• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق آمپول آونکس
سلام عزيزان

بله درسته اين طوري تزريق ميكنند اوونكس رو
ولي يه چيزي كه هست
من خودم تزريق ميكنم
و در باسن هم تزريق ميكنم ولي نميدونم چرا در برونشور اين دارو نوشته نبايد در باسن تزريق شود
اخه عضلانيه ديگه

و بهترين جا
هنوز به اين مهم دارم مي انديشم به دوراز همه دغدغه هاي فكري ديگه �Smile Smile Smile

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
سلام

من که داروم آونکس نیست ولی یاسی جون فکر کنم چون تزریق در باسن دیر جذب هست توصیه میشه که اونجا زده نشه Wink
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
وااااااااااااااااااااااا ??? ??? ???
شوخی میکنید...
من این همه مدت در باسن تزریق کردم که :Smile :Smile :Smile :Smile :Smile :Smile :Smile :Smile

بازم تعجب...شاخ در آوردم اینا رو خوندم که :'( ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
سلام

نه بابا ببينين اوونكس رو هم ميشه مثل بتارفرون يا ربيبف هر جا زد
ولي شما تا حاال نوك اوونكس رو ديدن مثل امپولهاي معموليه و اينهك با توجه به بدن شخص گفته ميشه كجا تزريق شه
بله من ميتونم توي رون هم بزنم ولي چون نوك سوزن بزرگه ترجيح داده نميشه
اگه نوك سوزن را تغيير بديم شايد

ولي ترجيحا باسن بهتره� Smile (16)

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
ياسي جون نوك سوزن آوونكس درشته؟! ???
من كه ريز مي بينمش :-*
من از اول تزريق به ران رو تجربه كردم و اصلا" درد نداره ، فقط مراقب باشين در جاي مناسبي روي ران تزريق كنين Wink
سلام فرشته جان

اره ريزه اما در مقابل نوك سوزنهاي ديگه خيلي بزرگه
مثلا نوك بتافرون

ولي بي خيال

من قبلا كه بتافرون ميزدم تو رونم تزريق ميكردم
ولي اوونكس رو نه ؟

نه اينكه خودم تزريق ميكنم
برا همين هنوز توي رون امتحان نكردم ولي خب بايد هم در اينده بكنم
ولي الان نه
شما كسي براتون تزريق رو انجام ميده نه ؟

بعد تو فرو رفتن كل نوك سوزن يا نيذل اون هيچ مشكلي ندارين ؟� :Smile

بچه ها،شوهر منم ازین هفته می خواد شروع کنه به آوونکس.برام از روزای اول تزریق و علایم میگین؟؟
مريم جان چون جاي ديگه معرفي از تو نديدم اينجا اول بهت خوش آمد مي گم بعد به عنوان كسي كه آونكس استفاده مي كرده آنچه كه در مورد خودم اتفاق افتاده رو مي گم. اگه همسرت اينجاست كه هيچ اما اگه نيست تو مي توني فقط اينا رو محض اطلاع بدوني لزوما" در مورد همه اتفاق نمي افته من چون بدنم يه مدل خاصيه شايد واكنشم شديد بوده آخه من اگه استامينوفن كديين بخورم بيست و چهار ساعت كله پا مي خوابم. حالا فكر كن كه بدنم چطوريه. ببين دوست خوب من اولين آمپول رو كه زدم يه خورده زيادي بهش واكنش نشون دادم براي اين مي گم چون وقتي به دكترم گفتم چرا اينو بهم نگفتيد گفت يعني چي خانم اگه مي گفتم ممكن بود از روي تقلين بيشتر اذيت مي شدي. خلاصه اينو بدون بسته به ميزان استفاده از داروهاي مختلف اگه بدن همسرت به دارو عادت داشته باشه احتمالا" مشكلي نيست در غير اينصورت ممكنه با كمي درد، تب و لرز همراه باشه كه چاره اش هم خوردن يه مسكنه كه اگه استامينوفن كديين باشه بهتره تا بيست و چهار ساعت حالت يه آنفولانزاي خفيف خواهد داشت كه اينم باز متغييره و در مورد همه يكسان نيست. فقط مريم من به خاطر تجربه خودم و آنچه كه شنيدم سعي كنيد آونكس رو به موقع تزريق كنيد يعني سر يك هفته تزريق انجام بشه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : بهار85
سلام سعیده جان،ممنون از خوشامدگوییت.همسرم سال 86 به تجویز پزشکای شیراز 1 ماه بتافرون زدو همون حالت بدن درد رو داشت و کم کم عادت کرد .دکتر لطفی قطعش کرد ولی الان با توجه به اینکه تو 3 سال 3 بار تاری دید داشته و برطرف شده دکتر صحراییان آوونکس تجویز کرد.خودش خیلی خوب با جریان کنار اومده ولی من با اینکه خودم دامپزشکم روزی 100 تا تزریقو ... می کنم قیافه آوونکسو که تو یخچال می بینم وحشت می کنم.چه میشه کرد دیگه!!!ایمان دارم که ام اس برای اطرافیان سخت تر از خود بیماره!!!!!!البته نمیشه یه طرفه هم قضاوت کرد
سلام سعیده جان،ممنون از خوشامدگوییت.همسرم سال 86 به تجویز پزشکای شیراز 1 ماه بتافرون زدو همون حالت بدن درد رو داشت و کم کم عادت کرد .دکتر لطفی قطعش کرد ولی الان با توجه به اینکه تو 3 سال 3 بار تاری دید داشته و برطرف شده دکتر صحراییان آوونکس تجویز کرد.خودش خیلی خوب با جریان کنار اومده ولی من با اینکه خودم دامپزشکم روزی 100 تا تزریقو ... می کنم قیافه آوونکسو که تو یخچال می بینم وحشت می کنم.چه میشه کرد دیگه!!!ایمان دارم که ام اس برای اطرافیان سخت تر از خود بیماره!!!!!!البته نمیشه یه طرفه هم قضاوت کرد
[/quote]

با سلام maryam 65
من از آشنایی با شما خیلی خوشحالم و به همسرتان بابت داشتن شخصی مثل شما تبریک می گوییم و این را می دانم دردهای همسرتان در کنار شما چه بابت بیماریش باشد ، چه از عوارض استفاده دارو حداقل ترین است. و از خداوند منان آرزوی سلامتی همسرتان و طول عمر و عزت ابدی برای شما را مسئلت دارم. تنها حرفی که در جواب این حس مسولیت و حس انسان دوستی شما می توانم در کمترین زمان و کوتاهترین جمله بگویم این است که شیر مادرتان حلالت باشد که زنی چون شما تربیت کرده است و در اینجا به مادر و پدر بزگوارتان خسته نباشید می گویم.

--------------------------------------------------------------------------------
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس Trust 438 290,172 2023/08/25, 07:45 PM
آخرین ارسال: saman.sy
  آیا تزریق سینووکس در شما هم باعث دندون درد میشه؟ naser_m 29 16,985 2023/01/02, 11:14 PM
آخرین ارسال: شیواذر
  حساسیت به آونکس Justtina 2 3,987 2020/10/18, 01:09 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اثربخشی وعوارض آونکس مـه ســـا 74 57,478 2019/08/05, 05:55 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  وقفه و تاخیر در زمان تزریق paeeze 27 24,430 2018/01/26, 07:43 PM
آخرین ارسال: paeeze
Question نحوه پیدا کردن محل تزریق min00 37 99,142 2018/01/24, 08:02 PM
آخرین ارسال: nahid
  سرنگ آماده تزریق سینووکس mohamad88 45 17,558 2017/06/14, 05:10 PM
آخرین ارسال: yas8866
  فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس saffari_mo 17 20,224 2017/04/19, 06:02 PM
آخرین ارسال: n70
  آدرس مراکز تزریق سینوکس و رسیژن neda.n 32 32,235 2016/10/09, 10:20 AM
آخرین ارسال: nahid
  سنگینی قیمت آونکس forooghm 127 86,905 2016/06/23, 12:51 PM
آخرین ارسال: Sooolmazzz

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست