امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گام‌های تازه در درمان بیماری ام‌اس(خبر تصویری)
بیماران مبتلا به M.S. برای اولین بار می‌توانند بجای تزریق‌های دردناک روزانه، از قرص استفاده کنند. پزشکان بریتانیایی که در ساخت داروی جدید دست داشته اند، می‌گویند عرضه این قرص، یکی از مهمترین پیشرفت‌های پزشکی دهه اخیر بوده است.

لینک ویدئو خبر :
http://www.bbc.co.uk/persian/science/201...pill.shtml

لینک دانلود ویدئو با حجم 5 مگابایت (پشوند ویدئو FLV میباشد) :
دانلود

در این ویدئو به قرص Fingolimod اشاره میکند که همان قرص Gilenya میباشد
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : Prime , آرمین , kia , nooresefid333 , hamid , goli61 , earth , Narges , i3aran , shahryar_eng , paeeze , MFhealth , TootFarangi , نرگال , شفا یافته , aztab , farzadm , BanOoOo , Sina , احمدرضا , عمومهربان , shokolat , khatoon25 , hamed , Hegan , naz.gigili , melody , hamdam , ساغر , mirzaee , AVID2000 , Saina , sohaa , Parla , نسیم , sara.i , مینا ح , shirinj , arezoo_azizi , sooorooosh , nazanin , zohrevand , ساحل , tala1987 , شهرزاد
این لينک که فيلتر هست
فربد ما رو سر کار گذاشت آيا????confused
نبایـــد وایســــم باید بـــرم جلوتـــر
نبـــایـــد وایســـم
نبـــایــــد وایسیـــم
بریم برسیــــم به چیزایی که خواستیــــم
agreement2

سره کار چیه ، لینک دانلود رو گذاشتم برای همین کار دیگه فقط باید پلیرتون پسوند FLV رو پشتیبانی کنه
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : shahryar_eng , sohaa
سلام دوستان عزيز،
اين دارو كي وارد بازار ايران ميشه؟
چند روز پیش در اخبار بی بی سی در موردش گفت: چندسالی تحت آزمایش بوده و قراره جایگزین تزریق های روزمره بشه. توضیح داد که داروهای قبلی فقط اثر تاخیری در رشد بیماری داره اما این دارو میتونه کمی از اثرات بیماری را هم بهبود ببخشهagreement2
در ضمن، اینرا هم گفت که هزینه سالانه مصرف این دارو در حدود 40000دلار هست.confused2
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : gilane , ساغر , Saina , tala1987
گفت که همون جا هم به همه نمیدن فقط کسانی که آمپولا براشون جواب نداده !
یعنی هزینش اگه بیاد ایران چند میشه ؟!
حتما خیلی با تاخیر و اونم فقط برای درصدی از بیماران وارد میشه.
من هوس اون قرصا رو کردم !
ولی اون خانمه مگه چش بود انقد ناامید حرف میزد ؟! بیشتر از سنش هم نشون میداد !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Saina
سلام دوستان خبر جدیدی از این دارو نیست
نه اینکه خیلی روابط مون با انگلیس خوب است fighting0030.giflaughing3
 تشکر شده توسط : Prime
من چند روز پیش با دکترم در مورد این دارو صحبت می کردم ، می گفت این دارو بتازگی داره در اروپا مورد استفاده قرار می گیره و هزینه سالیانه اون حدود 50 هزار پوند هست .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : ساغر , Saina , zohrevand
منم در موردش با دکتر صحبت کردم گفت همین کار بتافرون رو انجام میده با این تفاوت که خوراکیه .معلوم نیس کی به ایران وارد بشه

امیدوارم اینا باز نزنه به کله شون بخوان کپی شو بزنن که تعرفه بیمه شو بردارن
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : Saina , sooorooosh , tala1987 , آیدا
من 7 سال ام اس دارم چون مي ديدم هر كس آمپول زده بيماريش بدتر شده تا به حال آمپول نزدم و يه دكتر خيلي خوب هم داشتم دكتر قره گزلي عزيز. حالا تصميم گرفتم قرص فينگلوميد مصرف كنم قرص رو خريدم تازه ميخوام استفاده كنم 28 تا قرص شد 2160000 تومان اميدوارم نتيجه مثبت بده.
 تشکر شده توسط : sooorooosh , zohrevand , آیدا

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج مقدماتی اما امید بخش در درمان «ام.اس» محمود 1 2,423 2019/11/20, 08:53 AM
آخرین ارسال: ارزو ش
  پیوند سلول‌های بنیادی خونساز 'ممکن است بزودی درمان اصلی ام اس شود' hamid 2 3,387 2018/03/20, 11:59 AM
آخرین ارسال: N@RGES
  شناسایی پروتئینی به عنوان کلید درمان ام اس nahid 1 2,700 2017/04/30, 03:55 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  کشف ﻣﺤﻘﻘﺎﻥ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺮﯾﺴﺘﻮﻝ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ‏ برای درمان MS warrior 121 98,078 2016/11/16, 01:25 AM
آخرین ارسال: nanaz
  نتایج تحقیقات خارجی درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی mohammad.ali 59 42,085 2016/07/18, 12:13 AM
آخرین ارسال: sia
  امیدهای تازه fereshteh 46 29,793 2016/06/11, 08:36 AM
آخرین ارسال: niloofary
  تحولی بزرگ در درمان نابینایی nahid 1 3,215 2016/05/09, 08:11 PM
آخرین ارسال: nahid
  تلاش مایکروسافت و شرکت Novartis برای مقابله با بیماری MS niloofary 0 2,194 2016/02/10, 11:43 AM
آخرین ارسال: niloofary
  پيوند موفقيت آميز مغز استخوان براي درمان ام اس maya 21 14,127 2015/07/13, 09:32 AM
آخرین ارسال: gor911
  سلول‌های پوستی خوک کلید جدید درمان بیماری‌های عصبی انسان niloofary 4 4,331 2015/05/11, 11:38 AM
آخرین ارسال: helli

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست