•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لبخند بزنید تا بهتون بگم چرا
اخه عزيزم نازنينم لبخند الكي كه اولا بدرد نميخوره بعدشم تازه زشتره بس بزار همون گريمونو بكنيم:38::38::38::38::38:
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
لااقل مسواک بزن اینجوری :55::55::55::55::55::55::55::55::55:
وقت واسه خوابیدن زیاده حالا یه شب دیر خوابیدی ببین چه قیافه ای به خودت گرفتیا :35::35::35:
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : Mahdieh , goli61
نازنين ببينا امروز نميزاري من غرغرمو بكنما من امروز تو مود غرغرم چي كار كنمconfused2confused2
ولي نازنين اينا فقط بخاطر گل روي ماه تو agreement2SmileWinkagreement2SmileWinkagreement2SmileWinkagreement2SmileWinkagreement2SmileWinkagreement2SmileWink
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : nazaninn
عزیزم دیدی هیچم زشت نشدی کلیم خنده دار شدی :55::55::55::55:
حالا این وسطا یه غری هم دلت خواست بزن به جون خودم اشکال نداره متحمل میشم فقط واسه خاطر این تاپیکم شده لابلای غرات لبخند فراموش نشه confused
SmileSmileSmile
 تشکر شده توسط : goli61
Blush
Smile
smiling
laughing3
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

RolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes:rolleyes
ShyShyShyShyShyShyShyShyShyShyShyShyShyShyShy
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
smilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmiling
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : shokolat
*رسول ا...: از زياد خنديدن بپرهيز كه دل را مي ميراند .
این دال بر این نیست که بگم نخندین نه بخندیم ولی به اندازه و با هم,نه بیش از اندازه و به هم
و مهمتر اینکه من معتقدم هر چیزی جائی داره
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : Sajjad , shokolat
Angelicon_cryicon_biggrinangry3:38:angryangry2angry2foodanddrinkangry2:35:Smile (52)
(2011/04/23, 08:42 AM)مهديه نوشته است: آخه گلي جان عزيزم آدم وقتي خستس ديشبش خوب نخوابيده به شدت خوابش مياد چه جوري ميتون بخندهDodgyDodgyDodgy

سخت نگیر دیگه!
لبخند زدن تو شرایط عادی که کاری نداره.هنر اینه که تو خستگی ، سختی ، استرس ، خواب و ... بتونی لبخند بزنی.
این تاپیک رو هم برای همین باز کردم.تازه میگن حتی لبخند الکی هم اثرات مثبت داره(از جمله جلوگیری از افتادگی پوست صورتWink)
1 - 2 - 3 شروع کن...
بخندSmile
بخندSmile
بخندSmile
wink2
 تشکر شده توسط : sami , سحــــــــر , Mahdieh , arezoo_azizi , shokolat
اينم سهم امروز
smilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingConfusedmiling
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : goli61

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان