امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مسئولین انجمن استان خوزستان
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

در این تاپیک میتوانید مشکلات و سوالات خودتان را با مسئولین انجمن استان خوزستان به اشتراک بگذارید .

انحمن ام اس استان خوزستان
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : hamid , goli61 , Sina , Aynaz , shams_taban2000@yahoo.com , sayna , fireboud , چکاوک , آذرستون , shokolat , amirfarhag , hadisss , omid , farzaneh20 , paeazan , پرستوی مهاجر , aztab , rahil.68
از دو روز پیش تا حالا دارم واسه قیمت بتافرون پیگیری میکنم .اولین جایی که زنگ زدم داروخانه امام جعفر صادق بود که گفتن بتافرون 380 هزار تومنconfusedو من اونجا یه شوک بهم وارد شد بعد که علت رو جویا شدم و گفتم تهران که 186 تومنه با منطقی ترین جواب روبرو شدم که با عصبانیت گفتن :angryخانم اونجا تهرانه اینجا اهواااز!
بعد با معاونت دارو تماس گرفتم گفتن ما اصلا در جریان قیمت دارو نیستیم و باید از داروخانه بپرسین.بعد زنگ زدم و با معاونت درمان صحبت کردم .ایشون گفتن باید با همون معاونت دارو تماس بگیرینconfused2بعد زنگ زدم به انجمن استان که گفتن کاری از ما برنمیاد و باید با معاونت دارو تماس بگیری .دوباره زنگ زدم به معاونت داروicon_cryconfused که گفتن خانم این موضوع به بیمه تامین اجتماعی مربوط میشه که اونام این دستور رو از تهران گرفتن .شماره تلفن اونا رو خواستم که گفتن باید حضوری مراجعه کنی(که مسلما اونا هم منو به یه جای دیگه پاس میدادن)
حالا من موندم اهواز جزء ایران نیس ؟Huh یا بتافرونی که میاد اهواز با بتافرون تهران فرق داره؟Huhیا مملکت صاحاب نداره؟Huhیا...؟angryangryangry
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : دیبا , fafa , بابک57 , anaram , fereshteh , omid , چکاوک , ورپریده , آذرستون , maryamgoli , یوسفی نازنین

حالا من موندم اهواز جزء ایران نیس ؟Huh یا بتافرونی که میاد اهواز با بتافرون تهران فرق داره؟Huhیا مملکت صاحاب نداره؟Huhیا...؟angryangryangry
[/quote]
گزینه اخر صحیح است.

تشکر شده توسط : ساغر , چکاوک , آذرستون , maryamgoli , BABA , یوسفی نازنین
(2012/02/06, 09:09 AM)ساغر نوشته است: حالا من موندم اهواز جزء ایران نیس ؟Huh یا بتافرونی که میاد اهواز با بتافرون تهران فرق داره؟Huhیا مملکت صاحاب نداره؟Huhیا...؟angryangryangry
همون آخری درسته Dodgy
اراک هم 380 تومنه ؛ فکر کنم اراک هم جزو ایران نباشهlaughing3چون اونموقع که تهران 98 تومن بود اراک 40 تومنDodgy بود حالا که تهران 180 تومنه اراک 380 تومنهconfused ، که بازم نتیجه میگیریم که همون بی صاحب ...... درسته Smile (52)
عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش
که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند
 تشکر شده توسط : دیبا , فرناز , ساغر , ehsan 10054 , # پریسا # , چکاوک , آذرستون , یوسفی نازنین
اراک هم 380 تومن؟؟؟Huh
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : بابک57 , آذرستون
(2012/02/07, 08:17 AM)ساغر نوشته است: اراک هم 380 تومن؟؟؟Huh
طبق آخرین اطلاعاتِ واصله خوشبختانه دیروز برگشت به قیمت قبل و اراک آمد جرو ایران smiling
 تشکر شده توسط : ساغر , ehsan 10054 , آذرستون , یوسفی نازنین
خوش به حالتونSadاهواز همچنان اون ور آبه
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : بابک57 , آذرستون
بچه ها اشكال نداره دارو هايه جديد داره ميادShy
...
 تشکر شده توسط : ساغر , بابک57 , آذرستون , HannahZ
بعد از کلی این و ور کردن و با پیگیری بعضی از بچه های تهران(ضمن تشکر از اقای کاکاوند)بالاخره گفتن از فردا بتافرون میشه 187 تومنhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

ولی من معتقدم این یه سیاست موزیانه بود.اینا از اول نظرشون رو همون قیمت 187 هزار تومن بود ولی اومدن اول قیمت رو گذاشتن 380 هزار تومن که همه شاکی بشن و هول کنن و بعد با منت قیمت رو اوردن رو همون 187 هزار تومن مورد نظر خودشون که ما به همین هم راضی بشیم و هیچی نگیم.angry2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : # پریسا # , فرناز , بابک57 , paeeze , دیبا , anaram , عمومهربان , چکاوک , آذرستون , یوسفی نازنین
(2012/02/07, 12:59 PM)ساغر نوشته است: بعد از کلی این و ور کردن و با پیگیری بعضی از بچه های تهران(ضمن تشکر از اقای کاکاوند)بالاخره گفتن از فردا بتافرون میشه 187 تومنhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

ولی من معتقدم این یه سیاست موزیانه بود.اینا از اول نظرشون رو همون قیمت 187 هزار تومن بود ولی اومدن اول قیمت رو گذاشتن 380 هزار تومن که همه شاکی بشن و هول کنن و بعد با منت قیمت رو اوردن رو همون 187 هزار تومن مورد نظر خودشون که ما به همین هم راضی بشیم و هیچی نگیم.angry2
دقیقا همینجورهagreement2الان سالهاست که این روش واسه اجناسِ حتی ضروری اعمال میشهangryولی واقعا شرم آوره که برای دارو اونم داروی بیماریی مثل ام اس هم همین کارو میکننconfusedواقعاکهangry3
 تشکر شده توسط : ساغر , paeeze , آذرستون , یوسفی نازنین

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی انجمن ام اس استان خوزستان مهرابی کوشکی 10 14,690 2020/05/08, 03:12 PM
آخرین ارسال: Tanhafatima
  کلاس های ورزشی انجمن ام اس خوزستان مهرابی کوشکی 11 9,147 2018/02/25, 04:32 PM
آخرین ارسال: Kimia naderi
  برگزاری دوازدهمین همایش سالانه انجمن ام.اس خوزستان منیره مهرابی کوشکی 0 2,309 2016/10/30, 10:08 AM
آخرین ارسال: منیره مهرابی کوشکی
  انتقادات و پیشنهادات مرتبط با انجمن خوزستان سخنگوی انجمن ام.اس خوزستان 33 20,359 2016/07/01, 12:44 PM
آخرین ارسال: Nilooooo
  برگزاری سمینارتازه های دارویی ویژه پزشکان نورولوژیست استان منیره مهرابی کوشکی 0 2,099 2016/01/31, 11:16 AM
  برگزاری شانزدهمین همایش بیماران ام.اس استان خوزستان منیره مهرابی کوشکی 1 3,566 2015/12/25, 09:38 PM
آخرین ارسال: hadisss
  سرویس ایاب ذهاب درمسیرهای شانزدهمین همایش بیماران ام.اس خوزستان منیره مهرابی کوشکی 0 2,131 2015/12/16, 12:36 PM
  اطلاعیه های انجمن استان خوزستان anaram 86 41,103 2015/11/21, 09:29 AM
آخرین ارسال: monirekm
  صحبت های دکترمجدی نسب دربرنامه طعم زندگی شبکه خوزستان مهرابی کوشکی 15 11,502 2015/11/03, 10:29 AM
آخرین ارسال: hadisss
  تخفیف لوازم التحریر و ... جهت بیماران ام.اس استان خوزستان مهرابی کوشکی 7 4,303 2015/10/04, 07:48 PM
آخرین ارسال: msn.alvandi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست