئت مدیره تاسیس شد . تصمیمی که واقعا به رسمی تر شدن سایت کمک بسزایی کرد . شاید به ظاهر هیئت مدیره در سایت کاری انجام نده ولی با اطمینان 100% میگم حداقل تو 5-6 ماه اخیر هیئت مدیره مدام در حال بررسی موضوع های مختلف بود . خیلی از موارد با موفقیت انجام شد و چند مورد هم با وجود تلاش چند ماهه هنوز به نتیجه نرسیده ولی همه بچه ها دارن از جون مایه میزارن .
از مهسا . حامد . مهدی تشکر ویژه ای دارم که واقعا دارن زحمت میکشن .

مورد بعدی که امسال محقق شد عبور از مرز 1000 کاربر بود ( هم اکنون 1212 کاربر ) که ام اس سنتر رو علاوه بر اولین به بزرگترین انجمن تخصصی ام اس تبدیل کرد .

در این سال 2 تور ویژه از طرف ام اس سنتر برگزار شد که خوشبختانه هر دو تور از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود و باعث شد که ما توانایی برگزاری تور 2 روزه رو نیز داشته باشیم که تا چند روز دیگه این سفر هم انجام خواهد شد .

وسط این افتخارات یه خاطره تلخ هم بگم که پستم با خاطره تلخ تموم نشه .
اگه اشتباه نکنم آبان یا آذر 89 بود که سایت مسدود شد . خیلی روزهای سختی بود واسم . خیلی دوندگی کردم و خوشبختانه تونستم از راه قانونی سایت رو آزاد کنم و به عنوان یک سایت رسمی به ادامه کار بپردازیم . یکی از تلخ ترین خاطراتم تو این سال همین موضوع بود و یکی از بهترین خاطراتم هم وقتی بود که مریم بهم خبر داد که سایت آزاد شده . تو همون مدت هم دوستان مارو تنها نذاشتن و روزانه بیش از 200 بازدید داشتیم .

مورد بعدی که در بهمن ماه اتفاق افتاد برگزاری دیداری با 43 نفر بود که جزو بهترین دیدارهای ام اس سنتر بود . این دیدار با وجود اینکه دوستان زیادی در اون شرکت کردن خیلی با نظم و برنامه بود و خوشحالیم که تونستیم نشون بدیم قابلیت برگزاری دیدار با تعداد افراد بالا رو هم داریم .

سینا عزیز زحمت کشیده و امار سایت رو استخراج کرده و خدمتتون ارائه میده . ازش ممنونم .

در چند ماه گذشته دو عزیزی زحمت دو انجمن خیلی شلوغ مارو عهده گرفتن . فربد و علیرضا عزیز خیلی زحمت کشیدن . یعنی من هر جوری از این عزیزان تشکر کنم بازم کمه . لازمه که خدمتتون عرض کنم فربد عزیزم در مدت 36 روز ناظر بودن خودش 740 فعالیت مدیریتی انجام داده که واقعا من جلوش کم اوردم . هیچی واسمون کم نزاشته ازش واقعا ممنونم .

همچنین علیرضا گل در مدت 20 روز 50 فعالیت مدیریتی که واقعا عالیه . از علیرضا عزیز هم ممنونم . خیلی داره زحمت میکشه .

از همه شما عزیزان تشکر میکنم . همتون ماه هستید ، از گزارش هاتون ممنونم از پیشنهادهای واقعا سازندتون ممنونم ، از اینکه هستید و باعث دلگرمی ماهستید ممنونم .

اخر سر از دو دوست گلم مجید و سینا تشکر میکنم . دو تا از پر مشغله ترین های سایتمون این دو عزیز هستن ولی با وجود مشغله هاشون واقعا هر موقع وارد سایت شدن خیلی زحمت کشیدن .

خوشحالم که در کنار هم هستیم و یه خانواده بزرگ رو تشکیل دادیم . خانواده ای که به این راحتی ها نمیشه مثلش رو پیدا کرد
امیدوارم روزی برسه که بتونیم یه جشن بزرگ با حضور همه کاربرا به مناسبت بهبودیمون بگیریم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : عمومهربان , khatoon25 , Sina , Prime , مـه ســـا , fireboud , نازلی , nasim , SSA , بهــار , Aram , O#!!! , nahid , Narges , MAHDI , hamed , Saina , سحــــــــر , رامين , shahrzad , سـاناز , Matilat , نسیم , انیس , i3aran , احمدرضا , TootFarangi , goli61 , anaram , maryamm , saharii , havaars , baran , h.kakavand , ELI , nazaninn , hanie , liliyam , darya2 , sadaf , هاجی , successful , maedeh , پویش , BanOoOo , N00shin , آرزو , بی تـــا , arezoo_azizi , Ermia , Farzane , blue sky , بابک57 , شهرزاد , parisa2011 , Hasty , رنگین کمان , آنا , پروانه , yummy , ساحل , coffeedot , مولتی ام اس , mina , yasaman , melody , amirfarhag , glassheart
و باز هم مثل سال قبل طبق آماری که گوگل بهمون میده

بعد از گذشت کمتر از ۳ ماه با استناد به آمار بهمن ماه سال ۸۹
تقریبا آمار سایت بیشتر از ۲ برابر شده :
تعداد کاربرامون هم تقریبا دو برابر شده ... تعداد ثبت نام هامون سال قبل همین موقع در یک ماه ۴۷ نفر بود که امسال ۱۱۶ هستش

[تصویر:  Screenshot-4.jpg]

تعداد بازدید روزانه از ۵۰۰ نفر به میانگین ۱۰۰۰ نفر در روز رسیده
............
همون طور که توی نقشه میبینین :
تعداد کشور های سبز که نشون دهنده بازدیدکننده های سایت میباشند روز به روز بیشتر میشه

[تصویر:  Screenshot-2.jpg]

...........
فکر کنم احتیاجی به توضیحات نباشه چون همه چی تو عکس مشخصه و خودتون میتونین با آمار قبلی مقایسه کنین
راستش همینجوری داشتم آمار ها رو آماده میکردم که ......
نوشته بودم ( خوشبختانه روز به روز سایتمون داره بزرگتر و بزرگتر میشه )
ولی نمیدونم چرا یه هو یاد یکی از دوستان افتادم که بعد از خوش آمدگویی گفته بود : واقعا خوشحالین که من ام اس دارم و اومدم اینجام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگه هر چی مینوشتم هم خوشحال میشدم ... هم بدحال
واسه همین به همین آمار بسنده کردم و ادامه ندادم

خلاصه همه چی دو برابر شده ... خود منم دو برابر شدم

دیگه گفتنی ها رو حمید گفته
من فقط میگم ام اس سنتر تولدت مبارک
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : hamid , عمومهربان , khatoon25 , fireboud , نازلی , SSA , بهــار , Aram , nahid , O#!!! , MAHDI , Narges , hamed , Saina , سحــــــــر , رامين , shahrzad , Matilat , نسیم , i3aran , انیس , احمدرضا , TootFarangi , goli61 , anaram , maryamm , saharii , baran , nazaninn , hanie , liliyam , darya2 , maedeh , arezoo_azizi , پویش , بابک57 , شهرزاد , parisa2011 , Hasty , رنگین کمان , آنا , پروانه , yummy , ساحل , coffeedot , مولتی ام اس , ارزو
منم به نوبه خودم از زحمات تک تکتون تشکر میکنمsmiling
ببخشید که ما تنبلیم و نتونستیم کار ویژه ایی انجام بدیمwink2wink2wink2
راستی راستی یکسال از اولین سالگردو اون کیکه تو پارک لاله چه زود گذشت!!!!!!!!BlushBlushBlush
امیدوارم این سالها که مثل باد میانو میرن سرشار از شادی و خاطره باشه واسمونagreement2agreement2agreement2
منم در آخر آرزوی حمیدو تکرار میکنم که دوست دارم یه جشن بزرگ به مناسبت بهبودی همه کاربرا برپا کنیم به زودیه زودicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

آهان راستی حمیدجان تو اتفاقات خوب امسالمون اشاره به دختر کوچولوی سایت نکردی که!icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : hamid , khatoon25 , Prime , fireboud , نازلی , Aram , nahid , بهــار , عمومهربان , MAHDI , Narges , hamed , سحــــــــر , رامين , Matilat , نسیم , احمدرضا , TootFarangi , goli61 , Majid , i3aran , O#!!! , baran , nazaninn , maedeh , parisa2011 , رنگین کمان
منم سالگرد افتتاح سايت رو تبريك مي گم باورم نمي شه دو سال گذشته.از صميم قلب از همه دوستاي گلم علي الخصوص حميد، مجيد، سينا، مهسا، مهدي و حامد عزيز تشكر مي كنم. با وجود شما و سايتمون و تلاش ستودني شما فكر مي كنم واقعا براي خيلي از دوستاي جديدمون ام اس كمرنگ شده و شايد ديگه به عنوان يه مشكل بهش نگاه نكنن و اين افزايش روحيه و شاد كردن بچه ها در كنار ساير فعاليتهاي ارزشمند دوستاي ما بهترين چيزيه كه بهش رسيديم.
با آرزوي سلامتي هميشگي براي همهههههlove51love51love51love51
 تشکر شده توسط : hamid , Sina , fireboud , pariya , Aram , nahid , Prime , O#!!! , عمومهربان , MAHDI , Narges , hamed , Saina , سحــــــــر , رامين , Matilat , نسیم , Majid , i3aran , nazaninn , maedeh , رنگین کمان
سلام.
به عنوان یک کاربر و یک عضو جدید باید بگم واقعا جای تبریک داره.
دست همتون درد نکنه
و خسته نباشید.
فکر می کنم ارزش کار شما برای ما تازه واردا بیشتر نمایان باشه و تاثیرگذار.
از همتون ممنونم.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : Aram , Prime , hamid , Narges , hamed , سحــــــــر , fireboud , رامين , Sina , Majid , O#!!! , pariya , maedeh
سلام دوستان عزیزم.

تبریک میگم ام اس سنتر تولدت مبارک.

فردا می خوام برم نمایشگاه کتاب علی ضیا رو ببینم..........بهش میگم تموم غصه هامونو تنهایی پرپرکنه یه تنه.

همه تون رو دوست دارم به قولش مراقب خوبیاتون باشید.love51love51love51love51HeartHeartHeart
دوباره ادامه بده
 تشکر شده توسط : Aram , Prime , hamid , عمومهربان , Narges , hamed , سحــــــــر , fireboud , رامين , Majid , pariya , nazaninn , sadaf , maedeh
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
ام اس سنتر تولدت مبارک

به امید جشن بهبودی با حضور تمامی اعضاء سایت
icon_questionlove28icon_questionlove28icon_questionlove28icon_questionlove28icon_questionlove28icon_questionlove28icon_questionlove28icon_questionlove28icon_questionlove28icon_questionlove28icon_questionlove28icon_questionlove28icon_questionlove28icon_questionlove28icon_questionlove28
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : Prime , hamid , نازلی , O#!!! , عمومهربان , Narges , hamed , سحــــــــر , fireboud , رامين , Sina , نسیم , احمدرضا , khatoon25 , Majid , i3aran , Sajjad , havaars , pariya , nazaninn , parisa2011 , Hasty , رنگین کمان
به نام تنها ی عالم هستی

[تصویر:  z6vmzqzpn9nuwjleujq.gif]

با مساعدت و لطف پروردگار مهربان تلاشها و زحمات مدیر ان محترم و همکاران عزیز به ثمر نشست و شاهد موفقیت و پیشرفت آن هستیم.
دومین سالروز افتتاح ام اس سنتر را به مدیر ان محترم و همکاران گرامی و اعضای سایت تبریک عرض می کنیم. اميد است در سايه لطف و رحمت الهي توفيق خدمتگذاري هر چه بيشتر عطايمان فرمايد.

با آرزوی آینده ی درخشانتر سایت ام اس سنتر و تمامی اعضا دومین سالروز افتتاح این انجمن را گرامی می داریم و آغاز می کنیم سالی دیگر را با عطری از تنها ذخیره الهی..
اللهم عجل لولیک الفرج....

[تصویر:  z6vmzqzpn9nuwjleujq.gif]

ام اس سنتر تولدت مبارک

به امید جشن بهبودی با حضور تمامی اعضاء سایت

icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : عمومهربان , Narges , سحــــــــر , fireboud , رامين , hamid , Aram , Sina , نسیم , احمدرضا , O#!!! , goli61 , khatoon25 , Majid , i3aran , SSA , Sajjad , pariya , nazaninn , maedeh , parisa2011 , Hasty , رنگین کمان
خوب 2 سال گذشته و اکثر ما شاید وقتی بروزرمون رو باز می کنیم اولین سایتی که می خوایم بازدید کنیم ام اس سنتره. این اتفاق وقتی می افته که ما تو یه جا احساس آرامش کنیم و خوشحالم که با همکاری همه محیطی پدید اومده که این حس آرامش به ما دست می ده و خداروشکر که پناهگاهی برای همه دوستانمون شده.
اما مطمئنن هنوز با ایده ال هامون فاصله زیادی داریم. خوب شدن سخته اما خوب موندن از اون دشوار تره چون سطح توقعات بالاتر میره. از طرفی همتون قبول دارین تو محیط مجازی افرادی با گرایش های فکری مختلف هستن و راضی نگه داشتن همه کار بسیار سختیه و هیچ وقت کسی نمی تونه ادعا کنه همه دوستان راضی بودن اما به جرات میشه گفت همه ما تلاش خودمون رو کردیم. تنها هدف کمک به هم نوعانمون بوده و از تک تک لحظه هایی که برای دوستای خودمون وقت میذاشتیم لذت بردیم.
اما همه چیز به همین جا ختم نخواهد شد. شاید ایده ال ترین حالت زمانی باشه که به عنوان یک انجمن نمونه تو کل دنیا شناخته بشیم و این هدف کاملا برای انجمن تخصصی ما قابل دسترس خواهد بود و با برنامه ریزی و همت همه دوستانمون می تونیم به این مهم برسیم.
منم از همه دوستان خودم تشکر می کنم و انتظار دارم که همدلی و صمیمیت بین همه دوستان برقرار و پاینده بمونه و روزهای درخشان آینده رو در کنار هم جشن بگیریم.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : نازلی , hamed , سحــــــــر , fireboud , رامين , hamid , Aram , Sina , نسیم , i3aran , goli61 , khatoon25 , Majid , Prime , pariya , عمومهربان , hanie , maedeh , O#!!! , Saina , parisa2011 , رنگین کمان
سلام
دومین سال هم گذشت !!! چه زود .
هیچوقت یادم نمی ره روزی رو که پریا بهم گفت اطلاعاتی رو که در مورد ام اس بهم می داده از یه سایت بدست آورده و بهم پیشنهاد داد تا در دیداری شرکت کنم .
اون روز وقتی کنار قفس طوطیها ایستاده بودم کمی استرس داشتم و نمی دونستم با چه افرادی روبرو می شم . ولی وقتی وارد جمع دوست داشتنی اونها شدم اصلا احساس غریبی نکردم ! خیلی عجیب بود ، زودتر از اونچیزی که فکر می کردم با همه اونها دوست شده بودم . بعد از اون روز عضو این سایت شدم و تا به امروز که حدود یک سال و نیم از اون تاریخ می گذره اینجا جزئی از زندگم بوده .
مطمئنا حمید ، سینا و مجید کار بزرگی کردند ، داشتن این تفکر و عملی کردن اون خیلی با ارزشه و امیدوارم به همه برنامه ها و اهدافی که برای بهبود وضعیت بیماران ام اس دارند برسن .
به تک تکتون این تولد رو تبریک می گم .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : MAHDI , نازلی , سحــــــــر , fireboud , رامين , hamid , Aram , Sina , Matilat , نسیم , i3aran , goli61 , khatoon25 , Majid , Prime , O#!!! , pariya , عمومهربان , nazaninn , hanie , darya2 , maedeh , Saina , بابک57 , parisa2011 , رنگین کمان , پروانه , مولتی ام اس , melody

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هفتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 35 14,405 2017/08/13, 02:14 PM
آخرین ارسال: 68 mona
  هشتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 13 6,425 2017/06/09, 09:41 AM
آخرین ارسال: برگ 7
  تاریخچه ام اس سنتر hamid 48 31,770 2017/01/13, 07:40 PM
آخرین ارسال: hadisss
  دعوت شرکت سیناژن از اعضای ام اس سنتر در کنسرت خواجه امیری fireboud 57 30,328 2013/06/01, 09:22 PM
آخرین ارسال: kheiri.mahdi
  بنر نوروز ام اس سنتر hamid 24 13,284 2013/03/21, 07:55 PM
آخرین ارسال: paeazan
  سومین سالروز تاسیس ام اس سنتر hamid 47 25,299 2012/06/18, 10:38 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  يك سال پس از آغاز فعاليت ام اس سنتر hamid 29 16,843 2011/02/06, 11:27 AM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست