• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها

دوستان محترم

با توجه به اينكه در ديدارهاي گذشته تعداد معدودي از افراد ( غیر ام اسی ) به علت عدم شناخت از این بیماری، باعث بروز ناراحتی شده بودند و از آنجا كه در ميان دوستان در زمينه حضور افراد ام اسي و غير ام اسي در ديدارها مباحثي مطرح گرديد، هيئت مديره انجمن لازم ديد در اين زمينه بحث و تبادل نظر نموده و در جهت شفاف سازي اين مورد و ملاك قرار گرفتن در ديدارهاي پيش رو اظهار نظر نمايد.

لذا، از اين پس در تمام ديدارهاي رسمي كه از طريق سايت به اطلاع عموم مي رسد فقط كاربران سايت ( اعضای ام اسی ) به همراه بستگان درجه 1 خود (پدر-مادر- برادر- خواهر-همسر-نامزد-فرزند) در دیدار شركت داشته باشند و در صورتيكه هر يك از دوستان تمايل به حضور يكي از دوستان يا اقوام ديگر خود در ديدار را دارد از قبل در زمينه حضور آن فرد در ديدار با مديريت هماهنگ نمايد.

لازم به ذكر است تصميم گرفته شده به هيچ عنوان در جهت محدود كردن نفرات شركت كننده در ديدارها نيست و سعی برآن است تا افرادي كه در ديدارهاي برنامه ريزي شده شركت مي كنند تا حد بالايي از روحيات و مشكلات عزيزان ام اسي آگاه باشند تا خدايي ناكرده باعث بروز مشكلاتي ناخواسته نگردند.
 تشکر شده توسط : نازلی , fireboud , احسان , hamed , Matilat , Majid , shahrzad , Sina , Prime , ELI , farshid , بهــار , عمومهربان , Narges , BanOoOo , Aram , AVID2000 , A.Mohsen , سحــــــــر , شقایق , sahar.sh , sama , goli61 , hedieh , khatoon25 , mirali , anaram , havaars , Mahdieh , naser_m , O#!!! , h.kakavand , zabih , Entezare hani , elhametanha , najva , mrz81 , # پریسا # , roya7116 , sadaf , baran , melody , نسیم , مدیر تدارکات , Ali 324 , پویش , maedeh , TITI , ش.م , Hasty , سپیده قاصدک , شفا یافته , بی تـــا , آرزو , arezooo82 , mehrnaz , mirzaee , pegah , فرناز , naz.gigili , بابک57 , arezoo_azizi , N00shin , marmar , شهرزاد , ساحل , blue sky , parastoo joon , بنده خدا , نیوشا... , neda.t , atefe , مهرافروز , ابراهیم , هانیه , amirfarhag , paeazan , niloufar , نازی ی , nazii , chipchip , آنا , nanaz , علی دنیانورد , ehsan 10054 , baron , spring , zozi , پژمان , مولتی ام اس , nazanin , sooorooosh , nemo , elham 66 , pariya1361 , domeh , م.ه , Asalbano , yummy , nead , nazaninamiri70 , اهورا , m.a , midwife66 , zeinabi , matinfard , دیاکو , zhonan , constant , liela , f_13682012 , FBF , hilda , simin , shamdoony , معین 2 , vhd , Arezu Esmaeili , ستاره84 , mahdiye1989 , hadisss , sunflower-sh , maryam.N , MS patient , مریم۷۲ , nojan.mrs01 , masiha2 , Dani - Sara , محمد جواد , saeid.jahansouz , nilo0far , maryam_02 , majid1 , سها , glassheart , lady.dqn , siamak.m.h , hamed_mh84 , بیت بیت , Fateme68 , پریا حقیقت پور
مرسی و ممنون از اطلاعیه شماره 7 هیت مدیره
این حرف دل من و خیلی از اعضای دیگه بود
ممنونم ازتون
خیلی خوشحال شدم این اطلاعیه رو دیدم
[تصویر:  Iran-180-animated-flag-gifs.gif]

تشکر شده توسط : N00shin , neda.t , chipchip , baron , Hasty , spring , Arezu Esmaeili , pariya1361 , محمد جواد , majid1 , پریا حقیقت پور
اصلا موافق نیستم چرا نمیخواهید دید جامعه و ادمها به ام اس عوض بشه؟
چه اشکال داره افراد غیر ام اسی بیان و از نزدیک ماهارو ببینن که لولو نیستیم
بهترین زمان برای خود ماست اگر کسی اطلاعی نداره باحرفاش ظرفیت خودمونو محک بزنیم و
اگر ضعفی هست جبران کنیم.
من موافق دیدار غیر ام اسی ها هستم.نقدر لوس نشید وگرنه خود من هرجابشینم میگم که ام اس ها.................
نزارید من بد بشماااااااااااwink2wink2wink2wink2wink2wink2
 تشکر شده توسط : شفا یافته , sadaf , نیوشا... , Hasty , nazaninamiri70 , Yanis , simin , spring , Arezu Esmaeili , pariya1361 , محمد جواد , پریا حقیقت پور
سارا جان فکر کنم بد متوجه شدید .
مورد تصویب شده هییت مدیره اینه که غیر ام اسی ها هم میتونن حضور داشته باشن ولی به این شرط که قبلش با یکی از مدیران یا یکی از اعضای هییت مدیره صحبت کنن و بعد از صلاح دونستن هییت مدیره میتونن در دیدار شرکت کنن .

اینجوری چند مشکل بزرگ حل میشه .
هم کسانی که میخوان فقط در جمعمون افراد دارای ام اس حضور داشته باشن راحتن چون مطمین هستن که نظارتی روی این کار صورت میگیره و اگر فردی ام اس نداره و وارد جمع شده یه مورد هایی رو میدونه و دارای شرایط مورد نظر هست .

کسانی مثل من و شما هم که دوست دارن کل جهان تو این دیدارها باشن بازم محدود نیستن چون میدونن این افراد با یه درخواست ممکنه بتونن وارد این دیدارها بشن
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , نازلی , havaars , hedieh , سحــــــــر , Entezare hani , sadaf , Ali 324 , Hasty , شفا یافته , arezooo82 , arezoo_azizi , ساحل , نیوشا... , neda.t , ابراهیم , amirfarhag , chipchip , آنا , علی دنیانورد , nead , Yanis , spring , Arezu Esmaeili , pariya1361 , nojan.mrs01 , محمد جواد , glassheart , samaneh , پریا حقیقت پور
خیلی تصمیم خوبیه.ممنون از هیئت مدیره محترم.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
 تشکر شده توسط : Entezare hani , Hasty , spring , Arezu Esmaeili , pariya1361 , nojan.mrs01 , محمد جواد , پریا حقیقت پور
(2011/05/20, 03:35 PM)shokolat نوشته است: اصلا موافق نیستم چرا نمیخواهید دید جامعه و ادمها به ام اس عوض بشه؟
چه اشکال داره افراد غیر ام اسی بیان و از نزدیک ماهارو ببینن که لولو نیستیم
بهترین زمان برای خود ماست اگر کسی اطلاعی نداره باحرفاش ظرفیت خودمونو محک بزنیم و
اگر ضعفی هست جبران کنیم.
من موافق دیدار غیر ام اسی ها هستم.نقدر لوس نشید وگرنه خود من هرجابشینم میگم که ام اس ها.................
نزارید من بد بشماااااااااااwink2wink2wink2wink2wink2wink2

دیده جامعه با اومدن چند نفر غیره ام اسی عوض نمیشه

دیده جامعه با رسانه تلویزون و ..... شاید عوض بشه

ما هم نمیخواهیم بگیم لولو هستیم

غیره ام اسی ها مگر افراده درجه یک نمیتونن مارو درک کنند

خیلی تند برخورد کردیدangry
 تشکر شده توسط : Entezare hani , amirfarhag , chipchip , simin , spring , Arezu Esmaeili , pariya1361 , nojan.mrs01 , محمد جواد , پریا حقیقت پور
موافقم خیلی زیاد agreement2
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : hedieh , Entezare hani , paeazan , chipchip , Arezu Esmaeili , pariya1361 , nojan.mrs01 , محمد جواد , پریا حقیقت پور
(2011/05/21, 10:08 PM)sama نوشته است: دیده جامعه با اومدن چند نفر غیره ام اسی عوض نمیشه

دیده جامعه با رسانه تلویزون و ..... شاید عوض بشه

ما هم نمیخواهیم بگیم لولو هستیم

غیره ام اسی ها مگر افراده درجه یک نمیتونن مارو درک کنند

خیلی تند برخورد کردیدangry
چقدر ناامید!!!!!!!!!!!!!!
کل جهان میخوای دیدش عوض بشه؟تا منو تو که نشستیم میگیم نمیشه نمیشه،مطمین باش نمیشه!!
نمیدونم همیشه انقدر راحت تصمیم میگیری راجع به ادمها و طرز برخوردشون؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!متاسفم که فکر میکنی جامعه یعنی همه افراد درجه1.
البته تو که نظرت اینه این ادمهای اطرافت درک میکنند فقط،هیچ وقت نمیتونی بزرگتر ببینی اطرافتو و ادمهاشوangel
(2011/05/21, 05:27 PM)hamid نوشته است: سارا جان فکر کنم بد متوجه شدید .
مورد تصویب شده هییت مدیره اینه که غیر ام اسی ها هم میتونن حضور داشته باشن ولی به این شرط که قبلش با یکی از مدیران یا یکی از اعضای هییت مدیره صحبت کنن و بعد از صلاح دونستن هییت مدیره میتونن در دیدار شرکت کنن .

اینجوری چند مشکل بزرگ حل میشه .
هم کسانی که میخوان فقط در جمعمون افراد دارای ام اس حضور داشته باشن راحتن چون مطمین هستن که نظارتی روی این کار صورت میگیره و اگر فردی ام اس نداره و وارد جمع شده یه مورد هایی رو میدونه و دارای شرایط مورد نظر هست .

کسانی مثل من و شما هم که دوست دارن کل جهان تو این دیدارها باشن بازم محدود نیستن چون میدونن این افراد با یه درخواست ممکنه بتونن وارد این دیدارها بشن
مرسی از جوابتون اما شما هم انگار منفی برداشت کردید!!!!
هئت مدیره چه کسانی هستن؟چرا قبلش باید یرای حضور افراد غیر ام اسی اجازه گرفته بشه؟فکر نمیکنید زیایدی دارید قضیه رو بزرگ میکنید؟بابا ام اس یه نعمagreement2agreement2agreement2love51ته به همه نشون دادنش چرا سخته؟اعتماد به نفس پس کجاست؟
 تشکر شده توسط : Hasty , نیوشا... , Arezu Esmaeili , pariya1361 , محمد جواد , كيميا , پریا حقیقت پور
این بحث داره خیلی پراکندگیش زیاد میشه. تفاوت دیدگاه ها زیاده. بیایید به نظر هیات مدیره احترام بذاریم.
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , fireboud , hamnafas , hamid , Sina , Entezare hani , ELI , Hasty , بی تـــا , arezooo82 , sadaf , neda.t , niloufar , nazanin , matinfard , Arezu Esmaeili , pariya1361 , nojan.mrs01 , محمد جواد , hamed_mh84 , Fateme68 , پریا حقیقت پور
قضیه فقط آرامش جمعی ماست ه .م . (هیئت مدیره) نمیخواد آرامش ما برهم بخوره.
من خیلی موافقم بدونم تو جمعی که قراره برم چه کسی حضور داره.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : hamid , Sina , havaars , Entezare hani , mrz81 , ارزو , Ali 324 , elhametanha , Hasty , شفا یافته , arezooo82 , هانیه , amirfarhag , paeazan , niloufar , chipchip , spring , matinfard , معین 2 , Arezu Esmaeili , pariya1361 , hamed_mh84 , كيميا , Fateme68 , پریا حقیقت پور

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,688 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,315 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,293 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,078 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,809 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 94,937 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,007 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,837 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,032 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin
  اطلاعیه شماره ۳۱: حضور در برنامه زنده ضربان admin 60 29,802 2016/06/12, 06:25 PM
آخرین ارسال: delaram22

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست